ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Evde nemlendirici Ballu UHB 400. Büyük bir doktor

Bizim tema burada Ballu UHB 400. gibi konularda dokunma, evde çok kullanışlı şeye yani nemlendirici adamıştır:

 • Neden bir nemlendirici gerekiyor;
 • o neme ilaveten işlevlere sahiptir ne yapar;
 • cihazın özellikleri;
 • Ne aromaterapi nedir ve neden gereklidir;
 • Modelin fiyat aralığı.

Kuşkusuz, ev klima teknolojisinin bu tür birçok yarar getirir. Ne yazık ki, bazı durumlarda şeyler kontrendike olduğu gerçeği hakkında sık sık sessiz üreticileri. Bir süre sonra bu konuda konuşmak.

Neden nemlendiriciler satın alıyor?

Çoğu zaman, özellikle kış aylarında, ne zaman zor iş başında: merkezi ısıtma, odadaki hava kuru olur. Hatta Houseplants bu bildirimi ve püskürtme sık ve sulama gerektirir. Nedeniyle kişilerde havanın kuruyana kadar bazı sağlık problemleri, yani, deri ve solunum yolu vardır. Bu arada, kuru hava içindeki toz daha aktiftir. Bir çok insan (kontrendike olmadıkça) uyku, performans ve genel sağlık düzeldi ekleyebiliriz.

nemlendirici Ballu UHB 400 -, yani görev ile başa çıkabilir odadaki havayı tazelemek için, nemlendirin, ruh hali sahiplerini asansör birçok araçlardan biridir.

cihaz özellikleri

Model kendini Ballu UHB 400 Bir gece ışık veya blender anımsatan: Bu çok güzel bir tasarıma sahiptir. Beyaz - cihazın alt kısmı bir ağacın üst altında yapılır. Eğer bir nemlendirici koymak istediğiniz oda 40 metrekare daha büyük olmalıdır. m Su tankı kapasitesi -. 2.8 litre. Ve / saat 300 ml bir oranda tüketilir. Bu su yaklaşık 9 saat sürmelidir vardır. Nominal güç çok az tüketir - 28 watt. Cihaz yüksekliği ve sırasıyla yaklaşık 30 ve 20 santimetre, genişliği. Internet üzerinde Ballu UHB 400 incelemelere belirtildiği gibi, neredeyse sessizdir. Onun ağırlığı - 2 kg. Bu bir 1 yıl garantisi vardır. Çin Malı. Ama utanma, yorum ve sahipleri aşağıda gösterilen şüphe sizi rahatlatacak.

Aromaterapi fonksiyonu ve gece lambası

Her nemlendirici yatıştırıcı ve tedavi edici cihaz haline gelebilir. Bunların çoğu sadece havayı nemlendirmek. Tabii, oda iyonize edilmesi için gibi, başka amaçlara orada var. modellerden biri Ballu UV lamba bulunmaktadır. Evet, mikropları öldürmek için hastanelerde kullanılan aynısı.

Ama geri Ballu UHB 400. bizim konuya O aromaterapi bir fonksiyonudur. Cihaza özel bir kap ve anahtara damlamasına herhangi esansiyel yağı alabilir. Daha iyi, tabii ki, talimat veya önerilere göre, bir ölçüde düşmesi: birkaç damla. Sen baş ağrısı ve diğer rahatsızlıkları yol açabilir aromaları yüksek konsantrasyon, önlemek için yapmak gerekir.

Bu nemlendirici bir başka özelliği daha vardır - bu yanar. Oldukça yumuşak, gözleri zarar değildir ve cihaz açık bile uyuyabilir.

dükkanlarda ve internette fiyatları nelerdir?

mağazalarda ve 2.500 ruble gelen nemlendirici Ballu UHB 400 aralığında web'de fiyatları. ve üzeri. Yine şehrin teslim bağlıdır. Biz fiyat olacak, şey izin vermedi ve 500 ruble daha değerlidir, fakat sadakatle hizmet verecek ne olursa olsun, o güvenle söyleyebiliriz.

kurye ile ya da öz tarafından sadece doğrudan teslimat kitap deneyin. Postada kitap paket tavsiye edilmez. nemlendirici salim gelecek garantisi yoktur.

Kontrendikasyonlar ve dikkatli

Ben herkes nemlendirici gösteriyor ki sizi uyarmak isteriz. Neden? bronş ve akciğer hastalıkları olanlar kötü hissedebilir çünkü. Bu, bronş astımı olan hastalarda içindir. Tabii ki, bu Ballu UHB 400 aromaterapi bir işlevi vardır bu harika, ama aromamasel bileşenleri boğulma, alerji, baş dönmesi neden olabilir. Eğer bir şeylerin yanlış olduğunu düşünüyorsanız lütfen derhal cihazın çalışmasını askıya. Daha iyi birkaç dakika hepsi buna alışık olduğu iyidir ne olacağını beklemek değil.

bakımla, ilk kez kullanmaya başlar. Geceleri çalışacak pilot yürütmek için gerekli değildir. Aniden kötü hale gelir ve uykuya yoktur. Çalışır ve cihazı nasıl davranacağını kimse bilmiyor. Bu nedenle, sabah, öğlen veya akşam ilk kez açın.

Web'de Yorumlar

Farklı kaynaklara kullanıcı geribildirim oldukça olumlu. Çok iyi kurulmuş Çinli nemlendirici Ballu UHB 400 yorum hangi karakteri hakkında olduğunu söylemek güvenlidir:

 • evde ek konfor yaratan ilginç tasarım;
 • sessiz;
 • kolaylıkla sökülüp çıkarılabilir parçalarının küçük sayıda;
 • Bu az yer kaplar;
 • kaliteli plastik;
 • çok iyi büyük su tankı;
 • Geliştirilmiş cilt durumu, burun kuru mukoz membranlar gitti.

güvenle biz faydaları çok daha listelenmiş söyleyebiliriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.