SağlıkMüstahzarlar

"Stoptussin": kullanım talimatları

İlaç "kullanım için Stoptussin 'talimatları her zaman çocuklar ve yetişkinlerde çeşitli akut solunum yolu hastalıkları durumunda atanan doktor açıklanmıştır. Tüberküloz ve pnömokonyozlarda, farenjit, soluk borusu, larinjit, ve diğer iltihaplı hastalıklar ile öksürük bastırır, antitusif ve balgam söktürücü olarak kabul edilir.

ilaç, tablet içinde mevcut olan bir şurup olarak, düşer. hastanın vücut ağırlığı ile ilişkili doz.

İlaç "Stoptussin" (tabletler). Kullanım talimatları:
tablette 3 kez - günde Çocuklar ve ergenler ağırlığı 50-70 kg olan insanlar, poltabletki 4 kez almalıdır. 90 kg ile ilgili hastanın vücut ağırlığı, günlük doz 90 üzerinde yarım bir tablet üç kez ve yetişkin ağırlığı ise kg bir buçuk tabletler 4 kez almalıdır. Bu hazırlanmasında "Stoptussin" talimat uygulamasına her 6 saatte alınmış ve çay, meyve suyu veya su içmek önerir. Bu yedikten sonra, tavsiye edilir; hap çiğnemeden yutmak.

İlaç damlacıkları içinde bırakılırsa, çocuk 8 damla götürün - 14 vücut ağırlığına bağlı olarak günde üç kere düşer. ilaç miktarı da talimatlarına uygun, vücut ağırlığı ile ilişkili alınan olan bir yetişkin hasta için, günde 25 ila 40 damla 3 kez alabilir. damla Uygun sayıda yiyip içtikten sonra 100 ml su, meyve suyu veya çay ile sulandırıldı. tedavi sıvısı yeterli bir miktarı daha büyük bir etki üretildiğinde.

Tıp "Stoptussin fito temelde içeren şurup" ayıklar muz ot, kekik ve kekik, bir yıl başlayan çocuklara verilebilir. çocuklar ve benzeri Onun tatlı lezzet rahatlama getirir ve tedavi bir zevk. o bir tablo veya çay kaşığı üç kez yemek (hasta ağırlığına bağlı olarak) bir sonraki gün olmalıdır Uygula, meyve suyu, çay veya su ile aşağı yıkadı. öksürük durdurmak değil, artar yoksa, tedavi askıya alınmalıdır ve bir doktoru görmek için.

bir yıla kadar diyabet, hamile kadınlar ya da çok küçük çocuklar olan hastalar ilacı "Stoptussin" kullanamazsınız. İlaç rehberi uygulaması bu konuda uyarır. otlar ve ilacın diğer bileşenlerine intoleransı muzdarip olanlar da tedavisinde özellikle dikkatli olmalıdır. Hatta doz eğer ilacın yan etkileri ortaya çıkabilir. ilacı bazı hastalarda, hemen doz azaltımı sonra kaybolur bulantı, ishal, baş ağrısı, kusma, baş dönmesi, iştah kaybı, olabilir.

kullanılmak üzere ilaç "Stoptussin" talimatlarını almak edenler kesinlikle alkol yasaklamaktadır. Bu ilaç, sigara, kronik bronşit veya anfizem ile ilişkilidir inatçı öksürük, hastaları yememelidir. Dikkat tüberküloz ilaç, pnömokonyoz için tedavi edilmelidir. Fitosirop "Stoptussin" konjenital fruktoz intoleransı olan kişiler için tavsiye edilmez.

Yüksek dozda alınan ilaç, etkileyebilir reaksiyon hızını bir motorlu araç veya diğer makinelerin, hem de yüksek dikkat, konsantrasyon ve reaksiyon hızı ile ilgili etkinliklerin performansı üzerindeki etkisini sürüş.

Doz aşımı halinde, toksik zehirlenme belirtileri vardır: Bu durumda kas zayıflığı, uyku hali, bulantı, kusma, vb, mide yıkamak aktive kömür almak ve hastanede acil ihtiyaç kalp, böbrekler, akciğerler sürdürmeyi amaçlayan semptomatik tedaviyi düzenlemek için ..

25 derece sıcaklıkta çocuklar, karanlık ve kuru bir yerde için ulaşmalıdır ilacı saklayın. Damlalar dondurulmuş olmamalıdır ve şurup 4 ay içinde açık tutulur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.