Yayınlar ve yazma makaleleriŞiir

Fable "kurt ve kuzu." en Ezop ve Krylov eserleri hakkında konuşalım

En ünlü fabulist bazıları - Ezop ve Krylov olduğunu. Bunlar büyük insanlar masal denir işi bulabilirsiniz "kurt ve kuzu." İki şeyden arsa benzer, ancak farklar vardır. İlk olarak, eski Yunan fabulist oluşturulmasını düşünebilirsiniz. Rus şairi olarak çalışılmasına rağmen, Ezop masalındaki nesir şeklinde yazılır. diğer ayırt edici özellikleri vardır.

Fable "Kurt ve Kuzu" Ezop tarafından yazılmış

kurt hikayesi ile başlayan bir kuzu görmüş. O dikkatsizce nehirden içtiler. Kurt kuzu yemeye ona yardım edecek bir bahane ile gelmek istedi. Predator yukarı gitti. O kuzu su ajite etti, ve bunu içemem söyledi. o anki altında durdu ve zorlukla dudaklarına suyu dokundu, çünkü zayıf bahaneler oldu o yüzden yapamadık. kurt yeni ücret ile gündeme geldi. Ona göre, geçen yıl kuzu babasının kötü kelimeler azarladı. O da o zaman bile doğmadı söyleyerek, suçlamayı reddetti, bu yüzden o kimseye lanet olamazdı. Sonra yırtıcı adalet için maske savaşçı katlanmış. Hepsi aynı, o ustalıkla haklı olsa da, avlarını yiyecektim.

Eğer düşünürsen Ezop fabl "Kurt ve Kuzu", kötü adam hala dürüst bahane rağmen, kötü bir anlaşma yapacaktır gösterir. Şimdi, düşünün birkaç yüzyıllarda bu konuda başka fabulist yazıyor olabilir.

Ivan Krylov aynı dava hakkında yazıyor

Fable "Kurt ve Kuzu" manzumdur Ivanom Andreevichem yazılı. Kuzu içmeye dereye geldi. O aç bir kurt tarafından fark edildi. O sadece av yemek yoktu ve neredeyse bir savcı olarak görev yapan yasal yollarla hareket etmeye karar verdi. İlk yırtıcı kuzu söyledi suyu muddies. O çok kültürel haklı. Sonuçta, o derenin en düşük noktasında içer, bu yüzden bunu yapamaz. Kurt daha sonra bebek geçen yaz ona kaba anladım. Kuzu hâlâ doğmamıştı söyledi. Dişlek vazgeçti ve o zaman kardeşi olan çocuğa suçladı, sonra aykırılık teşkil etmektedir. Yani kurt ve kuzu arasındaki sözlü karşılaşma idi. yırtıcı ile masal biter o sadece yemek istiyor itiraf, onun indiscretions mazeretler başarısızlığını fark etti. Üretim kaderi edildi.

iki ürün karşılaştır

Fable "Kurt ve Kuzu" Krylova arsa Eponymous Aesopian çok benzer. O, ayet yazılır onu sonucuna başlangıçta farklı. O güçlü zayıf suçlu her zaman söylüyor. Tarihte kanıtların ağırlığa sahiptir. Ezop ürün aynı zamanda bu sonuca yol açar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.