Entelektüel gelişimiAstroloji

Yeryüzünde dolunay ne kadar?

Çoğu kişi dolunay sürer ve bir kişi nasıl etkilediğini nasıl ilgilenirler. yaklaşık yedi gün sürer - büyüyen, yeni ay, azalan: Bilim adamları tüm ay evreleri olduğunu göstermiştir. Bir dolunay dahil. Bu ay ayın orta olarak kabul edilir. Bu soğuk ışık yuvarlak top ile dolu gökyüzü görüyoruz zamanıdır.

Dolunay ve duygular

Bu aksi takdirde beklenmedik saldırganlık ve skandala yol açabilir, enerjinin doğru uygulamayı bulmak için önemlidir, bu sefer oldu. Bu arada, tıbbi istatistik o olduğunu göstermektedir ayın görünüşü trafik kazalarının sayısını artırır. Belki de şu anda birçok kişi uykusuzluk olduğu gerçeği nedeniyle mi? Bir kişi için bu bir sorundur ve o merak endişeli: "Birçok gece dolunay sürer nasıl". Başka şu anda yapabileceğiniz çünkü başka şeyler rahatsız olmadan, uyku istemediğini bile memnun.

Bu arada, güç ve gelişen hayal bir dalgalanma sanatçılar, müzisyenler ve yazarların belirtilen zaman meydana gelir. Neden oluyor? algı ve durumu değerlendirmek için yollar onun seviyesini - Araştırmacılar dolunay kişinin duygusal arka planını değiştirir inanıyoruz. Şu anda Patolojik durumlar, kural olarak, çok ağırlaştırılmış.

Fazla zaman dolunay sürer nasıl hemen cevap verebilir. Genellikle bir hafta sürer. Bu aşamada, güç ve enerji dolu bir insan. Bu faaliyetiyle en yüksek noktaya, sen iyi şekilde yapmak istiyorum olduğunu.

Nasıl davranacağını?

Dolunay kişiliğinin tüm olumlu ve olumsuz yönlerini güçlendirir. sınır durumlarının hepsi birleşti. Nasıl negatif etkilerini ortadan kaldıran bu ay fazın yararlanmak için?

O dolunay hatırlamaya değer - büyük başarıların bu kez! Eğer uzun vadeli geleceği umudu ile yeni bir anlaşma varsa, bu nedenle, sürece dolunay sürer olarak aktif olması gerekmektedir.

Bu hitabet ile ilgili bu alanlarda özellikle doğrudur. Dönemde ay fazla sayıda insanın çekmek mümkün olacaktır inanılmaktadır. nedeniyle başarı ile sunumlar, konferanslar ve benzer olaylar olacaktır. o yenilik, keşif ve arabalar, telefonlar veya bilgisayarlar yeni modellerin gösteriler söz konusu olduğunda.

Internet çalışmaları, dolunay, Photoshop metinleri veya görüntü işleme yazma, sitelerin geliştirme yapan olanlar için mükemmel asistanı bahsedersek. Eğer dolunay sırasında coşku göstermek Kısacası, yaratıcı insanlar, yararlanacaktır.

Ve bu zamanda tanıdık şeylere yepyeni bir görünüm vardır. Uzun zamandır bir sanatçının resme öğeyi bulamazsa Örneğin, eli kendisi tuval istenen felce neden olur. Ayrıca yazarlar kez bitirmek kitabı başladı ve müzisyenler olabilir - Yeni bir şarkı oluşturmak için. Sonuç: mehtap yaratıcılık her yönüyle içine dokunmuş ve ani ilham teşvik edilmektedir.

Dolunay ve çevre

Bazı amatör bahçıvanlar mutlaka bir ay takvimine görüntüleme. Şüpheciler ironik onlara gülerler, ama astronomlar böyle bir davranışa onaylıyor. dolunay sonra, nakledilen kesip ile aşılanmış, ya da tavsiye edilmez sonra çalı solmuş gerçeğiyle hoş olmayan bir sürpriz olabilir ya da meyve vermeye kötüleşti olabilir. Kadar zaman dolunay sürer nasıl takvim, gördüğünüz ve elverişsiz dönemini beklemek daha iyidir.

Ama şu anda şifalı otlar koleksiyonu, tam tersine, olumlu karşılanmaktadır. bitkide biriktirildiği tüm iyileştirme gücü bırakır ve salkımına, yüksek konsantrasyonlarda ulaşır ve çeşitli hastalıklarda kullanımları en etkili olacaktır. Genel kural istisnaları Mandrake ve ginseng olduğunu. Çünkü bu bitkilerin gücü hafiflediği dolunay, dokunma daha iyi değil.

kalpten balıkçılar için memnun olabilir. Sonuçta, kıyıya kadar balık yıkama gibi gece ışıkları etkisi altında. o cezbetmek için Ve eğer - sadece büyük bir av olacak!

Aşk, büyü ve para

yaramaz Ay cesaretle sevgilisine pencereden dışarı baktığında, o en abartılı Bilim Deney onları kışkırtır. Bu arada, dolunay sırasında gebe çocukların başka bir zamanda daha yoğundur. Astrologlar gece gezegen genellikle basiret yenidoğan hediye ödüllendirir söylüyorlar.

Son olarak, ay kusursuz ana çeşitli kehanet, ruhçuluk Sensei ve diğer büyülü ayinler bu safhasında. Dolunay sırasında daha kolay bilgi gerçek ve ötesinde incelir ve mistik arasındaki çizgi dünyamıza nüfuz etmek inanılmaktadır. Sadece dikkatli olun ve sürüngen ile kalabilirler paralel dünyadan gelen tüm güvenlik önlemlerini veya davetlileri almak zorunda. büyülü ayinler Engage son dolunay kadar olabilir.

Biz maddi şeyleri konuşmak, açıklanan döngüsü - büyük bir zaman para sıkıntısı kurtulmak ve mali şans çekmek için. yakında olabilir dönüş - Ama borç tavsiye edilmez. Başka bir şey - birisi mali yardım gerekirse, o zaman kişiye yardım gereklidir. Ancak, bu içtenlikle yapılmalıdır. Böyle sadaka sayılması için gereklidir ve Anne Ay cömert kişiye diğer parasal fırsatlar atacağım - daha umut verici.

Dolunay ve uyku

pencereden dışarı baktığında Kim durum bilmez, ay uykusuzluk nedenidir? Eğer bu insanlardan biri iseniz, o gece ışıkları ile etkilenen gelir. Gerçekten kadar son dolunay olarak uyku eksikliği nedeniyle etmek katlanmak zorunda? Uzmanlar konfor: bir çözümü var!

  1. dolunay önce sıvı alımı ve yağlı gıdalar sınırlamak için tavsiye edilir.
  2. olumsuz haberler ile TV izlerken kaçının.
  3. Yoğun (tercihen siyah) gölge kazanmak ve yatak odasının penceresini kapatmak için gereklidir.

Şimdi rüyalarda şımartmak ve dolunay sürer ve nasıl bu dönemde uyku kaç saat endişelenecek olamaz.

Bu yazıda gecede misafirler hakkında bilgi yalnızca bir kısmını kapsamıştır. Ay her zaman halkın aklı sadece dolunay sürer ne kadar tahmin ve bu aşamanın korkmak ister rahat bırakmaz. İnsan hayatında onun tarafından oynanan önemli rolü. onun karanlık yüzü karakterini göstermek veya topluma bir keşif kullanışlı hale vermedi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.