Spor ve SağlıkKilo kaybı

Felice Fawn: Fotoğraf öncesi ve kilo kaybından sonra. Tarih Felice Fawn

O her gün zevk sıradan bir gençti. Ben parti ve eğlence etkinliklerine katılan, arkadaşlarıyla dışarı asılı, okula gitti. Her şey üç bölüme hayat bölünmüş tek bir gün, bir tanıdık ritmi vardı: önce, sonra ve arasında. Feliz Bugün gülümseyerek hayatı zaten Hamiş çağrılabilir yeni dördüncü aşamada, taşındı diyor rağmen.

Sıradan hayat Feliz ve parçası bakmak

O zamanki ölçülen bir hayat yaşadı. O İngiliz okulunda okudu, ben yaşıtları ile etkileşim. Onyedi Felice Fawn kalori saymak gerekir neden o hiçbir fikri yoktu, diyette ilgilenmiyordu. Bu kıskançlıkla ona şekil ve spor salonunda geçirdiği uzun günler izledi kızlardan birine mal edilemez. O ama iyi bir iştah ile, sıradan bir kızdı. Feliz, yenilebilir ağzını her şeyi içine hiç korkmadan, fazla ağırlığa sahip. yüksekliği 167 cm 'de daha fazla 72 kg ağırlığında. Ama güne kadar onu rahatsız etmedi.

Bir Kadın dışarıdan kendime bakmak için dava bıraktığı ortaya çıktı. Bu sıcak yaz günlerinde birinde 2007 yılında gerçekleşti. hafta sonu arkadaşlarınızla Feliz festivaline gitti. ona şekil düşüncesi onu ziyaret eden ilk kez oldu. Yaklaşık bir kelebek, zarif formlarıyla mayolu güzel kızlar gibi çırpındı. O değil bir mayo maruz kalmanıza cesaret, bu zayıf organlarının arka plan üzerinde bakmak ve nasıl hayal, geniş tişört kalmıştır. Henüz bu önceki gün on yedi Felice Fawn olduğunu tüm etkisiz hale getireceğinden şüphe ve sonra yeni bir hayata başlamak vermedi.

Festivalin eve gelmeden, laptop içine baktı. Kadın panik ve korku. Arkadaşları hafta sonu yakalanan bir fotoğraf, havaya kaldırdı. Birçok çekim karelerinde düzgün vücutlu Feliz oldu. kız, dışarıdan kendim görmeye sadece üzgün değil. O histerik arkadaşlar aradı ve katılımlarından fotoğrafı kaldırmak istedi bulunuyor. Sonra ağlama ve kendini kırbaçlama bir kaç gün vardı. Her zaman Felice Fawn, fotoğraf ve hatırlama imajı temsil etmek ve bu canavarca ve çirkin anlamak. Kalbinde yaptığı yansımasına umutsuzluk ve utanç oldu. O değişikliklerin gelecekte beklenen bilmeden vücudunuzu değişecek, tespit edilmiştir.

düşlerin vücuda giden yol

o anda kız birisi deneyimli ve konularında yetkin kilo kaybı İstenirse, obezite nasıl mücadele, trajedi belli bir süre içinde çözülmüştür olabilirdi. Ama hepsi tamamen farklı bir şekilde gitti.

Feliz, onun sorunu durulması herşey yenen gıda miktarı ile ilişkili olduğunu sonucuna vardı. O yenilebilir olduğunu bütün nefret ve keskin yemeyi reddetti. O su üzerinde birkaç gün harcayabilirsiniz. Ağırlık hacmi azalır, azalmış ve o anladım ki aziz hedefe doğru yol. Yani, 2008 yılında dengede bu işareti 54 buçuk kilo oldu. Felice Fawn Ancak sağlıksız ve yanlış bir yol, kendi vücut ağırlığının kutsal figür geldi. O her yönden övgü aldı. Özellikle arkadaş ve akrabaları hızlı kilo kaybı gizli yöntemini yanıtlamak ve kendileri için açık tutulur değil sorgulama On. Hatta onun erkek arkadaşı, Felice Fawn önce karşılaştırarak bilmiyordum ve yıl olarak yolla büyük değişikliklerden sonra böyle mükemmel bir sonuç elde etti.

