ÇirkinlikMutfak

Evde nikel gümüş yapılmış çatal nasıl temizlenir

Yeterince pratik nikel gümüş yapılan ürünler. Onlar bile tatillerinde kullanılabilir, sadece yeterli estetik de dayanıklı ama bulunmaktadır. Melchior - bir metal alaşımı ve nikel. Buna ek olarak, bu malzemeden yapılmış ürünler gümüş ile kaplanabilir. Bu onların gümüş çatal mümkün olduğunca yakın izin verir, fakat bunun için fiyat önemli ölçüde daha düşük olacaktır.

temizlik kuralları

Nikel gümüşten yapılmış Çatal dikkatli tutum ve yönergelere bakım bağlılığı gerektirir:

  • Bu da kloro anlamına gelir, temizlik kullanılabilir olamaz;
  • yüzey silinecek çünkü nikel gümüş ve geleneksel temizleme tozları yapılmış çatal temizlenmesi tavsiye edilmez;
  • Bakım nazik olmalıdır.

Eğer, nikel gümüş yapılmış çatal temizlemek temizlik gümüş tablonun tüm yöntemler bu tür ürünlere uygulanabilir olduğunu hatırlamak nasıl bilmiyorsanız.

tozu ve tuz saflaştırılması

Soda - Bu bizi sadece pişirmeye yardımcı evrensel Recreatives Ürünler, biridir. Bu malzemenin yardımıyla hasar korkusu olmadan, nikel gümüş yapılmış çatal ile temizlenebilir.

emaye tava soda (2 çorba kaşığı. L 1 L) ilave edilir, içine su dökmek. kaynamaya içeriğini getirmek için. Daha sonra tavada, çatal bıçak öğeleri düşürmek ve 5 dakika boyunca onları orada bırakın. Kaldırmak ve bulaşık yıkama için bir geleneksel deterjan ile yıkayın.

Başka bir çok yönlü bir araç - sıradan sofra tuzu. Tuzlu su, iki yumurta ezilmiş kabukları eklemelisiniz. Sonra sonra saksı eşyaları koymak suyu, kaynatmak gerekir. Birkaç dakika sonra, öğeleri kaldırmak ve sadece yünlü kumaş ovalayın.

Sodyum tuz ve parlaklık cupronikel ürünlerini vermek ve koku ortadan kaldırabilir. Bu derin tanka folyo uzanıp (sıcak olmalı) suya dökün gerekir. 3 oranında kendisine tuz ve soda ekleyin: 1. Kap yemek gece cihazlarını tutun. Sabah kaldırmak ve temiz yünlü kumaş.

Saklama kuralları

Nikel gümüş yapılmış çatal temizlemek için bilmek yeterli değildir. Sen, o zaman temizlenmiş bunları saklamak gerekir ve nadir olabilir. temel kurallar şunlardır:

  • yoğun bir polietilen film (kapalı kap değiştirilebilir) çökelmiştir;
  • neme uzun süre maruz bırakılmaz (sirke olabilir koyu lekeler nemi çıkarmak için).

Buna ek olarak, nikel gümüş yıkama çatal hemen kuru temizleme gereken bundan sonra hatırlamak önemlidir. kurallara uyum daha bakım uzun süre favori kümesini kullanmak için izin verecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.