Entelektüel gelişimiMistisizm

Evde kek! Bunun için hazır mısınız?

cadılar, cinler, poltergeists, hayaletler ve diğer uhrevî yürürlükteki Halk inanç, hatta bizim aydın teknolojik çağda yaşıyor. o sevgiyle atalarının tarafından çağrılan olarak Çoğu zaman, dünyanın ince halkının bütün bu sakinleri, "dede" brownie veya karşı karşıyayız.

Evin tek versiyonunda - Lord yaşayan torunları için yardım ve bakım için atadı Ölen bir atası, ruhudur. ve evde evler vardı - Başka bir sürümü Tanrı toprağa atılan dünyaca düşmüş meleklerin oluşturulmasında, bazıları insanların evlerine ne zaman olduğudur.

Bir ev nedir?

Brownie insanlara genellikle görünmez, öyle - bir durugörü ya da özellikle hassas ve çok nazik insanlar hissedebilirsiniz enerji küpü. genellikle hiç de, ondan korkar onunla oynamak için bir oyuncak olarak algıladıkları ve eğlenin düşük (uzun boylu 1 olarak ölçer) kıllı adam şeklinde bir çocuk olabilir.

açıklamalarında yılında mavi, beyaz veya kırmızı ceket uzun, çıkıntılı kulakları, uzun tırnaklar, tüylü avuç içi ile, sarı, siyah veya beyaz bir Shaggy, büyümüş saç kırmızı, küçük bir adam olarak, bel kuşaklı, çok eski bir adam gibi görünüyor.

Evde Brownie sıklıkla apartmanda orada yaşayan bir kedi şeklinde sahipleri olabilir. Bu arada, evcil hayvanlar (kedi aynıdır), bunları görüyoruz. Bu boşluğa bakarak aniden bir köpek ya da kedi görünce, anlaşılabilir. Aslında, şu anda bir brownie görüyoruz.

Brownie ustası ve hayvancılık ve kümes koruyucusu olarak kabul edilir ve bunların doğurganlığı ve sağlığı etkileyebilir. , Işkence, O, yem, sulanan ve temiz sığır, örgüler içinde at yele örmek onu kırmızı kurdeleler kravat sever hayvanlarla oynar, ama canavar ya da "uygun değildir" "Mahkemede, üzerinde değil", o bahçede onu kovalayan , gıda seçer yerine yem, bir yemlikte, bir at yele paspaslar darbelere, gübre koyar ...

Nasıl bir kek konuşmak?

evler daha fazla olabilir ile - eğer konuşmak. Bu saygıyla onu ele verdi: Büyükbaba Sam, sahibi-babası, Petrovich Kuzmich efendim-house. Bunu temyiz düşünebiliriz - o, usta-baba değil, aile üyelerinin herhangi biriyle onunla konuşurken biliyordu önemlidir.

Büyükbabamın ana görevlerinden biri enerji ev temizliği izlemektedir. Bizim aksine, o çok iyi enerjiyi görür ve atık başarıyla onun için çok fazla yok etmek için küçük bir miktar, ama ciddi hasara temizlenebilir, bu yüzden kızgın ve kirlenme almaya başlar.

Geceleri evde evler yemekleri sarsmayı homoseksüel, vurabilirsin. Beklenmedik bir yerde doğru şeyi gizlemek Can, uyku gıdıklamak çalmak veya ipliğin bir top karıştırırlar. Bunlar, aslında, büyük bir şakacı ve böylece önemli bir zarara yol açmadan, eğlenceli kendilerini edilmektedir. Yaramaz kek saygıyla, azarlamak ve nazik gizli şeyi dönmek istedi olmalıdır.

Nasıl ev ile iletişim kurmak için?

eğer Evde kek sahiplerine gibi, çok kıskançlıkla onların master haklarını korumak ve aynı zamanda, talihsizlik uyarmak eve beslemek kötü ruhlar, hırsızlar ve davetsiz misafir.

diye saklandı ve yattığı yer Büyükbaba yeri tanımlamak için iyi olurdu. Genellikle bulduğu ve sık sık kendini yerleşir bir yerde - bu durumda yumuşak olması ve vermelidir ki o, sever nerede bazen zeminin altına veya fırının arkasında, ama şu gösterir.

Sütün bir çanak içinde - Bazen (her altı ayda) ona sık sık püresi, vermelidir. Şeker, bisküvi, şekerleme, yumuşak ekmek, reçel - Her ayın ilk. Brownie o gıdanın sadece enerjiyi besleyen, kelimenin tam anlamıyla yemek yemez. Bu lapası kişi veya çöpe atmak için verilemez: Evcil hayvan veya kuşların verilir ve tatlılar sonraki 1 güne kadar bırakılır.

Brownie boncuklar, sikkeler, parlak düğmeler ve mücevher eski oynamayı seviyorum. Bütün bu gizli bir yerde koymak kapaksız resimler veya kağıt, bir kutunun parçaları, süslenmiş parlak içine katlanmış ve bu onun için bir hediye olduğunu söyle edilebilir.

Eğer anlaşmaya ulaşamaz evim var, bu bir süpürge alıp diyerek gereklidir, her köşesinde bakarak, zemin süpürme, "zararlı yabancı ev, sınırdışı sizi süpürür". Cuma hariç bütün hafta her gün bunu yapın.

Masada bıçakların gece bırakılmamalıdır, çatal, makas, yani delici ve öğeleri kesme yanı tuz, soğan, sarımsak gibi biber - biz gereksiz engeller oluşturun kalmamak, şer güçlere karşı savaşmak için Patron-baba müdahale!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.