Uzak onun idealden

Şimdi o ağırlık büyümesi için oldukça normaldi. Ama duygu mükemmel rakam olduğunu, vermedi. Buna ek olarak, o yalnız hissettim ve dayanılmaz oldu. İlk başta, o bir elektronik günlük tutmaya karar verdi. Her iki kilo vermek kendim kontrolünü muhafaza, kendisine tüm gizli ve derin düşüncelerini, deneyimlerini yazmak. Daha sonra bir gibi düşünen, benzer şekilde kilo kim buldu. memnuniyetle görmek ve herkesin elektronik albüm sergilenen Felice Fawn fotoğrafları ağırlığını bırakarak bazı sırlarını paylaştı.

büyüme artışı ve yeni bir kilo verme Feliz

2009 yılının gelmesiyle Felice üç cm artmış büyüme. Bu durumda ağırlık bırakmak devam ettiğini gördük. o 48.5 kg olduğunu görünce, kız 4 ya da 5 gün boyunca yiyecek olmadan hayatta denemeye karar verdi. Bu itici güç deneyi devam etmek olduğu ortaya çıktı. Felice Fawn bile bilmiyordum kilo, ya bu açlık ve vücudu sindirim süreci olarak, ölümcül bir tehlike olacağını olacaktır için - anlamlı şımarık.

Bir gün hazımsızlık ilgili bir makale geldi. O hastalığın tüm anlatılan belirtiler mevcut haliyle denk olduğunu fark etti.

hastalık ilerledikçe

2009 kışında tarafından Felice Fawn ağır hasta hissetti. O sadece su ve meşrubat tüketen, bir hafta boyunca yemeksiz gidebiliriz. Sabit zayıflık hisset, ben dışarı çıkıp başa bir şeyler yapmak için hiçbir arzusu vardı. Hepimizin kurum çiğnemek için bir şey olacağını anlamak çünkü arkadaşları ve bir adamdan Onun rahatsız davetler, eğlenmek için gitmek. Ağırlık Tehlikeli bir tempoda düştü ama kız ve yemek yemeyi reddetti. Bu bir meydan okuma hekimler ve hastane koğuşları bitmişti.

kilo kaybı doktorların sırları keşif

Hastane yatağında olan Felice Man saldırı altında Fawn ve doktor onun mucizevi kilo kaybı ve diyet hakkında söylemek zorunda kaldı. Doktor onu anoreksiya için tehlikeli olanı hastanın, onu ne kadar ciddi durumuna açıkladı. O 1500 kalori günde bir yüksek kalorili diyet atandı. O üzgündü. o iyi tekrar bulabilirim yemek yedikten başlamasından sonra, tam olarak ne istiyor vermedi.

hastaneden kaçmış olması, o başka 13 gün onu açlık devam etti. umutsuzluk Feliz adam ailesini aradı ve kızları ne olduğunu onlara ve nasıl tüm kritik. Anoreksiya Feliz yedi. kat ve inceleme altında alınan kadın beslemeye başladı. O nasıl yemek relearn zorunda kaldı. Hem fiziksel hem de zihinsel, zordu. Ağırlık, durumu kötüleşti, gövde ve iç organları tahrip edildi düşmeye devam etti.

hastane ve birinci başarılar Zor tedavi

Girişimleri veliler kızı fatten ve başarıyla tamamlanmaz normal durumuna vücudunu getir. Yine hastaneye gitti. Bununla birlikte, tarih Felice Fawn rahatlatıcı devamına sahiptir. tıbbi bakım ve iyi psikologların tavsiyesi sonra, o yavaş yavaş katı gıda yemeye başladı, ama çok hararet ve coşku olmadan. O yiyecek gibi değildi, vücut bunu kabul etmek istemedi. Ancak zamanla, Feliz tekrar yemek öğrendi.

O çok deneyimli. Sonunda, uzun tahrip ne kurtarmak için, ciddi psikolojik ve duygusal stres üstesinden yaptığı konuşmada aşağılayıcı ifadelerin bir sürü dinlemek zorunda kaldı. Şimdi toparlanma son aşamaya Felice Fawn. Geriye bakınca, o korku ile geçmiş hatırlar ve kendi hatalarını tekrarlamak önermiyoruz. Şimdi, yerine gıda tamamen terkedilmesi tarafından akıllıca ve doğru olarak gerek kilo vermek olduğunu bilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.