ÇirkinlikMutfak

Meyve sıkacağı "Scarlet": tanımı, özellikleri ve çalışma prensibi

Son zamanlarda bu günlük diyet sebze veya meyve, taze haldeyken dahil etmek moda haline geldi. Ve bunları hazırlamak için, her zaman taraftan sağ ekipmana sahip olmalıdır. bu tür amaçlar için "Scarlet" son derece uygun meyve sıkacağı. Rahat ve kullanışlı dairelerde sağlıklı bir diyet ile bastırarak sorunların çözümünde vazgeçilmez bir araç haline gelebilir.

ekipmanın Açıklaması

Geçen yüzyılın doksanlı yılların sonlarında Rus pazarında ilk kez görünen, meyve sıkacağı "Scarlet" hemen dikkati çekti. Üretici doğal içecekler için elektrikli araçların iki tür tanıttı:

 1. Turunçgiller.
 2. Çok fonksiyonlu cihaz.

Ürün ilk grup motorun konumlanmış olduğu bir kol yuvasına sahip bir sürahi, oluşan basit bir cihazdır.

Ağ, sonunda, şaftı döndürmek yaptığında olan bir koni şeklinde sabit memesidir. içecek için yeterince herhangi narenciye şeklindeki bıçakları, alt kapağı çiftleşmeye ve sıkı bir şekilde basın koydu. Daha sonra suyu alt hazneye doğru akmaya başlar, ve kağıt hamuru üst kap içinde kalır. Meyve sıkacağı "Scarlet" ikinci grup - bu daha karmaşık cihazlardır. Onlar merkezkaç prensibi üzerinde işlem ve en fazla yüzde 92 saflığa sahip bir meyve suyu ver. Bu cihazların tasarımı tanınmış üreticilerin modelleri ile eşit koydu yeni ürünler, bir çok geçerlidir.

Özellikleri seçmek

geniş bir ürün yelpazesine ticaret ağında temsil "Scarlet" meyve sıkacağı. Bu müşteri için çalışmalarını zorlaştırmaktadır. Tabii ki, bir seçim, modeller onlarca görme yapmak zordur ve her biri kendi yolunda iyidir. Doğru kararı hataları önlemek ve yapmak için, kendinizi birkaç önemli soruları sormak gerekir:

 1. Öncelikle ürünlerin miktarları çalışmaya devam etmek zorunda ne olacağını belirlemek gerekiyor. Başka bir deyişle, sabah fincan taze meyve suyu sıkmak için yardımcı olan güçlü bir makine veya cihaz gerekir.
 2. belirleyici içeceğin niteliksel özelliğidir. hamuru ile suyu için bir vida makinesini almak daha iyidir. evrensel modeli çok daha böyle bir seçenek için hafif bir ürün gibi yaklaşırsak.
 3. narenciye Hayranları ihtisas cihazları seçmek için daha iyidir. Biz sadece onların yardımıyla, o zaman böyle elma veya armut gibi sert meyvelerin suyunu hazırlamak için imkansız olacaktır unutmayın gerekmez.

Kendinize şu soruları sorun, güvenle satın mağazaya gidebilirsiniz.

kullanıcı yorumları

Bugün sıkacağı "Scarlet" Birçok evlerde bulunabilir. Negatif ve pozitif: işlerinin sahiplerinin Yorumlar iki ana gruba ayrılabilir. Bu malların her türlü özelliğidir. birçok alıcı göre, farklı modellerde böyle Sıkacakları ortak güçleri vardır:

 • Araçlar temizlenmesi kolaydır;
 • Motorun sessiz çalışması;
 • Makinaların kaymaz ayak kararlı;
 • bir elektrik kablosu depolanması için özel bir bölme vardır;
 • uygun fiyat.

Ama operasyon sırasında, bir kural olarak, olumsuzluk olmadan yapamaz. Bazı kullanıcılar dezavantajları aşağıdaki onların birimlerin çalışmalarında fark etmiş:

 • hızlı bir şekilde periyodik olarak temizlenmesi gerekir yağ kek, tıkanmış iç odalar;
 • Bazen ilk başta yeni ekipman hoş olmayan bir koku yayar;
 • Spin, bir çok nemli çıkan kek;
 • Çalışma sırasında, bazı durumlarda, ürünün bir tutam var.

