ÇirkinlikIç mimari

Çocuğun odası

Bir çocuğun odasında rahat değil, aynı zamanda güzel değil sadece olmalıdır. Çocuklarımız yetişkinlerden daha çok dünyayı farklı algılama ve çocuğun iç ayrıca anne ve dedesi canlı diğer odalardan, farklı olmalıdır. Parlak, neşeli renkler beğenme çocuklar. bunda başka bir yol bakmak Ancak, renk cümbüşü çocuğu yorabilir ve davranış ve uyku sorunlarına yol çocuğun ruhunu heyecanlandırmak için oluşmuş değil. Nasıl doğru ve güzel bir kreş düzenlemek Yaşını maç için, bebek için ve çocuğun uygun şekilde gelişimi müdahale etmeyen?

Bize donatmak için nasıl düşünelim Çocuk odası iç mutlu olmak için bir çocuk çocuk için ve onun odasında olması ekledi. Oda oğlan etmek anlamına geliyorsa, sırasıyla mavi veya mavi tonları ve duvar kağıtları çıkarmaya uzay veya futbol topu süslemek için gerekli olduğunu bir yanlış yoktur. Buna karşılık, erkekler için bir çocuğun iç oldukça sessiz soluk zeytin tonlarda dekore edilebilir. Bu gri ve parlak turuncu tonlarda örneğin, gölgeler, takviye edilebilir. Taze yeşil ve sarı renklerin renk kombinasyonu çocuğun odasında bakmak da oldukça ilginç ve çekici.

Bu oda için mobilya oğlu ile danıştıktan sonra, seçilmelidir. kendi çıkarları bağlı olarak, deniz veya spor konulara iç tasarlayabilirsiniz.

Yatakta gemi veya denizaltı gövdenin güverte simüle edebilirsiniz. Böyle bir dünya haritası gibi Komple banyo aksesuarları korsan bayrağı, bir direksiyon simidi şeklinde iç saatinin.

Bazen her çocuk için kendi oda tahsis göze alamaz, sonra iç yapmaları gerekir iki çocuklar için çocuk odası erkek ve kız ikisi için çok yönlü ve uygun olacaktır. Sen doğa temaya göre oda sağlayabilir: ne olursa olsun çocuğun cinsiyeti, her yaştaki çocuklar için ilginç olacaktır. Çocuklar egzotik iç oda donatmak ve bir ormanda bir kreş düzenlemek mümkündür. egzotik kuşlar ve hayvanların görüntüleri ile güzel dekore fotoğrafları tamamlayın kreş duvarlarına astı. Böyle görüntülerin kapsamı birlikte çocuklarla tarafından üretilebilir ve daha sonra da çocuk gurur tabi olacaktır. Buna ek olarak, ürünleri "el yapımı" Şimdi özellikle ilgilidir ve moda parçası haline gelmiştir. egzotik küvetlerde büyük bitkilerin içini Kompleman ve çocuklarınız kendi özgün dekore odasında mutlu oynarken olacaktır. Balıklara olan çocuklar akvaryum için oda ayarlamak için iyi olurdu. Bu yalnızca kreş iç süslemeleri, ama ayrıca çocukların sağlığı için çok önemlidir odasında havayı nemlendirmek olmayacaktır. Çocuklar iyi bir eğitim an olacak balık bakmak mümkün olacak, hayvanlar için çalışmak ve bakımı için çocuklara öğretmek.

Çocuk odası iç çocuğunuzu geliştirmek gerektiğini unutmayın. Hızlı büyüyen, çocukların tercihleri ve çıkarları değiştirin. Böylece bebek odası yaşına uygun olarak değiştirilmelidir. Zamanla, gerek kreş bir permütasyon yapmak ve yeni ev mobilya ve ilginç aksesuarları ile onu tamamlayacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.