SağlıkKadın sağlığı

Erken gebelikte toxicose

Çocuğun bekleme süresi bir kadının hayatındaki en neşeli ve mutlu olarak kabul edilir olmasına rağmen, çok az ileride anne erken dönemlerinde sabah bulantısı gibi böyle bir sorunla karşı karşıya olmadığı şeyleri. Ayrıca, genellikle, böyle bir fenomen on iki hafta boyunca gösterir, özellikle aktiviteleri ise, çok gerçek bir sorun haline gelir. devlet hastanesi doktorları Bu tür yaygın çocuğun anneden gerekli tüm besin ve mineralleri elde etmek izin vermez, çünkü bir patoloji olarak anılacaktır. Erken gebelik tıbbi etkileri tarafından gerekli tüm malzemelerin fetusun makbuz sağlamak için bir gelecek anne hastaneye nedeni genellikle toxicose. Sık kusma da hipoksi yol açacaktır bebek, oksijen eksikliği neden olabilir dikkati çekiyor. erken dönemlerinde sabah bulantısı neden olabilir üzücü sonuç, zorunlu olan kürtaj, neyse ki, böyle acil önlemler son çare olarak alınan ancak.

Ama bebeğinizin kalbi giyen her kadın işkence mahkum olduğunu sanmıyorum. Dahası, sadece toksisite yok durumlar da vardır ve bu tamamen normaldir ve bunu kolaylaştırır bir gebelik taşımak. Bir ışık - bebek bekleyen anne hissedebilirsiniz maksimum sabah bulantıları belli kokulara ve isteksizlik, devlet tüm kadınların karakteristik.

Biz kusma nedenleri hakkında konuşmak durumunda erken hamilelikte, bu yönde bir şey farklı koşullar olabilir. Örneğin, bunun için sık sık nedenleri gelecek bebek için ana organizma organize ihtiyaç cenin korumadır. o da hiçbir doğru beslenme olarak gastrointestinal sistem, karaciğer hastalığı varlığı, yanı sıra güçlü bir psiko-duygusal stres ile ilgili sorunlar gösterebilir Ancak, önemli bir rolü toksisite açısından tarafından oynanır. Tabii ki, bütün bu faktörler doğmamış çocuk için olumlu olmaktan uzaktır. Fizyolojik nedenlerle gibi, çünkü bunların sabah bulantıları, varlıkları bir doktor ziyareti gerektirir erken dönemlerinde var. hamile kadının psikolojik durumuna gelirse, o zaman kendinize yardımcı olmak için orada denemelisiniz. Öncelikle, mümkün olduğunca dinlenmeye ve çocuğun geleceği için olumsuz düşünceler ve anksiyete ile avunmak için denemek gerekir.

mutlu bebek bekleyen bir kadın için en önemli şey, her bekleyen bir anne özgü basit rahatsızlıkları gerçek bir acı toksikozunun ayırt yeteneğidir. ikinci durumda Bulantı yemekten sonra yapılması gerektiğini ve onun çok varlığı gelecekteki anneler genellikle üç dört günde rahatsız etmemelidir. dürtü gün boyunca bitmiyor kusma ve yeme çünkü vücut tarafından sürekli red imkansız hale gelirse Ancak, kan zehirlenmesi ilaçla ve gelecekteki anne ve bebeğine zarar vermeden baş edecek acil müdahale uzmanları gerektirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.