InternetPopüler bağlantılar

Nasıl bir grup veya duvara kayıt "Vkontakte" düzeltmek için?

Şimdi birçok düşünüyorum rekor "Vkontakte" nasıl düzeltileceği. grupta, veya toplumda kişisel duvara - bu önemli değil. Bugün yapıldığını ve neden olabilir anlamak için sizinle iletişim kurmak için çalışacaktır.

fayda

Sizce önce Yani, rekor "Vkontakte" nasıl düzeltileceği grubunda, neden bulalım. Sonuçta, bu işlev daha önce değildi, ancak kullanıcılar hala başarılı sosyal ağı kullanmaya devam edecektir.

Her şey sürekli dünyada büyüyor gerçeği. sosyal ağlar da dahil. Yani burada idare müşterilerinin kolaylık uğruna her şeyi yapmaya çalışıyor. Şimdilik, arasında rekabet oldukça büyük "sotsialok". Yani kullanıcılara yardımcı farklı özellikler vardır.

Duvara kayıtları güvenli - bu çok uygundur. Özellikle gruplar ve topluluklar için. Böyle bir kayıt yardımı ile kolayca diğer yayınların herhangi önemli bir duyuru terk ve dikkat dışıdır endişe etmek olamaz. Yani gruptaki veya duvara rekor "Vkontakte" düzeltmek için nasıl görelim.

eğitim

Yani, bizim görev bugün oldukça hızlı ve kolaydır. Sadece bir adım birkaç - ve istenilen ulaşması sağlanmaktadır. Yani topluluk duvarına "VKontakte" yer alır güvenliğini nasıl konusunu okuyan dönelim.

Hepsi çok ilk aşamalarında başlar - hazırlanmasını. Bunu yapmak için, düzeltmek istediğiniz girdiyi bulmalıyız. Veya, önce yeni bir yazı yazmak gerekir. İkinci yol seçtim, o yayınlamak istediğiniz anlamaya gereklidir. Bu girdinin tamamında röportajları, fotoğrafları, videoları ve mesaja eklenebilir diğer bilgileri içerebilir.

Böylece bulabilir veya bir yazı yazarken, ilgili konuma yani doğrudan, gruptaki rekor "Vkontakte" düzeltmek öğrenmek için bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

yer girişi

Yani yayınlanmış veya yazı bulduk. küçük için İş: onun yerine ve güvenli yalnızca bazı vardır. Ama korkmayın. Sadece birkaç fare tıklaması olduğunu.

İlk olarak, bulmak girdiler göndermek nasıl bakalım. belirli bir yayını açın. Sonra sol alt köşesinde mesajına bak: rekor yayınlandığında tarih ve saati orada yazılmalıdır. Tıklamak gerekmektedir.

Eğer yayınlamak için planladık kayıt kalmayacağı. Şimdi yayının sağ tarafında yazıt bulabilirsiniz. Adlandırılır - "Yayınla". Üzerine tıklayarak sonra bir post sağladı. Nasıl duvar grubunda (genel sayfasını, toplum) için yazılan düzeltmek için? Sen konaklama yönetici haklarına sahip olmalıdır.

Biz teneke düz yayımlamak

Şimdi sadece yazdığı topluluk mesajların duvarlarına yerleştirilen ve sabit nasıl en sizinle konuyu tartışalım. Daha önce de belirttiğimiz gibi, ilk olarak bir ya da başka bir kaydı oluşturmanız gerekir. Daha sonra da bunu yayınlamak için gereklidir. Bu düzeltme olamaz. Bu nedenle, bu ilgili butona tıklamak ihtiyacını yazdıktan sonra unutmayın.

Şimdi mesaja dikkat edin. Birisi rekoru yayınlanan zaten olduğu gibi, aynı görünmelidir. yayınlanan tarihte tıklayın. Tanıdık bir pencere olacaktır. Muhtemelen zaten ne yapacağını anlamak: basitçe sonra güvenle pencereyi kapatın, "Güvenli Toplum duvarı" tıklayın. kayıt düzeltilecektir.

Bunu ayırmak için, siz konsolidasyon için aynı öğeleri yapmak gerekir. Şimdi gruptaki veya onun duvarında plak "Vkontakte" nasıl düzeltileceği biliyoruz. Bazen çok yararlı olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.