IlişkilerCinsellik

Kayış - yetişkinler için oyuncak! Açıklama, çeşitleri, uygulama

Kayış - penis üzerinde belirli bir yönelim kişilerin sofistike cinsel zevkler için tasarlanmıştır. Başka bir deyişle, yetişkinler için oyuncak bir türüdür. Bu basit cihaz içinde iplerden oluşan kadın külot şeklinde, hem de yapay bir erkek penis şeklinde meme.

genel açıklama

Olağan boyutlar tarihten evvel kurulduğunun belgeselidir.Falluslar 16 ile uzunluğu 20 cm teşkil tornavida. Bu durumda, çap 3-4 cm Askı arasında değişir -. dildolar Askı bir tür. kadın nüfus ve erkek olarak O'nun keyfi kullanımı. Kadınların seks (örneğin lezbiyenler) aktif bir rol oynamak için yardımcı olur penis üzerinde kayışı olduğunu tahmin etmek zor değildir. Erkek esas olarak bir "yardımcı" ya da cinsel deneyler için yeterli ereksiyon olduğunda, örneğin, sırayla bir kadına çift nüfuz gerçekleştirmek için bu cihaz kullanmaktadır.

türleri

Kayış - Herhangi bir yönelim insanlar için bir cihaz: heteroseksüeller, eşcinseller ve lezbiyenler. Bu cihazlar erkek ve dişi gelir. Onlar arasındaki temel fark, gövdeye tutturma şekilde yatıyor varsaymak mantıklıdır. En yaygın şeritlerden oluşan, veya yüksek dereceli lateks külot şeklinde bir kalça koşum tespit eden dildos bulunmaktadır.

Kadın kayış vajina ile doğrudan temas için uzun dar boyunlu sağlanabilir. Anatomik - Buna ek olarak, adil seks için seks oyuncakları üreticileri üçlü özel bir türü yayınladı. Vajina içine direkt olarak yerleştirilir.

Erkek Askı - falloprotektor - Bırak hanım bir çift penetrasyonu yürütmek sağlar penis, için özel bir yuvaya sahip bir cihaz ... ayrıca erkek askısı başka türlü var. aygıt gövdesi penis için bir boşluğa sahiptir. Bu bir "sert" prezervatif gibi o şey çıkıyor.

Nasıl kullanılır

Yukarıda belirtildiği gibi, bunu kullanmadan bir kadının cinsel ilişki içinde etkin bir rol oynamaktadır. Onun ikinci ortağı erkek ve diğer kadın. erkek partner durumunda anal seks uygulanmaktadır. Böyle ayrıntılar ancak erkekler anüs tekniğindeki penetrasyon üçlü için üzgünüm "sevişme" denir. Aynı zamanda erkeklerde de prostat stimülasyonu (ve anüs) cinsel zevk almak. Bu durumda Pasif kadın geleneksel benzer en yaygın fiziksel hisleri var cinsel ilişki, onların ahlaki bilincine ancak yabancı (aktif ortağı bir kadın olduğu için).

bir kayış-aktif bir rol olan bir kadın da sahiptir. penis tabanı doğrudan onun cinsel organına teşvik gerçeği. Bazı kadınlar ( "kelebek" benzer) ana kayış opsiyonel vibratör altına giymek tercih ederler. Dolayı ek bir sürtünme deri bağlar arttı ana üniteye kendi klitorisi uyarır.

Genellikle (Bu yapıdaki fotoğraf ahlaki nedenlerle değil) Oral seks (oral seks) simüle etmek için kullanılır kayışı. Bu durumda pasif (veya partnerinizin) Ortak ağız oyuncak uyarırlar. Bu durumda, keyfi psikolojik düzeyde tecelli ediyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.