ÇirkinlikKendin yap

Elleriyle Hasır çit - mükemmel tamamlayıcısı herhangi bir kısmı

Ülke evi güzel ve aydınlık bir tasarım sitenizi tercih edenler için büyük bir fırsat sunmaktadır. Örneğin, herhangi bir bahçeye bir süs her zaman orijinal ve renkli bakmak hasır çit vardır. o DEVAM hangi dallar, dalları yapılır çünkü ek olarak, bu tasarım, oldukça ucuz ve çok kolay elleriyle hasır çit inşa? aralarında uçakla.

şube Hasat

Başlamak için stok malzemesi, yani barlar etmektir. Bir asma, söğüt, fındık ve esnek dalları ile başka ağaçlar ve çalılar olabilir. Yaklaşık 50 cm bir mesafede mandal tahrik gerçeğinden başlar montajı. barlar oldukça fazla tartmak varsa, mesafe artacaktır. Hasır çit oluşturulan ellerinde, genellikle ince dalları ve dalların ilkbahar ya da sonbaharda hasat. çam kazıklar, daha büyük kalınlıkta mesajları kullanılabilmektedir gibi, alt uçları sivriltilmiş, zift ya da sülfat işleme. yatay çubuklarla üzerindeki pimleri çevirin. onlar kadar esnek olduğu için, dealno uyum söğüt dalları Örgüleyerek. Yani, iş için size üzerinde stok gerekir:

- söğüt Dallar;

- metal mandal;

- marangoz çekici;

- bir som teldir.

Nasıl bir hasır çit yapmak için?

Bir fonksiyonel ve sağlam çit planlıyorsanız arada, barlar az 2-3 cm ve oluşturmak için değil bir kalınlığa sahip olmalıdır dekoratif çit uyum ve 1-2 cm kalınlığında dalları. Çoğu zaman, çit doğal renk korunur, ancak bunu farklı yapabilirsiniz. Örneğin, belirli bir renk dalları kullanılır, ya da potasyum permanganat lekesi edilebilir sülfat ve hatta cila vermek için.

Eğer örgülü yapmaya başlamadan önce çit onun eller, sen şube hazırlamak gerekir: o zaman, kabuğundan bunları temizlemek suya kalın ucunu atılmak için. Bu suyu serbest bırakmak için gereklidir. Çatal dar bir şekle sahip bir tür, keskinleştirilmiş iç kenarları arasında - Bir hafta sonra, çubuklar "schemilka" olarak adlandırılan özel bir cihaz ile temizlik tabi tutulur. Bir dal içine yerleştirilir ve üzerine çekilir iki kısımdan oluşur. Bu arada, bu işin bu kısmı en karmaşık ve uzun olmasıdır.

asma hazırlanmıştır sonra, kurutulur. Çit kendisi yatay veya dikey dokumayı kullanılarak oluşturulabilir - sahibinin isteklerine bağlıdır.

örgülü çit onun eller birkaç aşamada inşa ediliyor:

1. Üstü çit destekler - aynı yükseklikte ve kalınlıkta olması gerekir. dokuma dikey ise, sütunlar arasındaki çapraz yüklemeniz gerekir - onlar çitin gelecekteki çerçevenin temelini oluşturacak.

2. Yatay dokuma çit altından başlamaktadır. desteğin farklı yönlerde diğer bitkilere sonra "yılan" birinin Barlar. çubuklarının uçları tasarımının güvenilirliği için tel takmak gerekir.

çubukların uçları çitin iç tarafında yer almalıdır 3. Vine, sürekli marangoz çekiç kullanarak yoğunlaştırmak gerekir.

elleri ile Burada ve hazır hasır çit. doğru yapılırsa Fotoğraf, bu tasarımın güzelliğini ve uyumunu göstermektedir. Örneğin, içindeki bölgelere ayırma benzer şekilde olabilir çit kısmını kullanarak, ve bir bütün olarak bütün alanı içine mümkündür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.