Gıda ve içecekYemek tarifleri

Fırında sığır kızartmak nasıl

besin yoluyla Sığır eti, iyi bir tonda vücudu korumak için yardımcı olan bir üründür. Bundan başka, büyük protein miktarlarında ve katkıda bulunması kas kütlesini korumak için. Bu nedenle, sığır yemeklerde yaygın olarak kullanılmaktadır. bunun dışında Yemekler çok besleyici ve lezzetli. Bu herhangi bir garnitür ve sebze ile iyi gider.

Nasıl fırında sığır kızartmak için, et ihale ve yumuşak çıktı? Her şeyden önce, et kendisi dikkat edin. Genç ve taze olmalıdır. İşte genç sığır eti için tarifi.

Öncelikle yıkama ve yaklaşık bir kilogramlık ağırlığa sığır eti bir parça kuru gerekir. Sonra, sarımsak birkaç diş temizliği ve onların genç sığır eti ile doldurulmuş. Benzer şekilde, hareket ve havuç. Larded et tuzla ovmak ve biber serpin gerekir. Sonra herhangi yağlanmış fırın tepsisine koyun. Etin üzerine yağ biraz ekleme ve tavaya biraz su dökün. Biz fırında bizim tabak koyun ve et suyu kızartma sırasında oluşan sulamak için zaman zaman unutma.

Herhangi mantar yaklaşık 200 gram alın kesip hafifçe tuzlu su onları kaynatın. Et neredeyse hazır olduğunda, mantarları ekleyin, bu sayede et suyu ile ıslatılmış. Isteklilik tahta sopa kullanarak kontrol etmek. berrak suyu bir delinme bir parça yerine görünüyorsa, sonra et hazırdır. fırında dana rosto önce, biraz turşu olabilir. Buna sığır çanak Mükemmel beyaz mantar sosu, patates ve herhangi sebze olduğunu.

Reçete Sığır bira Komposto

Bunu yapmak için, sığır eti bir parça alıp tuz ve karabiber ile ovalayın. Bundan sonra biz kızarana kadar dibe konteynerlere kızart. sığır koyun ve söndürüldü. kızarana kadar Passiruem soğan. Ona bir bira cam ve sirke üç yemek kaşığı dökün. Bu sos içinde bir kapak ile kapatın ve fırında göndermek, et kavrulmuş parça ihmal. 3.5 saat süre ile yaklaşık 170 derece sıcaklık ve güveç Açığa. adet alakart halinde kesin ve masaya servis. Burada bir bira ile fırında sığır kızartmak için nasıl.

Çok iyi sığır ile, patates ile fırında. Bunu yapmak için ilk önce kaynatın gerekir. Daha sonra, sos yapmak. Fry ince soğan kıyılmış. sirke, çeşni, 30 ml, salça, 400 ml buna eklenir ve 10 dakika pişir. Sonunda tereyağı 30 gram ekleyin. Patatesleri haşlayın ve tereyağı, yumurta ve süt ekleyin. Ezilmiş.

Sonra pişirme için bir hizmet kapları alır. Biz haşlanmış sığır eti birkaç parça ortasında yatıyordu. Patates püresi ile çevrili. Tüm yemekler rendelenmiş, sos dökün ve peynir serpin pişirilir. Fırında fırında patates ile sığır eti.

Nasıl sığır onun kolunun pişirmeye?

Bunu yapmak için, parçalar halinde alakart et ve turşu kesti. Marinat birini kullanın. Sen hardal alabilir, ancak promarinuetsya et sonra soğuk suyla durulayın gerekir. Sonraki temiz ve küpler halinde patates kesti. Genç ise, basitçe yıkayın ve bütün bırakmak gereklidir. Ayrıca, temiz ve havuç dilimleri ve soğan yarım halkalar halinde kesilmiş. Bir kase sebze koyun, tuz, karabiber ve herhangi otlarla onları serpin ve bitkisel yağ dökün. Daha sonra, kol sığır eti ve sebzede ortaya koymak. İki taraf ile Bağlama, ve kol üstünde birkaç delikler yapmak. Biz 1 saat boyunca fırında bir tabak gönderin. otlar ile serpilir, servis yapın.

lezzetli ve yumuşak çıktı ki nasıl fırında sığır kızartmayı? Uzun etin pişirme süresinden sonra. Öncesi marinate sığır bunu azaltmak için. iyi güveç pişirme öncesinde ise, sulu ve yumuşak çıkıyor. lezzet, sarımsak, karabiber ve defne yaprağı için baharat kullanın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.