SeyahatSeyahat İpuçları

Kiev Dolphinarium ziyaret

Hayatımız biz yüz metre koşmak sanki şekilde düzenlenmiş, ancak etrafında nedense her zaman olduğu. Biz, gerçek güzelliği fark zevk için, huzur hissetmek için nasıl unutmuş. Ama kalmak için asla geç değildir. sincap kafesli çık ve kendine sadece dinlenmek için fırsat verir. Gölette ziyaret ettiğinde Genellikle, yenilenen hissediyorum. Yorgunluk hayat veren sular sürer. Ve hala yüzmek ve eğer yunuslar! .. Evet, yunuslar. Yapabilirler ve onu görmek ve dokunmak ve onlarla birlikte yüzmek. Bütün bunlar Kiev Dolphinarium izin verdi.

onlara dokunmak eğer mevcut algıları efsanelere göre bu şaşırtıcı yaratıkları, suyun gizemli derinliklerinde sakinleri, mutluluk getirsin. Ama hiçbir şey efsanesi güvenilirliğini sağlamak için engeller. biletler bile Dolphinarium "Nemo" almak için gitmek üzere ev ve otel odası gerekmez sipariş etmek. yunuslarla iletişim kurmak ve ilk elden görmek için çevrimiçi veya telefonla bir yer ayırmasını fırsat var şehirlerinden biri, - Kiev.

Dolphinarium "Nemo"

Kiev sakinleri ve bu kurumun sermayesinin misafirler için - deniz aslanları, aslan komik ve sevimli yunuslar - gerçekten dinlenebileceğiniz bir yerde, şaşırtıcı incelemeler yetenekli derin deniz sakinlerini izle. Onların baktığımızda akrobatik, gülümse ve ellerini alkış istiyorum. Belki birkaç kişi biliyorum, ama yunuslar yetiştirmek imkansızdır. Onlar sadece onların çeşitli hileler ve antrenörler kadar bu eleman anlamak için onlara ıslık göstermektedir. Yunuslar topları ile oynamak, çocukların su sıçramasına, yukarı hareket gibi davranırlar. Ama en önemlisi, izleyici ile iletişim kurarlar. Yunuslar iletişim kurabilme yeteneği köpeklerin daha yüksek olduğuna inanılmaktadır.

Gösteriden sonra, seyirci, sunum terk olumsuzluk ve yorgunluk olmadan, onun çocukluk anılarını yeniden canlandırılması. Ve sermaye ziyaretçileri bile, onlar Kiev Dolphinarium harcanan zaman ne kadar iyi sevdiklerini söylemek istiyorum şaşırtıcı değildir. Ve şaşırtıcı yunuslar ve nasıl açıkça takımı ile ilgili anlaşılması konular tartışılacaktır uzun süre arkadaş ve çocukları ile iletişim kurmak için, onlar gülümseme ve yaramaz biliyorum.

Biz çocukluktan gelen

80'lerin yunuslar hakkında harika ve bilgilendirici filmler büyüdüm nesil, çocukları - "Flipper", "Mavi" ve diğerleri, yetişkin haline gelmiştir. Yunuslarla iletişim kurmak için, bu filmlerin kahramanları yerde olmak - Ama ruhun derinliklerinde çoğu bir hayali kalmıştır. Yani neden olmasın şimdi yapmak? Özellikle Kiev yunus yüzmek ve yunuslarla fotoğraf çekmek, kafasına onları pat için bir şans var. Ve canlı duyumların severler için - onlarla sualtı dünyasına dalış. Ya 21:00 'de her Cumartesi düzenlenen bir romantik gösteri, devam et.

Resmi web sitesi

yıl Dolphinarium kapıların her türlü hava ve zamanla bir gülümseme ile ziyaretçi ve personel karşılama konuklara açıktır. Nasıl iyi dolphinarium "Nemo" (Kiev) nasıl çalıştırılacağını öğrenmek için? Zamanlama (değişebilir olan) ve diğer yararlı bilgileri resmi web sitesinde birinci elden elde edilebilir: beklenen başlama zamanı ve süresi bir sunum biletlerinin fiyatını ve hatta nasıl kurulması ulaşmak için. Ayrıca sadece gelip bu şaşırtıcı ve gizemli deniz yaratıkları ile yüzebilirsiniz gün ve saatleri öğrenecektir.

teraryumu

Eğer biraz daha erken yunusların fikrine geliyorsa, bir kafede oturup veya teraryumdaki bir tur için bir bilet satın almak için fırsat olacaktır. Hiçbir az ilginç yaklaşan su gösterisi aşıyor.

iki oda teraryumdaki amfibiler için yaşam ile büyük bir şeffaf tanklar olduğunu. Bunlar tenha renkli kertenkele ve çeşitli yılan pusuda aralarına bataklık ve kıyı tesisleri, büyür. Büyük kütüklerin yüzen kaplumbağaları ve tuhaf balık arasında. Bir timsah ile küçük bir bambu korusu vardır. teraryumun sakinleri korkutmak için değil; o nedenle, resimler, ama hiçbir flaş alabilir nerede. Sen kitapların hikayeleri değildir ve ziyaretçiler bakarak bukalemun gözleri spin nasıl gerçekte bakın. dünyanın her yerinden bitki ve hayvan tür zengin fuar yalnızca yerel dolphinarium (Kiev) sahiptir. kasaya yakın kafes kilitleniyor Zamanlama ziyaretleri.

Yunus terapisi

tüm benzer kuruluşlar bir yunus gibi bir hizmeti var mı? Ve Dolphinarium içinde "Nemo" dir. beyin felci, erken infantil otizm, gelişme geriliği, davranış bozukluğu ve çocukların ruhunda diğer bozukluklar gibi sorunları olan nitelikli yardım çocukları var gerçekleştirilir. Delphinarium igroterapiya dahil yöntem ve teknikler, bir dizi geliştirdi. Bunlar beyin aktivitesini aktive ve hatta bunu geliştirmek, çocuk psikosomatik bozukluklar hafifletmeye yardımcı olur.
deniz hayvanları etkileşimi ve çocuğun olumlu sonuçlanır. Yunuslar resmi tıp işleyemez karmaşık teşhisleri, çocukların durumunu iyileştirmek gerçek şifacılar vardır. Dolphinarium (Kiev) için bekleyen çocuklarla gibi sorunları olanlar. Adres: Prospect Glushkov, 9 metro istasyonu "Hipodrom". Yakın şehre ziyaretçiler için bir rehber görevi görebilir Buz Stadyumu vardır.

Ve son olarak,

Bu bir çatı muhteşem Dolphinarium altında ne kadar ilginç ve faydalı. Ama aynı zamanda bunun dışında da rahatlatacaktır büyük eğlence parkı vardır. Bir hediyelik eşya dükkanı bulunmaktadır. Bu bakarak, en azından bir tane satın almaya değer, iyi Kiev Dolphinarium içinde yunusların toplumda zaman nasıl harcandığını hatırlıyorum.

Kendine bir hediye yapmak, koşuşturma bir mola - bu harika kurumda ziyaret etmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.