Bilgisayarlarİşletim sistemleri

Modern işletim sistemleri Ayrıştırma

Günümüzde, bilgisayar donanımları büyük bir seçim mevcuttur. Sonuç olarak, modern çeşitli için kullanılabilir işletim sistemleri. Her biri kendi olumlu ve olumsuz yanlarını, hem de fanlar ve rakipler vardır. bu sistemler, bunların geliştiriciler sürekli periyodik kendilerine yeni ürünler ve eklemeler bırakmadan, tüm teknik güncellemeler için rekabetçi izlemektedir edildi sahip olmak.

Ne olursa olsun bilgisayar işletim sistemi, daha benden hoşlanması ve hala bugün mevcut tüm popüler seçenekleri dikkate almak gerekir.

pazarında lider konumdaki, tabii ki, Microsoft'a etmektir. Neredeyse her yıl modern işletim sistemleri yayınladı. Tabii ki, tüm Windows'tan, Windows 3,1 ve 8 şirketin brainchild, biliyorum.

Şu anda, bu şirketin liderleri Vindous 7 ve 8. yaratıcıları göre, yeni ve en devrimci teknolojisi büyük ölçüde sistem yöneticileri üzerindeki yükü hafifletmek olacağı kullanılacak en son Windows Server 8 için hazırlanıyoruz vardır. Eğer bu sistem bakmak için bir arzusu varsa, zaten test modunda resmi sitesinde indirmek mümkündür. bunu kendiniz çalışacağız Ve eğer zaten bu sistemi "abla" üzerinde iyi avantajlara sahiptir ve büyük bir geleceğe sahip olduğu açıktır haline gelmiştir.

Biz şimdi de tanınmış Apple ürünleri daha az popüler dönüp ama. İşletim sistemi Mac OS X ayrıca dikkat çekicidir. Onun özelliği şirketin Apple tarafından üretilen bilgisayar ve dizüstü bilgisayarlarda yüklü olması yatıyor. Onlar kararlı çalışma ve verimlilik ciddi göstergesi sahiptir. teknolojileri ve yetenekleri gelince, yeter ki Windows Server 8 ile rekabet edemez olarak.

Eğer dikkat etmelidir hangi yanındaki karakteri - bu Linux olduğunu. çekirdek Linux işletim sistemi , başka işletim sistemi onlarca kullanılır. Bu sistem bir önceki devleri gibi, bu tür yüksek teknoloji gelişmeler iftihar edemez, ama aynı zamanda hayranlarından geniş bir daire vardır. Çoğunlukla bu ürünlerin çoğu serbesttir nedenle.

Apart bilgisayarlar için modern işletim sistemlerinin olduğunu gerçeğinden biraz mobil cihazlar için popüler gelişim üzerindeki odak keskinleştirmek değer. Şimdilik, akıllı telefonlar çeşitli ve sular altında pazara iletişimcileri.

Nokia yüklü başka popüler Symbian işletim sistemi, haraç ödemek için gereklidir. Ama aynı zamanda adalet için şirket iyileştirmek ve onların ürünü tanıtmak için herhangi bir ciddi önlemler almaz ise, yakında unutulmak olabilir unutulmamalıdır.

Diğer mobil sistemler için en umut verici ve zorlu bir rakip Google Android işletim sistemidir. Bu sistemin temeli Linux haline gerçeğini göz ardı edemeyiz.

Ve son olarak, son katılımcı - Apple'dan iOS mobil işletim sistemi. Bu firmanın popüler iPhone ve tablet yerleştirilir.

Bunu yaparsanız, şimdi modern işletim sistemleri ne olduğu bazı sorular vardır, her zaman onlar yanıtları bulabilir arama motorları kullanma seçeneğine sahip.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.