OtomobilSUV

Modern minibüs "Ford"

Rahat, mükemmel görünüm ve teknik özellikler minibüs "Ford" - Birçok potansiyel alıcılar dikkat mükemmel bir araç. Araçta belirli bir noktaya gözlerini odaklanmak değer.

benzersiz araç

Mükemmel genişliği ve yük kapasitesi gösterir 20 ± 2 kişilerin miktarda kişilerin taşınması ile başa çıkmak için herhangi bir belirgin bir çaba olmaksızın minibüs "Ford". Altı ileri vitesli şanzıman düzgün ve güvenilir bir şekilde çalışmaktadır. Fabrika otobüsü ekipman ek yatırımlar gerektirmez. Bu araç konforlu bir sürüş için gerekli tüm imkanları ile donatılmıştır.

Beyaz minibüs "Ford" - arabanın modern ve eşsiz bir stil ve tasarımdır. Öncelikle inanılmaz kolaylık ve sürücü koltuğunun işlevselliğini çekiyor. Bu harika bir yoldur ayarlanabilir (8 pozisyonları) olabilir. Rus iklimde önemli olan bir ısıtma fonksiyonu vardır.

Biz takside yolcu koltuğuna konuşursak, ayrıca bazı güzel ek seçenekler fark edebilirsiniz:
ayrıca özel, en uygun ekran sahip 1. Çift koltuk.
2. Laid tablo. İstenilen ve gerekli ise tüm değerli depolamak için hangi belirli bir bölme vardır.
3. Söz konusu kumaşın - döşeme. Oldukça şık ve gerçekten zarif görünüyor. Bu sadece tamamen kayıtsız kimse terk edemez.

güvenilir arkadaşı

Şık minivan "Ford" - uzun mesafeli seyahat büyük dostu şirket olmadan hayat düşünemiyorum bu insanlar için mükemmel bir çözümdür. Antrenör - küçük bir firma için mükemmel bir çözüm, kimin yönetim iş vardiya halinde düzenlenir, özellikle çalışanlarının zamanını takdir eder. Bu kiralama araç, güvenle herhangi şehre gidip onun konumlar keyfini çıkarabilir.

"Ford" Her açıdan minivan Güvenilir katı cam, iki havalandırma kabin uygun havalandırma için gerektirmiştir. Işık tonlama, otobüsü lezzet eşsiz bir görünüm verir. Genel araba inanılmaz, harika görünüyor. Her detayı düşünülmüş, her şey haklı yerine kesinlikle mal oluyor.

Model minivan

Mevcut Hangi sürümleri bulunmaktadır minibüs "Ford"? Dizilim tamamen mantıklı değil maddesi uyarınca getir. Rus yollarda En yaygın:
1. "Ford Transit 460".
2. "Ford Transit Suite".
Her iki model nedeniyle ekonomi ve iyi hıza talep görmektedir.

Benzersiz minibüs "Ford Transit" mükemmel klima ile donatılmıştır. Böylece, araç içinde sürekli olarak istenen sıcaklıkları muhafaza edilir. Sürücüler ve yolcular bu uygun araçta rahat bir atmosfer sağlayacaktır.

Günümüzde birçok tüketici böyle bir zevk ne kadar sorusuna ilgilenen ve her şirket minibüs "Ford" diye. Fiyat iyi, ancak yatırım (bazı modellerde fazla 1,5 milyon ruble olan) haklı kanıtlanmış yüksek kaliteli teknoloji, olsun.

hayatı için mükemmel bir çözüm

Gerçekten bu aracın değerini takdir etmek için, otobüsün bazı özelliklere dikkat değer. Koltuk Döşeme dokunmatik hoş basit ve kolay temizlenebilir yeterlidir malzemeyi akın, yumuşak yapılır. Böylece, iç tedavi fiziksel çaba minimum mal olacak.

İstisnasız tüm vücut ısısının elemanları ve sağlıklı shumoizlirovany. İç aydınlatma gözleri tahriş etmez, yumuşaktır. bir zevk - bu geniş otobüsü yönetin.

"Ford Transit 460" halkın taşınmasında rol oynayan şirketler için idealdir.
"Lüks" modeli gerçek konfor sever ve diğerleri üzerinde iyi bir izlenim bırakmak isteyen bir iş insanı gelemez.

Eğer yolcu taşımacılığı için iş rahat ve ferah araç için almak istiyorum musunuz? Sonra sadece minibüs dikkat etmek gerek "Ford", aralık hangi iç düzeni çeşitli şaşırtacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.