BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Tankların Dünyada M60 tankı

Şimdi kesinlikle herkes sadece layık Tanklar Dünya denilen bilgisayar oyunu, bilen tankı simülatörü. Ve bu proje oyunda aynı anda, oyuncuların yüz binlerce katılmak demektir multiplayer vardır. Bunun özü diğer kullanıcılarla uğraşamam hangi pompa tank, satın almak ve etmektir. Doğal olarak, kolayca tekniği kendisi en önemli rol oynadığını anlayabilir ve gerçekten güçlü ekipman parçalarını ulaşmaya çalışmak zorunda. Ancak, bu makale M60 tankının hakkında tartışacağız - bu hiçbir oyun para birimi için satın olamayacağını en diğerlerinden farklıdır. oyun, sınırlı sayıda alınan bu ödül modeli. Bu makalede öğreneceksiniz böylece M60 tankı, son derece ilginç iken Ve elde ve o yapmasıdır nasıl.

Bu nasıl tankı alınır?

Bildiğiniz gibi sınırlı bir modeldir, çünkü, şu anda M60 tankı mümkün değildir olsun. Aslında Küresel harita üzerinde ilk kampanyası sırasında, geliştiriciler Amerikan dalına atıfta bulunarak, tankın onuncu seviyesi olan arasında bu savaşta, belli ödüller, liderlerini vermeye karar olması. Hemen ondan biz inanılmaz hızlara veya zırh büyük kalınlığını beklememelisiniz böylece bu, bir orta tank dikkati çekiyor - bu diğer şeylerin yanı sıra, her sahibin nasıl kullanılacağını öğrenmelidir, kendine göre avantajları vardır. Yani, başlangıçta M60 tankı otuz klanların her alacak planlanan ilk sırada yer alan, ancak daha sonra liste elli şekilde genişletilmiştir edildi. Buna ek olarak, diğerlerinden daha iyi kampanya sürecinde, belirli görevleri ile baş edebiliyoruz yedi takım, aynı zamanda bu tanklar var dikkati çekiyor. Eh, modelini alabilir geçen oyuncular - ancak bu durumda seçim için diğer ilginç seçenek vardı şimdiye kadar, - bunlar da bir ödül olarak seçim için kullanılabilir olduğu gibi, üçüncü kampanyada ödül aldı üyeleridir her katılımcı M60 almaya karar verdi değil.

kule

Ne tankın M60 geri kalanından öne çıkıyor? Bu modelin Fotoğraflar etkilemek ve şaşırtmak, ama yine de performansı edebilir, değil görünüş çok önemlidir. Yani dikkatli tankın ana unsurdan bütün düşünmelisiniz, ancak bu prim modeli tüm ortak tankların olarak pompalama olamaz gerçeği ile başlamalıdır. şimdi oyunda mevcut olacak başlangıçta teknoloji ile donatılmış savaş birliği - Yani başka bir kule, daha güçlü bir silah ve benzeri satın alamayacağı vardır. Yani ilk şey dikkat etmelidir - sırasıyla 76 ve 50 milimetre - Bu kule, bu 18 ön zırhı santimetre ve biraz daha az yan ve arka duvarlarla ortalama tankına etkileyici. kadar 420 metreye, ve aynı zamanda onun dönme hızı saniyede 42 derecedir, bu nedenle oldukça hızlı ve etkili nişan olabilir - Hemen kulede yorumu da çok iyi olduğunu belirtmek gerekir. Ama daha iyi modelin yeteneklerini değerlendirmek için, biz de alet bir Amerikan tankı M60 sahiptir nasıl düşünmelisiniz. Fotoğraf onun sınıf için son derece güçlü olabilir, ama buna değer kontrol edecektir oyunculara garanti eder.

