BilgisayarlarEkipman

Ofis için bilgisayar nedir?

satılan mağazada sürpriz mi bilgisayar teknolojisi, ofis bilgisayar için tercih edebilirsiniz. Bu tür modeller sürekli talep ve her zaman teklifinde bulundular. Ne "ofis bilgisayarları" ve ne "sıradan" onları ayırır? Onların ana özelliği - nispeten düşük maliyetli. Bu, aynı dükkanda mevcut diğer modellerin ofis için bilgisayar ayırt etmek hangi en önemli parametrelerden biridir. Tabii, fiyatları karşılaştırmak için , taban birimlerinin birkaç yıl aldı edinimi arasındaki, yanlıştır.

Bu bileşenlerin birleştirilmesi sırasında verimsiz kullanarak maliyetini azaltmak için yönetir. Yani, ofis bilgisayarları için modern üç boyutlu uygulamalar "çekme" muktedir olası değildir. Ve üzerinde video / ses akışı işlenmesi daha pahalı ev / oyun modelleri çok daha fazla zaman gerektirecektir.

Ama ofis için bilgisayar iş üstesinden gelebilen metin editörleri yüksek hesaplama gücü gerektirmeyen tüm global web, e-posta hakkında bilgi bulmak, yazıcıda (paketin Microsoft Office ünlü Word'de) ve baskı belgeleri ve. Ek tür kararların "Bonus" - kendi maliyet etkinliği ve (üretken (gürültülü) keyfini soğutma sistemi bileşenleri ihtiyacını azaltarak) sessiz çalışma özelliği.

ofis bilgisayarı satın alın ve eve gidebilirsin. Böyle bir olasılık çocuk, belki de programlama "temel" çalışma gerekli bilgileri arama ve internette ve özetleri kümesi için bir yazıcı gerektiren bir öğrenci, veliler düşünülmelidir.

Böyle bir sistemin parçası hangi bileşenlerden olmalıdır? İşlemci Intel ve AMD tarafından yapılan her ikisi de olabilir - şimdi ofis bilgisayarlarına tamamen ilkesiz bulunmaktadır. Gelecek için "rezerv" bir tür - biraz fazladan ödeme ve çift çekirdekli modelleri için tercih önerilir sürece. Buna ek olarak, fiyat farkı önemsiz olduğu ve masaüstü sistemler için yeni tek çekirdekli işlemciler artık üretilmektedir. çalışma frekansı bir (1,6 GHz tamamen eksik olabilir).

Anakart - ucuz ya. Eğer ek donanım kullanmayı planlıyorsanız bir PCI, seçerken bu hesaba alınacaktır.

Ofiste çözümleri en yaygın CPU kartı entegre kullandı. Bu, biraz sistem biriminin toplam güç tüketimini azaltmak, bir ayrık satın tasarruf etmek soğutma sistemi çalışma gürültüsünü azaltmak için izin verir. Dahili grafik kartı herhangi biri olabilir - ofis uygulamaları hesaplama cihazı modülleri özel bir yük oluşturmaz.

RAM miktarı - çekişmeli konulardan biri. Ticari olarak mevcut bilgisayarlar bellek 1 GB bulunabilir rağmen, öneririz rahat çalışması için en az 2 GB. En azından çok işletim sistemi, Windows 7, çünkü özelliğine göre 1 GB gerektirir.

CD-ROM için sürücü hala gereklidir. Herhangi bir model sığar.

ofis bilgisayar sabit disk alanı tipik olarak 500 GB olabilir. Ancak, metin belgeleri ile çalışmak için yeterli ve daha küçük birimdir. Mark fiyata karar verir: 320 GB ve 500 GB çok düşük değerinde bazen fark.

Ve son olarak, monitör. ofis bilgisayar başında çalışırken ana yük gözlerine düşüyor. Bu nedenle, ekran boyutu maksimum mümkün olmalıdır. maliyeti göz önüne alındığında, en iyi seçenek 19 inç (ancak 15 shka) 'dir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.