ÇirkinlikMutfak

Bir Hediyelik Sofra

Ne düşünüyorsun, sevgili babana ne verebilirsin, kim aynı zamanda büyük bir restoranda şef miydi? Bir keresinde diyeceklerim: kaput teklif etme, sahip ol. Yemekler mi? Oh, belki de haklısın, ama yemeklerle ilgili her şeyi bilen bir kişiye hediye vermek ne kadar zor olduğunu hayal edin, ancak hareket halindeyken bile kaliteli yemeklerin olup olmadığını belirler. Asyalı tüketim mallarını derhal terk ediyorum. Kaliteli Avrupa yemekleri seçiminde duracağım düşünüyorum. Çeşitli önerilere çalışmaya başladım. Ve bu yüzden bir dizi 17 yemek seçti. Soruyu inceledikten sonra, bunun çok tabakalı kapsül altının benzersiz teknolojileri kullanılarak yapıldığını öğrendim.

Bu sayede, Rus fırının sözde etkisi olan sıcak havanın doğru dolaşımı sağlanmış olur. Ve elbette, bulaşıkları hazırlayan malzemeler.

Sanırım babam kesinlikle hoşlanıyor. Ve işte masadayız. Endişeleniyorum, bir tost deyin ve babama bir takım bulaşıkları verin. "Ah-oh-oh!" - Baba, "Bu mükemmel bir seçim, sadece kendime böyle bir set almak istedim" diye bağırdı. Yeni sahibi her şey Avrupa'da olduğu gibi, et kesme tahtaları da Almanya'dan sipariş edileceğinden, restoranım bu alete geçti! Tam bir set için Yeterli sayıda iyi seramik bıçak seti yok. " Kalpten gevşedi: bir hediye ile tahmin ettiğim anlamına geliyor. Ertesi gün babası , yeni bir çanakta pişirilen marka kral kulağı bizi mutlu etti.

Bir dahaki sefere babama verebileceğim şeyleri not aldım ve bu diva - seramik bıçakları hakkında daha fazla bilgi edinmeye karar verdim.

Bıçakların çelikten değil, seramikten yapıldığı ortaya çıkıyor, bıçağın malzemesi sermet olarak elde edilmiş ve seramik deniyor çünkü bu materyali üretme süreci seramik fırınına benziyor.

Seramik bıçakları bir takım avantajlara sahiptir:

1. Onlar çok hafif ve rahat

2. Bıçağın malzemesi oksitlenmez ve zararlı oksidasyon maddelerini yiyecek içine salmaz

3. Bıçaklar paslamaz

4. Malzemenin yapısı nedeniyle bıçakta bakteriler oluşmaz ve bakımı kolaydır. Suda durulama yeterlidir.

5. Ve en önemlisi seramik bıçakların, düzgün bir şekilde kullanıldıklarında keskinleştirilmesine gerek yoktur!

Yenilik hakkında bilgi çalışırken, bıçak almak istedi. Şimdi internet üzerinden talep üzerine: "seramik bıçakları satın al" çok sayıda teklif.

Sevdiklerinize hediye seçerken size bol şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.