FormasyonOrtaöğretim ve okullar

Emektar bir mektup (kompozisyon) nasıl yazılır

Hayat kısa. Her gün bir önceki günden daha hızlı çalışır. Bu değerli gaziler olduğunu - Ama ne olursa olsun, ne kadar meşgul, biz hala dünyayı borçlu kime insanlar var olduğunu unutmamalıdır.

Do süresiz yazma işini ertelemeye. Sonuçta, göründüğü gibi o kadar zor değil! Öğrenci değiştirebilecek hakkında öğretmenlerin sağ duygusal yazı ve görüş ile, şüphesiz gelecekteki performansı üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır ki.

içerik

yazma farklı şekillerde oluşturulabilir. aşağıdaki gibi basit ve en popüler plandır:

- Giriş.

- ana kısmı birkaç alt bölümlere bölünmelidir. Aksi halde, iş çok hantal ve okunması rahatsız olacaktır.

- Sonuç.

giriş

Sen bu yazıyı, yazmak gerekir "savaş Veteran Mektubu." Nerede başlar? Nasıl bir kompozisyon, yazmak için "Bir Veteran Mektubu?" Çok zor konu, yazma Deneyimsiz böyle bariyerler içerisinden geçtikten değil sıradan bir insan ve savunma oyuncusu, olduğunu ve hayal etmek imkansızdır çünkü.

Nerede üyeliğini başlayacak

Böylece, işin tema - "öğrencinin Veteran Mektubu" yazma karşılama ve şükran sözlerle başlamalıdır.

Giriş bölümünde, sakin bir yaşam için, huzurlu gökyüzüne "teşekkür ederim" derler. O gelip geçenler yerde kendi iş çalıştırmak ve bulmuyorum, ve dakika kim büyükailesiyle bir paket bisküvi ve içme çay ile gitmek için. Bu nedenle, bir kıdemli bir mektup yazma. Kompozisyon bu sadece bir iş daha fazladır okuyucu göstermektir. Bu yazı tebessümden neden insanların ve tüm ülkenin çıkarlarını savunmak zorunda kalmıştır insanlar için aynı zaman saygı ile olmalıdır.

ana

ana bölümü - ayrıntılı olarak konuyu açmaya gerek ki en büyük iş bölümü. Nitekim o yazılacak daha iyi! iyi bir not almak daha muhtemel.

Aslında, bir mektup dedem gazisi, bu bölümdür edilir. yazma kaygısız yaşam hakkında bir hikaye başlar. Hayatının en mutlu zamanı yazın.

Bir usta öğrenci bir mektup - bir deneme hangi her zaman beslemek ve nesilden itibaren geçecek ustalığı vurgulamak.

Alt bölüm "çatışma"

Eğer emektar katıldığı Büyük Savaş'ın bellek, neden kabul etmemiz gerektiği Detaylı yazın. Eğer ilgi büyük çatışmaları vardı belirli bir tarih ve yer, belirtirseniz çok iyi olurdu.

olaylar yer uzun bir zaman aldı bile, özne "bir Veteran Mektubu" üzerine bir deneme bugünün çocukları onlar ne için minnettar olmalı kim olduğunu anlamak göstermek için. Kelimeler, okuyucunun bu temas, içten olmalıdır. emin olun hatta yıllar sonra torunları, büyük torun, büyük torun anısına yaşayan feat zafer.

konu "Bir Veteran Mektubu" üzerine bir deneme - mükemmel bir fırsat çatışmanın başlangıcına yol açan nedenleri analiz etmek. bunu önlemek mümkün olup olmadığını spekülasyon.

, Tartışmalar olayın her tarafını verin liderler yerine kendinizi koyun. aksi takdirde yapabilir mi?

hayat ülkelerinin yöneticileri kabul etmek mümkün olsaydı nasıl olurdu ve bu çatışma var olamazdı düşün. Bu kararların olası kabul edilmesinin ardından ilişkilerin vizyonunuzu tarif edin. Nasıl modern dünyanın jeopolitik haritasında bu etki olur?

onlar benimsemişti nasıl davrandığını müttefikleri, hatırlayın. onlar daha fazla destek verebilir misiniz? Her ne kadar çatışma gelişti olarak, bölüm diğer kuvvetler olsun?

