Ev ve AileAksesuarlar

Nasıl led tv seçin. Avantajları ve Dezavantajları

Geçmişte, yeni bir TV satın alan bir kişinin hayatında önemli bir olaydı. En iyi TV nasıl seçileceği sorusu şimdi olduğu kadar yaygın değildi. Onlar sunulan malların teknik özellikleri hakkında çok az bir düşünce ile, ne mevcut satın aldı. Şimdi durum kökten değişti. Bilim ve teknolojinin gelişmesi mağaza raflarında yeni model TV'ler düzenli vermesinin yol açmıştır. Televizyon artık dairenin ana dekorasyon ve sahipleri gurur tabidir. Having birden TV'ler çoğu aileler için norm haline gelir. Modern teknolojilerin gelişmesiyle birlikte ilk sonra plazma, LCD TV'ler, cep telefonları ve şimdi LED-aydınlatmalı idi. LED-TV nasıl seçileceği hakkında, bu makalede görüşmek.

İlk olarak TV'ler düşünmemeliyiz LED aydınlatma olan bilim ve teknoloji alanında yeni bir kelime. Özünde, bu geleneksel ışık LED'ler yerine aydınlatma yeni bir türü ile donatılmıştı hepsi aynı LCD TV var. aydınlatma bu tip varlığı büyük ölçüde TV'ler fiyatı etkilenir. Onlar tüp muadillerine göre daha pahalı hale gelmiştir. Eğer bir led tv seçmeden önce Dolayısıyla soberly tüm avantaj ve LED arka aydınlatmaya sahip cihazların dezavantajları değerlendirmelidir.

Bugüne kadar, TV'ler iki tip LED ışık kullanın. ilk düzenlemede, LED muntazam ışık dağıtımı yapmak, ekranın çevresinde eşit düzenlenir. Bu tür orta fiyatlı TV'ler sık görülür.

aydınlatma ikinci tip bir özelliği, LED matrisi tüm alanı aydınlatmak ve rengini iyileştirmek için, yani aydınlatma elemanları renk gelen ekranın farklı kısımları aydınlatır. aydınlatma benzer türdeki ile donatılmış televizyonlar daha pahalı, ama onlardan görüntü kalitesi birinci versiyonunda daha iyidir.

aydınlatma türünü seçmek, açıkça bir TV satın almak için ne amaçla anlaşılmalıdır. Eğer çoğu zaman tercih ederseniz, canlı veya uydu TV izlemek, aydınlatma ilk tip televizyon fazlasıyla yeterli olduğunu. Bu durumda saklayın çalışanları, TV için seçmek için anteni hangi bildirecektir. Eğer bir ev sineması merkezi haline getirme, büyük bir diyagonal olan bir TV satın planlıyorsanız, o zaman bu amaç için bu aydınlatma ikinci tip bir cihaz satın almak en iyisidir. Hakkında tüm bunların led-TV seçmeden önce düşünmek daha iyidir.

LED-arka ışık güç tasarrufu ile TV'lerin yadsınamaz bir avantaj. Onlar daha ekonomik geleneksel LCD TV'ler neredeyse iki katına vardır. Bir başka önemli gerçek üretimde lambalar geleneksel LCD TV'ler bulunan cıva kullanmayın açtı olmasıdır. Çoğu alıcı LED-aydınlatmalı TV'ler ultra ince tasarımıyla ilgi vardır. Bazı modellerde, ekran kalınlığı bir santimetre daha az olabilir. Bu duvara TV asmak için karar edenler için kesin bir artıdır. Aynı zamanda TV kalınlığında bir azalma üreticisiyle zalim bir şaka oynamıştır. Ultra ince gövdenin tam bir ses sisteminin zordu. Bu nedenle, bazı modellerin ses zayıftır. Uzmanlar ses zengin ve daha hacimli hale getirir dış akustiği ile birlikte bu TV'lerin kullanımını tavsiye ediyoruz. Bu tavsiye ev sineması onun sonraki TV ana unsurunu yapmaya karar olanlara faydalı olacaktır.

Biz led-TV nasıl seçileceği hakkında konuşmak, o söz ve en popüler markalar değer. TV'ler Kore firması Samsung'un için özel bir talep. Onlar tercihi optimum fiyat / kalite oranı veren seçilir. Hiçbir az popüler ve led Philips TV'ler. bu TV marka bir ayırt edici özelliği harika bir görüntüleme açısı olduğunu. Bazı modellerde üreticiye ek olarak görsel imaj sınırını genişletir Ambilight sistemini ayarlar. Japon üreticilerin TV'ler dünya çapında Ancak kalite standardını tanıdı ve bunların fiyatı diğer ülkelerden benzer üreticileri çok daha yüksektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.