Ev ve AileÇocuklar

Ile damla - Oksolinik merhem önlenmesi ve hava iletilen enfeksiyonların tedavisi her iki baş olacaktır.

insidans halk arasında büyüyor soğuk sezonunda, olarak, birçok kişi kendilerini ve sevdiklerini korumak için nasıl en iyi soruyu rahatsız başlar. Bu bağışıklık sistemi kusurlu olan ve genellikle havada damlacıklar yoluyla bulaşan enfeksiyonlara karşı daha büyük direnç gösteremez çocuklara göre özellikle doğrudur. Böyle soğan ve sarımsak gibi mevsimsel hastalık halk yöntemleri önlemek için deneyebilirsiniz - ama bu durumda aslında bu tür başkalarının olumsuz tutumları gibi yan etkileri olsun. Tabii ki, viral enfeksiyon riskini alarak azaltmak mümkündür antiviral ilaçlar bir bütün olarak vücut üzerinde ilaçların sistemik etkilerin düşman ve yerel eylem araçlarını tercih ediyorsanız önlenmesi için, ama ne?

Oksolınik merhem bu önemli soruna çözüm biri olabilir. Bu krem is sadece çok etkili içinde tedavi viral hastalıklar arasında göz, cilt ve viral rinit, aynı zamanda is mükemmel bir araçtır için önleme grip ve diğer viral enfeksiyonlar. nedeniyle aktif grip neden olan virüsleri etkiler oxoline oluşmaktadır gerçeğine merhem Böyle özellikleri, vücut hücrelerinin içinde yayılmasını önlemek ve aynı zamanda yerel bir doğa iltihabı azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca, oksolinik merhem kış sezonunda birçok insan karşı karşıya bir tezahürü olan herpes simpleks tedavisinde vazgeçilmezdir.

Gelen önlenmesi veya tedavi grip viral rinit oksolinik merhem isimli uygulamalı etmek mukoza arasında burun günde birkaç kez, hangi oluşturur mükemmel bir bariyer için penetrasyon enfeksiyon içinde solunum yolu. Tedavi merhem 4-5 gün kullanmak için yeterli değilse, viral enfeksiyonun önlenmesi yukarı bir ay kadar sürebilir. Büyük kalabalıklar yerleri ziyaret etmeden önce, burnun iç kısmında krem ince bir tabaka uygulayın ve burundan nefes alıp ağızdan enfeksiyon kapma kaçının. Ve en önemlisi, günün sonunda ılık su ile merhem kalıntılarını silsin unutmayın.

Başka bir ilaç gibi, oksolinik merhem onun kontrendikasyonlar olduğunu. Ve herkes ya tanımalı. Kontrendikasyonlar oksolinik merhem şunlardır yüksek hassasiyet için ana etken madde gibi bir merhem aradığım kullanılan ile son derece dikkatli içinde küçük çocuklar için 2 yıl, ancak deyişle, eğer gerekirse, teneke be uygulamalı hatta bir doğmuş bebek. Gelen sipariş etmek koruma bebek nereden virüsü enfeksiyonu içinde dönem aktif büyüme hastalık, bu is yeterli etmek Yağlamak merhem alan derisi etrafında burun içinde çocuk - bu is not gerekli için geçerli doğrudan etmek mukozası. Oxolinic merhem burun mukozasının kurumasını önlemek için diğer ilaçlar, örneğin eylemleri ile kombinasyon halinde dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır.

kullanmanın kontrendikasyonlar hakkında bilgi İlişkin gebelik sırasında merhem, sonra tek tıbbi görüş vardır. viral bir enfeksiyondan sonra komplikasyon riski tabii ki, topikal uygulama ilacı uygulanarak hastalığı önlemek için daha iyidir, birçok bebek bekleyen anneler korkutuyor ve. Seçim doğru çözüm iradesi yardım hekim - herhangi durumda o is not gerekli etmek kendi kendine tedavi.

Yan etkileri kısa ömürlüdür merhem aşırı kuruluğu ve yanma oluşabilir.

oksolinik merhem bir analog da vardır - bu tetrasoklin veya oksonaftilin. Bunlar örneğin, antiviral ve anti-bakteriyel, aynı aktif bileşen esasına göre ve vücutta aynı etki prensibi sahiptir.

Oxoline - Çocuklar ve yetişkinler için hem salgın sırasında viral enfeksiyon riskini azaltmak için harika bir yoldur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.