Kendini yetiştirmeAmaç Ayar

Evde sıkılan zaman Yapılacaklar

sıkılmış zaman Yapılacaklar? Bu sorun yalnızca tatillerinde okula boş değil ilgilendirmez. Psikologlar can sıkıntısı kendini tanımlama ile çok derin sorunların bir işareti olabilir söylüyorlar. aile içinde ortaklar arasında bu duygunun ortaya çıkması her zaman soğutma göstermez. Neredeyse her zaman derin bir yanlış anlama ve çatışmalar örtülü maskeler olduğunu. Çözünürlük onları ikinci yararları (genellikle bilinç gizlenen) bir yokluğuna yol açacaktır. Bu nedenle, çakmağın en kendi sorunlarına kadar derinden daldırma vermez, ama sadece onlar sıkılmış nasıl hissetmek. istihdam ve nasıl kendilerini eğlendirmek için her zamanki yöntemler denendikten sonra ve benzer bir sorunla karşılaştı olsanız bile zaman sıkıntı beklenmedik doğar durumunda? Biz birkaç evrensel reçeteleri ve öneriler sıralar. Ve senin seçimin kendi hayal gücüne göre onları dönüştürmek mümkün olacak konum.

işte veya evde sıkılmış zaman Yapılacaklar

egzersiz! Bu öneriyi reddetmek için acele etmeyin. Onun uzun eğitimin her gününde bundan ayırmaya gerek yoktur. İşte bazı nüanslar vardır. Çeşit, yenilik ve uyumluluk - bunlar bunlardan bazılarıdır. Eğer rutin işleri ile meşgul ise, beş dakikalık spor sokun. Batıda, spor gibi kalıntılar "Tabata" çağrısında bulundu. Gelişmekte mikrotrenirovki vardır, süresi dört dakikayı geçmez. Bu küçük ama çok etkili sistemler, metabolizmayı hızlandırmak vücudunuzu germek, adrenalin düzeyini yükseltmek ve dikkat kaydırmaya tasarlanmıştır. Son - vazgeçilmez artı, herhangi bir yatırım yapmadan dünyaya yeni bir bakış gerekirse. Eğer sıkıldı ne yapacağını bilmiyorsan Ayrıca, böyle küçük bir eğitim çok gereklidir. Bazen dizileri veya TV programlarını izlerken hakkında kendinizi tutkulu görüyoruz. Ama bu sıkıntı nedeniyle televizyon yapım genellikle oldukça rutin, zaten sana sürünüyor hissediyorum. Sen germe, yoga egzersizleri ile veya aynı "Tabata" ile pasif bir dinlenme birleştirerek, ona bir şans vermek gerekmez. ilgisini canlı tutmak için çaba gerekir gibi bu filmde üzerinde konsantrasyon artacaktır. Ve aynı zamanda onu amaçsızca hareketsizlik muzdarip, kanepeye uzanıp vermiyorum, vücut bakmak.

sıkılmış zaman Yapılacaklar ve hiçbir şey memnun

Günümüzde birçok insan başkalarını vermek için tasarlanmıştır alanlarda çalışıyoruz onları eğlendirmek için ve memnun etmek istiyoruz. Sadece kendi çalışmalarının sonuçlarını görmek için kendinizi zorlamak gerekir. Örneğin, her büyük şehirde artık yemek dersleri vardır. Eğer ailesini beslemek öğrenmek amacı olmasa bile, birkaç atölye eğlendirmek ve bilgi maliyetleri çok verecektir. "Sıkıldım: Eğer sevdiklerinize yakında ifadesini duymayacağım emin olabilir! değil onların yaratıcı eğilimleri göstermek mümkün olduğumuz malzeme, uygun bir tane bulmak her zaman mümkün - Şeyler »Gıda Eğer yapmak. Dekorasyon, tebrik kartı (scrapbooking) ya da boncuklar yapılmış süs eşyaları ve hatta provokatif sokak sanatı yaratma, renkli kum ile çalışan - tüm bu faaliyetlerin Eğer müsamaha yeni arkadaşlar ve yeni bir açıdan dünyayı görmek için izin verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.