Gıda ve içecekYemek tarifleri

Fern: Patates ve etli bir tarifi

Yenilebilir eğrelti otu türleri Çin ve Kore yanı sıra Rusya'nın Avrupa kısmında çok popülerdir. Onlardan lezzetli yemekler çeşitli hazırlar. kimin tarifi patates ve et ile bu makalede verilecektir çoğunlukla olan türler strausnik veya bracken aittir, Fern. güvenle günlük menüde dahil kez bu ürünü deneyin.

Kızarmış eğreltiotu. etli Reçete

İyi bir dört yüz gram al dana bonfile. çabuk ilgilenmek zorundadır göçük - Tazelik et parmağınızla iterek tanımlanabilir. Eğer böyle bir eğreltiotu olmak için, tarifi yaklaşık iki yüz gram çağrısı - bir standart pakettir. Buna ek olarak, bitkisel yağ dört çorba kaşığı gerekir, favori baharat karışımı, sarımsak ve tuz karanfil birkaç tat (bu çanak ile iyi tatlı biber, kırmızı biber ve hardal tohumu birleştirir). Eğer etli yüzden eğrelti yemek eğer Unutmayın - reçete dört porsiyon için tasarlanmıştır. Çok sayıda hazırlamak için ilk kez gerekmez için, yemeğin tadı belirli bir nedeni ve buna kullanılmalıdır. Burada bir tarif kolay satın ham yeşil pişirmeye olan Fern, bir vakum pakette kaynaklanıyor. Bu ürün genellikle Çin pişirme bölümü ya da nerede satılır için baharat ve çeşniler bulunan Kore mutfağının. Sıcak meze hazırlamak için idealdir. küçük dikdörtgen sığır çubukları halinde kesilir, daha sonra, her biri, sebze yavru (ayçiçeği veya püskürtmek mısır), yağ. En fazla dört santimetrelik şeritler halinde kesilir eğreltiotu yıkama. Eti perezharte değil - Eğer tekrar yakalamıştı ettik sonra kuru ve sert haline gelmez emin olmak gerekir, böylece, o çok daha hızlı hazırlanıyor. Bu saatten sonra, bir tava hazırlanan eğrelti otu konur, baharatlar ekleyin yaklaşık beş ila yedi dakika sürer. Bu karışım on dakika için kapak altında söndürmek gerekir. bitmiş çanak servis etmeden önce ezilmiş taze sarımsak, serpin konabilir susam tohumu, otlar.

Braised eğreltiotu. Reçete patates ile

Bu doyurucu yemekler patates yarım kilo almaya yapmak için. Pişirme esnasında ufalanan olur bu tür, yumrular seçmek için arzu edilir. Onlar tuz eğrelti, bitkisel yağ, yağlı ekşi krema, karabiber iki yüz elli gram gerekir. Patates küpler, şeritler veya küpler halinde kesilir. siz hazır olmadan Fern yirmidört saat süreyle soğuk suda bekletin. Bundan sonra, ürün sıkmak, büst, kes, durulanmalıdır. Hazırlanan eğreltiotu beş dakika boyunca kızarmış, kızgın yağda koydu. Başka on beş dakika boyunca patates ve güveç ekleyin. Sonra (miktar yaklaşık 50-100 gram, istenen yağ yemeklerde bağlıdır) tava veya ekşi krema dökün ve başka on beş dakika boyunca pişirin gerekiyor. çanak sıcak servis edin. Ayrıca bu tür biber, havuç, soğan olarak çanak diğer sebze, ekleyebilirsiniz, et ve patates ile birlikte fern pişirebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.