Spor ve SağlıkAerobik

Esnek ve germe egzersizleri olunur?

Aramızda kim ebedi gençlik hayal etmez. Gençlik - ilk ve en önemli olan - Vücudun iyi durumda. Ve bu demektir - kasların veya esneklik elastikiyet. Biz hayatları boyunca ihtiyaç esneklik. Çocukluktan geliştirmek için gereklidir. Her gün hareketinin büyük miktarda yapıyoruz. Ama ne yazık ki, bizim esneklik yaşı daha küçük ve daha sert hale gelir bize hepsi çok yapmak. Yaşla birlikte kas boyutunun küçülmesine ve daha az güçlü hale gelir. Bu nedenle, hareketleri daha kısıtlı hale gelir.

Esnek bir insan kaslarda iyi durumda her zaman vardır. kasların elastikiyeti normale için çok önemli motor aktivite ve vücut genç. Yaşlılık aynı olduğu - eklem ağrısı, zincirlenmiş hareket, bükülmüş geri döndü. Düzenli olarak germe ve onları güçlendirme kas ve eklemlerde, üzerinde çalışmak gerekir - Bu nedenle, sırayla yaşlanmak esnek kalması.

Nasıl esnek olmayı? Bu soru cevap çok sayıda bilmek istiyorum. Yeni başlayanlar için, onun esnekliğini kontrol edebilirsiniz. Bunu yapmak için, ayakta pozisyondan eğilip elleriyle yere dokunmak deneyin. Tamamen avuç dokundu ve edilmeyen hasta dönmeye ve eğer rahatsızlık hissetmiyorum - o zaman büyük şekil ve parmaklarınızın eğer - bu çok kişisel ve kesinlikle ulaşamazsa - senin esneklik eğitimi gerektirir.

Vücudun esneklik iyi bir sinyal sesi tüm vücudu korumak, iyi bir duruş teşvik etmektedir.

Ve yine de, ne kadar esnek olması? Esneklik eğitilmiş olabilir. Esnekliğinizi artırmaya yardımcı olmak için yolları vardır. İlk adım genel bir artış fiziksel aktivite ile başlamaktır. aerobik, pilates, koşu, yürüyüş: Bu uygunluk girme, ya da fiziksel egzersiz her türlü için bu gereklidir. gererek amaçlayan özel egzersizler vardır. Ama iyi bir ısınma kas olmadan yapılamaz germe. Aerobik veya kuvvet antrenmanı gerçekleştiren kasları ısıtmak oluştuğunda, bundan sonra onlar iyi gerilir. Eğer hazırlık yapmadan germe yoksa, kaslarınızı yaralayabilir.

hepimiz biraz taşıdığınızda Günümüzde, - Evde ofiste, arabada veya taşımacılığında tüm bilgisayar başında gün ve TV izleme işe gitmek - kas ek eğitim aldığını önemlidir. Sık sık bizim kasları azaltmak ve gücünü kaybedebilir, egzersiz maruz kalmaması gerçeği hakkında sanmıyorum. Ve bu böyledir. Esneklik egzersizleri düzenli olarak yapılmalıdır, ve sonra biz herhangi kas ve eklem ağrıları alamayacak.

Bunu bilmek sadece çok önemlidir: nasıl esnek olması değil, aynı zamanda sürekli üzerinde çalışmaya. Bu gençlik uzatmak ve yaşlılık götürmek olacaktır.

Çok önemli germe kasları geri omurganın iyi duruma. Bunun esneklik - bir genç bedenin temelidir. Sağlıklı ve güçlü omurga - temelidir. Bizim omurga iyi kas korse olmalıdır. Sonuçta, sırt ağrısı, bel ağrısı - Bu fenomenler hemen her yetişkine aşinadır. Güçlü ve esnek sırt kasları iyi durumda tutmaya yardımcı olacaktır.

Yani hepsi aynı, ne yapacağını ve nasıl esnek olması için? esneklik ve plastiklik elde etmek için yöntemler nelerdir? Bu teknikler çoktur. En popüler biri germe ve yoga bulunmaktadır.

esneklik için yoga değeri küçümsenemez. Bu en popüler ve etkili aralığıdır. Yoga esneklik gelişmesine çok elverişli. O çok "yumuşak" dir. Ben yüzyıllar boyunca bu karmaşık yarattı. O 84000 asanas. Ama birkaç seçip düzenli olarak vücut sıraya koymak ve kaslar esnek hale getirebileceğini performans yapabilirsiniz.

germe - araçları Esneme. etkisi germe o efor sonrası kasları rahatlatır kesinlikle budur. Buna ek olarak,, kaslarda ve eklemlerde ağrı azalmadır eklemlerin yaşlanma ve kemik erimesini önler. , Duruş esnekliğini artırma. Esneme rakam daha ince hale getirmeye yardımcı olur.

İşte bazıları germe egzersizleri.

  1. Dışında, düz ayaklar omuz genişliğinde Standı ellerini kaldırsın ve sırt kaslarının germe, yerden, ellerinize bitmedi topuk yukarı çekin 10'a kadar saymak ve yavaşça yere ellerini almaya çalışırken, eğil.
  2. Ayakta, göğsüne bir diz çekin. Tutun ve alt bacak. diğer bacakla tekrarlayın.
  3. ileri uzatılmış bacakları öne yağsız vücut çorap ulaşan elleriyle katta oturuyor. 10 hesap bu pozisyonda tutun. Ve başlangıç konumuna dönülür.

germek sonra, fiziksel aktivite daha Taşı - ve yaşlılık korkunç değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.