TeknolojininVoIP iletişim sistemi

Farklı şekillerde "Skype" Bir konferansa nasıl yapılır

Eğer sevgili arkadaşlar çevrili oturma düşünün. Tüm izlenimlerini paylaşmak, gülmek, hikayeleri hatırlamak, iletişim kurarlar. Herkes iletişimin sevinç hisseder ve bu konuşma sonsuza kadar gidebiliriz gibi görünüyor, ama saat saat geç gösterir, sevgili firma ile ayrılmak zamanı ve genellikle çok arzu değil! kafasında eve geldikten sonra tekrar tekrar akşam unutulmaz anlar kaydırıldığını. arkadaşlar başka toplantı olacak aşağıdaki hafta sonu için plan yapın.

Gerek grieve! Bugün herkes olasılığı vardır internet iletişim içinde "konulu Skype." Önce cesaretle, app gitmek arkadaşlarıyla bir konferansa oluşturmak ve sosyalleşme zevk almalısınız. Bir hikaye paylaşmak veya gün bahsetmek de mümkündür.

"Skype üzerinde" Konferansı arkadaşları gibi, hem de Dünya'nın herhangi bölgedeki başka bir kişiyle sevdiklerinize iletişim için bir fırsat sağlamaktadır. Bu program iş ve gerçekleştirilen işlemleri kolaylaştırmak için, iş arkadaşları ile iletişim kurmak için çok yararlıdır. Coğrafi olarak uzakta bulunan Meslektaşlarım sizinle iletişim ve sorunsuz gelecekteki çalışma planlarını tartışacağız. En önemli şey - bir konferans yapmak için nasıl öğrenmektir "Skype'ta."

konferans organizasyonu

Zaman zaman birbirlerini duymak birkaç kişi ile iletişim kurmak ve onun konuşma olabilecek bir ihtiyaç vardır. Bunu yapmak için, Skype adlı bir programı çalıştırmak gerekir. insanları tanımlanan sonra kiminle görüşme taşıyacak. Program penceresinin sol tarafında kişiler, arkadaşlar veya iş arkadaşları listesi görülebilir. Bunlar arasında, birkaç katılımcı seçildi. Ctrl tuşunu basılı tutun ve listesinden seçilen katılımcılar fare tıklaması gerekir. Ardından, içinde araç çubuğunda "Konferansı" butonuna tıklayın. sohbete davet edildi o yazılacaktır olacak alt satırda, At. Yukarıdan sırasıyla görüntülenir takma ve avatarlar eklendi katılımcılar olmuştur. Şimdi, katılımcıların seçiminden sonra, düğmeyi serbest bırakabilirsiniz ve birliğin gidin. Eğer "Skype" Bir konferansa nasıl talimatları Görüldüğü gibi çok basittir.

Eğer böyle bir konferansa ne yapabilir?

Birleştiren kullanıcılar penceresinin alt kısmında bulunan sohbet yazabilir. Baskılı mesajlar konferansa eklenen tüm kişilere aynı anda ulaşır. Oturumda görmek istediğiniz kişilerin kesinlikle herhangi bir sayı olabilir sohbet kullanın. Haberleşme İkinci bir olasılık üzerinden gerçekleştirilir çağırır.

iletişiminin başka yolları

Buna ek olarak, aynı zamanda geribildirim ile konferans yapmak için "Skype üzerinde" nda olduğu gibi bir seçenek yoktur. Her katılımcı birbirlerini duymak ve konuşmak mümkün olacak. Bunu yapmak için, "Çağrı grubu" için bir kısayol tuşu vardır. o iletişimi unutma ses formatı insanların az sayıda rahat olacak - şartlar gerektirdiği veya daha fazla kişi isterseniz artık 10. yerine, özel bir yazılım kullanmak daha iyidir.

Bir konferansa nasıl başka yöntem yoktur "Skype'ta." avatarınızın altında bulunur "Ekle" butonuna bastıktan sonra, sen yürütmek gerekiyor "bir grup görüşmesi oluştur." sağ üst köşesinde görünen yeni pencerede, fare ile bağlantı için seçilen tüm kişileri sürükleyebilir ve ardından "Arama grubu" tıklamanız gerekir. iPad'de "Skype" Bir konferansa yapmak hakkında konuşmak, hiçbir özel yapılandırma gerekli olduğunu belirtmekte fayda vardır.

Yeni kullanıcı ekleme

Varolan konuşmaya yeni kullanıcı eklemek için grup sohbet penceresinde araç çubuğunda olduğundan renkli "+", basın ve yeni pencereler ile yeni üyeler seçmek gereklidir. Şu anda diyor kimin görmek için konferans penceresinde kullanıcının profilini izlemek gerekir. Avatar aktif temas, şu anda, konuşma, bir halo ile çevrili olacak ya da yanıp söner.

Nasıl öncülüğünde kolektif konuşma için "Skype" Bir konferansa yapmak

Üniversiteli toplumda önemli konuları görüşmek için bir ihtiyaç varsa, bu konferans kişinin belli bir organizasyon ve ev sahibi gerektirir. Bu kaynağına diğer tüm kişinin sözünü etmedi ve herkes başkalarına dinleme fırsatı buldular olduğunu. Kurşun bu ve yönlendirir. ajanda konferansı kendisi oluşturur ve bir sonraki temlikler bir zeminin konuşmasının sonunda insanları davet eder. Bu iş sayesinde konferanslar daha verimli düzenlenmektedir.

"Skype üzerinde" Bu tip bir konferans yapmak için nasıl talimat yürütmek için, e-mail ile sağlanan avans soruları göndermek için ana ve konuşmanın tüm katılımcıları seçmek gereklidir. Gereksiz gürültüyü (çığlık çocuklar, yabancı konuşma, tuş vuruşlarının sesi) ortadan konuşmacının düşüncelerini öldürmek için şu anda deme katılımcılara mikrofon fişini gerekir. Bunu yapmak için, katılımcıların fotoğrafları için aşağıdaki mikrofon düğmesine basın. Bu kural bütün takımın genel disiplin ve uyum çok olumlu etkisidir. iPhone'da "Skype" Bir konferansa nasıl anlamaya gerekiyorsa, dikkate mobil cihaz ayarlarını almalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.