GüzellikBakım ürünleri

Saç ve vücut için Shea yağı

kozmetik yağlar ile Saç maskeleri kuru, gözenekli, zayıf saçlar için çok etkilidir. Bu terapi anlamlı saçın durumunu iyileştirir. yağlar kafa derisi üzerinde yararlı bir etki, saç kökleri kuvvetlendirir ve bunların büyümesine katkı parlaklık bukleler döndürür. bitkisel yağlar ilave sonra verim önemli ölçüde arttığını, deride tüm bileşenlerin daha iyi nüfuz etmesini sağlamak da önemlidir. Bunlardan en popüler Shi olduğunu. Biz bu en iyisi olduğunu söyleyebiliriz yağ saçlar için! Ağacın Afrika meyve tohumları iyileştirici özellikleri ile bilinir gelen bu üründür. İkinci adı - Shea, bu 19 ülkede yetişen ve son derece Afrika topraklarda değerlidir. Yerliler saçlar için ve bir şekilde shea yağı kullanmak yenileme yardımcı maddesi cilt için. Anne Bebek Afrika kıtası onlara göbek bağını tedavi ve güçlü bir masaj yapın. bitkisel yağ asitleri, unsaponifiabl yağlar ve vitaminler - yağın bir parçası olarak. Bu güzellik ve genç bir cilt için gerekli olan kolajen üretimini harekete geçirir. Bu değerli bir ürün uzun pişirme parçalı ve önceden kızartılmış somun ile elde edilir. Daha sonra, elde edilen madde kabının üzerinden kazınır ve soğutulur. Yüzyıllardır Afrika kıtasının Kullanılan ürün sakinleri.
meyvelerin toplanması ve işlenmesi - sadece kadınlar iştirak ettiği ritüel bir tür. Bu yağın bir Afrika yaşlanmayı geciktirici özellikleri açıldı. Sıcak iklim koşullarına sahip ülkelerde shea yağı saçlar için - bu kavurucu güneşten tek kaçış olduğunu. UV radyasyona karşı koruyucu özellikleri birçok kozmetik şirketleri doğal SPF-filtreleri ile ürünlerini üretmek izin verdi.

Bizim kıtada bu şeyleri satın almadan önce, katkı ve koruyucu madde olmadan, doğal olduğundan emin olmak için gereklidir. Nasıl kullanmak shea yağı saçlar için? Kafa derisi ve masaj uygulayın ve sonra tüm uzunluğu boyunca yaymak için tavsiye edilir. Sebum saç köklerinin içine besin nüfuz etmesini önlemek değildir, bu nedenle yağ yıkama öncesi kullanılmaktadır. Shea diğeri ile karıştırın jojoba,: yağlar hindistan cevizi, kakao, macadamia.

Shea (yorumlar onaylamak) onlar uygulandıktan sonra tarak kolay olan, senin kilitler, parlak ipeksi yapar. çok zarar görmüş ve için kuru saç yağı hafifçe ısıtıldı bir örgü örgü saç tüm uzunluğu için uygulanması gereken, bir havlu sarma ve bir gece bekletin. Prosedürün sonuçlarını bekleyen onların durumuna alışveriş sonra değer, her yıkamadan önce haftada birkaç kez gerçekleştirilen ve kökleri fazla doygunluğa için, prosedürün frekansını değil ayarlamak edilir.

Böyle maskelerin düzenli kullanımı restore ve saç görünümünü iyileştirmek. kökleri üzerinde yararlı bir etkisi, güçlendirilmesi, aktif büyümesine katkıda bulunur. Böyle saç bakımı - saç derisi ve saç kökleri güzel makyaj. vakadan vakaya olmayan saç ve cilt için shea yağı kullanın ve düzenli olarak. Evde bu nispeten basit prosedür sayesinde, saç ve cilt muhteşem olmasını sağlamak. Sonuçlar ilk uygulama olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.