Alt bölüm "Neden savaş hakkında hatırlamak gerekiyor"

bir deneme, bilinmeyen nedenlerle, nadiren okulda sorulur - "Bir Veteran mektup".

Sadece tanıma ve bu gibi olayları ve huzurlu yoluna koymak olayları önlemeye yardımcı başına gelenleri analizi.

işin özel tipi, aynı nefeste yazılır - "Bir Veteran mektup". her şeye rağmen hayatta bu harika insanların kahramanlığına haraç olarak, onlara kağıt üzerinde en azından olası sıcak kelimelerin olduğu kadar ver.

Çoğu zaman gazileri evlerinde zamanlarının çoğunu harcamak ve insanların yavaş yavaş kendi Featuring unutmak inanıyoruz. İtirazınız - bu böyle olmadığını kanıtlamak için büyük bir sebep!

Alt bölüm "Teşekkürler"

kahramanlarına sonsuz şükranlarını tarif ettiği bir deneme - "Bir Veteran mektup".

Bu bölümde, ana gövde okulunuzun özenle hazırlanmış konser kahramanlarını kutladı anlat.

Eski fotoğraflarla standını söz yanlış olmayın aile albümlerine tatili başlamadan önce okula girişinde sağa ayarlamak için emin öğrencilerin,. fotoğrafları tasvir gazi birçok sadece bellekte ve arkadaşları ve minnettar soyundan kalplerinde yaşadığım gerçeğine rağmen, onlar sessizce onlar olmuşlardır olayların katılımcılara hatırlattı. Ve savaş tekrarlanan asla böylece mümkün olan her şeyi yapmak gerekli olduğunu hatırlatır.

bu hazırlanan konser performansları nasıl söyle. Nerede hasat sahne ve kostüm dikmek. Kim odası süsleyen. Ne haliyle o süslüdür.

Gaziler sadece kağıt üzerinde kelimeler üzerinden

daha kişisel tür sözler söylemek daha doğal ve kitapta bunları yazmak için değil ne olabilir çünkü mektup, askeri eylemlerin katılımcılarla nasıl iletişim kuracağı açıklamalıdır. Yapabileceğiniz en basit şey - en yakın Gaziler Konseyi ziyaret edin.

Eğer bir gönüllü ve insanlara yardım olan varsa, her zaman kitap konuda bize. Bu, bu sadece yaşlı ihtiyaç dikkat anladı. Gaziler - her zaman değil eski, silahlı çatışmalar sıkça oluşur ve emeklilik yaşı uzak savaşçıları, bulunabilir çünkü. Ve gençler için, çok sık depresyon deneyimli olaylar, toplumda anlayış eksikliği ile ilişkili.

Savaş genellikle büyük ölçüde insanların hayatlarını değiştirmek. Her zaman bir aile kurmak için fırsat yoktur. Ne yazık ki, gazi parçası devre dışı olur. Mektupta o konuşmak veya gerekirse ekmeğe kişiye dinlemek, yardım etmeye hazır bu inceliklerini ve anlaşılması tarif etmek önemlidir.

çizimler

Eğer sanatçının hediye varsa, sizi çizerek birebir olarak oluşturulmuş ekleyin. Bu durumda, iş gösterisinde olmak ve kesinlikle dikkat çekmek olmayabilir.

Sonuç

son yetmiş yıldır insanlık tarihinin en huzurlu yerlerinden biri haline gelmiştir. Ama bu savaş sona anlamına gelmez. İnsanoğlu onları terk edemez. Politikacılar savaşlar başlar ve sıradan insanların hayatlarını riske bu çatışmalara ilgilidirler.

Kompozisyon hatırlatma - "Bir Veteran mektup". Bu bize huzurlu gökyüzü verdi edenlere teşekkür etmek büyük bir fırsattır.

Sonuç olarak Sözlerin eksik yok, teşekkürler, dilek, iyilik ve samimiyetle söyledi.

Bir emektar göbeğinde sıcaklık - bu kesinlikle kahraman bir mektup yazarak elde edilmelidir amaçtır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.