silah

Cannon - tankın ateş gücünü belirleyen şeydir. Eğer bir dahi taktik bile, Doğal olarak,, akıllıca kullanın böylece stratejileri geliştirmek ve muktedir gerekir, ancak zayıf bir silahla her durumda pek çok daha güçlü bir düşman yenebilir. Bu modelde gelince, burada 33 santimetre ulaşan dikkat çekici sonları ile 105 milimetrelik silah yararlanmak şans, yani, hatta daha ağır modellerin bazıları ön zırh nüfuz edebilir. Düşman zor anlar olacak ki bunu doğru ateş gücü kullanabilir, bu durumda, hasar bu silah, sağlık neredeyse beş yüz adet ulaşabilir. atış minimum dağılım ve aşırı hızlı karıştırma ile her on saniyede yapılabilir, böylece yukarıdaki parametreler birleştirmek Ve eğer gerçekten tankı M60 Phoenix mümkün olabilir ne hayret olacaktır. Doğal olarak, benzer bir modelle ciddi becerileri gerekecektir, ancak orta tankları yönetiminde yeterli deneyime varsa, oldukça hızlı bir şekilde veri modeli teknolojisine alışabilir. Eh, pompalama için gerek - Bu M60 tankı tarafından sahip büyük avantajlarından biridir. Derin modernizasyon - Bu onların modeli rekabetçi haline geldiğini, standart bir tankın her sahibine yapılması gereken budur. Ancak bu durumda hiçbir şey yapmanız var, bu yüzden eğlence yok.

motor

Tabii ki, alet - bu herhangi tankın çok önemli bir parçası olduğunu, ancak onun silah olursa olsun, çok çabuk tahrip arabanın sitesinde ayakta olduğunu anlamak gerekir. bu model 750 beygir gücü kapasitesi ve yangın oluşma nispeten düşük olasılık ile büyük motor ile donatılmıştır nedeni budur. Ve en önemlisi - bu motor tankın orta tankı için iyi bir göstergedir saatte neredeyse elli kilometre, dağıtılmasını sağlar.

şasi

Elbette Tankları World bir M60 tankı var şasi, unutma. Bu hareketi yavaşlatan olmasa da, neredeyse elli ton kitlelere ulaşmak için birimler mücadele verir. Herkesin bildiği gibi şasi ayrıca tankın dönme hızına bağlıdır dan, - değil kulenin dönüş hızından daha az önemli - savaşta rakam çok önemli olabilir. Saniyede 52 derece kadar - Ve bu durumda, şekil kulenin daha da yüksektir.

radyo istasyonu

Tank gemide yüklü radyo istasyonu, gelince, kesinlikle emin olabilir - bu çok etkileyici bir yelpazesine sahiptir. Bir sinyal iletimi ve 750 metrelik bir mesafeye onu almak, bu yüzden her zaman bu şekilde büyük ölçüde eylemlerin etkinliğini arttırmak, takım arkadaşları ile temasa olabilir olacaktır.

Modelin Artıları ve eksileri

artık verilir beri başka hiç kimse, bu oyunda M60 tankı almak hakkında sorular bırakıldı. Şimdi de modelini oluşturmak için nasıl biliyorum, bu yüzden durumu iyice ekipman bu parça güçlü ve zayıf yönlerini tespit etmek zamanı. Bu tankın ana dezavantajı hala genellikle rakibin ana hedefi haline neden olduğunu ve değil en güçlü zırh yanlarına ve arkasına kolay bir av nedeniyle, hangi onun çok büyük. Ve tabii ki, saatte 50 kilometre - bu model için hız en iyi göstergesi değildir. Ama bütün bu iyi hoparlörler doğru kullanımı ve mükemmel bir geçirgenlik tarafından telafi edilebilir. Artı, silahın size hareket halindeyken doğru ateş tutmak yeteneği veren mükemmel sabitleme, ve biz bu tankta dakikada hasar oranı oyunun en iyilerinden biri ve inceleme olduğunu söylemek - tüm iyi ve yapar gerekli değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.