Üreticiler yakından gelen Censures izliyor ve mümkün olduğunca onları ortadan kaldırmak için deneyin.

servis cihazı

alet etkili ve düzgün çalıştığı Yani, her kullanımdan sonra yıkanmalıdır. Ve bunun için sahibinin sıkacağı sökmeye nasıl bilmelidir "Scarlet". Temelde, karmaşık bir şey yok. Sadece sürekli ortak eylemleri gerçekleştirmek gerekir.

Örneğin, sökme marka kuralları cihazı düşünün Scarlett SC-018:

 1. İlk adım, elektrik kablosu soketi çekerek cihazın şebeke bağlantısını kesmektir.
 2. Ardından, dış tasarımı ayrıntılarını tutan metal topuzunu, çıkarın.
 3. ürünlerini itmek silindir kenara koyun.
 4. Üst kapağı çıkarın.
 5. filtresini çıkarın.
 6. sıvının boşaltılması için bir oluk ile kontrol haznesi.
 7. Yan plastik kap çıkarın.

Bundan sonra, bütün ayrıntıları iyice ılık akan su altında durulayın ve sonra ters sırada monte gerekir. Bu yordamı yok sayarsanız, makine hızla zarar görebilir. Buna ek olarak, genellikle, içinde biriken yiyecek artıkları, bozulacaktır ve bir süre sonra hoş olmayan bir koku yayar.

ana belge

ev aletleri perakende zinciri satın alma, alıcı her zaman nasıl belli sıkacağı "Scarlet." bilmiyor genellikle tüm yararlı bilgiler içeren Kılavuzu, her paketin içindedir. Bu içerir:

 1. Her bir düğüm ve detayların belirtilmesi ile ekipman tanımı.
 2. kullanımı konusunda rehberlik. Şunu belirtmek gerekir temel güvenlik önlemleri listeler.
 3. kullanmak için cihaza hazırlanması için kurallar.
 4. Sekans birleştirmesi ve cihazın demontaj.
 5. Bu birimin özellikleri.

Ünitenin kattıktan sonra onu açmak için gerekli olan ve daha sonra dikkatlice verilen kılavuzu incelemek. Ancak o zaman çalışmaya başlayabilirsiniz. Birincil olarak önce gerekli ise her detay yıkayın. Yeni cihaz, bu zorunlu sanitization olması gerektiğini rağmen. Böyle bir prosedür aşırı olmaz ve sindirim ile olası sorunları önlemek için yardımcı olacaktır.

onarım Özellikleri

Herhangi ekipman zamanla bozulabilir. Bunun nedenleri çok farklıdır:

 1. kusur yapısı.
 2. Uygun olmayan kullanıcı çalışma.

İlk durumda, garanti süresi içinde üretici arızalı birimi yerini alır veya ihale dokümanlarına göre paranın sahibine geri. Karar kullanıcı tarafından alınır. İkinci durumda ise, kişi bu tür ekipmanın tamir yapan stüdyo için geçerli olmalıdır. Ama santrifüjler bazı bölgelerinde "Scarlet" neredeyse imkansız olduğu gerçeği açık pazarda bulmak için. Bu nedenle, onarım yalnızca uzman servis merkezlerinde başlattık. Onlar bu markanın herhangi bir ekipman kurtarmak için gereken her şey var. Örneğin, gözenekli filtre paslanmaz çelik veya titanyum kaplama ile benzer bir ürünün imal özel bir işletme Scarlett olup. O belirli modeller için karakteristik olan belirli parametrelerle bunları yapar. Buna ek olarak, sorun bu tür Sıkacakları üretimi için şirket Çin ve diğer Asya Güney ülkelerde bulunan yatmaktadır. Bu doğrudan şirket üreticisine erişmeleri yeteneğini engeller.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.