Sanat ve EğlenceFilmler

Dizi "melez Lala": aktörler ve rolleri filmde gerçekleştirilen

yönetmenler, aktörler, kameramanlar tüm insanlığın farklı bir hayat yaşamak gezegen, bir tür - sinema ve tiyatro Dünyası. Bu sanat her zaman takdir edilir ve seyirci her zaman sevmişti. film ve televizyonun icadıyla insanlara sanatı daha yakın hale getirmek için, ve türe serisi tamamen onun dikkatini çekti. Film endüstrisi filmleri büyük miktarda üretir, ama herkes favori ve beklenen seyirci olur. dizi "melez Lala" aktörler yaratılmasına katkıda bulundu. Ve onlar iyi yapılmış bir film gerçekleştirilen rolü çok popüler.

Dizinin yaratıcıları

filmi "melez Lala" en favori biri oldu ve izleyicilerin beklentileri yaşadı. oyuncu, yönetmen ve senaryo güzel kompozisyon: onlar unutulmaz bir resim oluşturmaktır. Tarih Romanların yaşam hakkında anlatan birçok film yapımları bilir ve çok popüler hale geliyor. Bunun için komut Tatyana Gnedash yazdı. Başarılı bir senaryo - Herhangi bir filmin başarısının anahtarıdır. Ama "melez Lala" aktörleri serisi getirmek gerçek popülerlik. Ve kendilerine sunulan rolleri, etkilendim o kadar doğrudur seçilmiş ve seyirci hatırlıyorum. Şimdi, her yeni sezon sabırsızlıkla bekleniyor. Bu aynı zamanda seri sıralaması olduğunu.

Filmin aktörleri "melez Lala"

Bir resmin oluşturulması aktörlerin çok sayıda içerir. Ana rolü genç aktris Oksana Zhdanova gitti. dizi o zaten filmin çalışma tecrübesine sahip olmasına rağmen, onun gerçek popülerlik getirdi. "Karanlık Günlüğü" ve "Bar" Ördek": Oksana iki filmde rol aldı. Ama seri olarak çingene Lyali ana rolü - bu kitlenin tanınmasıdır. Yirmi iki aktris KNU okudu. stüdyo D. Bogomazov IK Karpenko-Kary. O paralel sinemada oyunculuk, drama ve komedi tiyatro çalıştı.

Bir kez daha "melez Lala" aktörler de çok iyi bir uyum nasıl söz etmek istiyorum. Ve genç sanatçılar için yazılmış senaryo yazarı rolü onlar için kariyerinize gerçek bir başlangıç oldu. Özellikle filme yönelik Oksana Zhdanova atı ustaca ve bir at ile iyi idare öğrenirler.

Rol Sergey gitti Popov Aleksandr çok daha erken Oksana Zhdanova aynı üniversiteden mezun ama Nikolaevich. O film ve Gençlik Tiyatrosu'nda deneyime sahiptir "Limes." çekmeye hazır, özellikle Alexander yedi kilogram kaybetti: bıyık yapıştırılmış ve peruk giymek zorunda olan şeyleri gibi, Sergei imajını oluşturmak için gereklidir.

Yetenek ve deneyim

Ada Rogovtseva - Filmin gerçek bir dekorasyon. gösterisine davet Bu sınıfta Kadın Oyuncu - bu kaset servet kaderinde anlamına gelir. Ada Rogovtseva - bu izleyiciler seviyorum, büyük yetenekli ve efsanevi aktris. O Lesya Ukrainka adını Kiev Tiyatrosu'nda çalışan yıllık bir sürü verdi. Bugün Ada Rogovtseva onlarla odası tiyatro ve turne yapımları, ve resitaller oynadı. Herkes için çok eğlenceli - görüntüleyici böylece gösterisinde onu görmek için, onun yetenek için minnettardır Aktristi tapıyor. Eugenia Semyonovna Cherkasova'nın - - iş kadını, gece kulübü hostes Mükemmel onun karakterinin özünü yakalar.

Ama ana ek olarak, bu film "melez Lala" bir destekleyici rolü vardır. katılan aktörlerin listesi oldukça fazladır. Aralarında Konstantin Danyluk Dmitry Lalenkov, Nadezhda Kostyuk Oksana Stashenko ve diğerleri.

Televizyon dizisinde kendi görevleri dışında her oyuncu: Dmitry Lalenkova kırk bölüm bir sandalyeye zincirlenmiş bir adamın rol oynamaktadır vardı. aktör engelli durumuna, çekim bir gün sonra stres yaşayan yakın arkadaşlarının tutum hangi değişikliğin için çok endişelendim.

Filmin üzerinde çalışın

Film Dmitri Goldman yönetilmiştir. O yüzden çingene kampında oldu, kim: serisinin arsa çizgisi kahramanı onun kökeni hakkında düşünce nedir? Onun Slav görünüm böyle düşünceler ve eylemler yol açtı. izleyiciyi yakalayan filmde bir atmosfer yaratmak için, dürüst çingene yaşamı göster - film ve TV serisinin yaratıcıları görevidir. bütün film izleyici kendim hakkında düşündürüyor aracılığıyla ek olarak, menşe fikri kökleri bir iplik geçirir. , Atalarının ilgileniyor onların torunları hakkında konuşmak - Bu konuda unutamam. Bu fikir ve dinleyicilere dizisi "melez Lala" nin aktörleri iletmek.

Serinin Açıklaması

Kızıl saçlı çingene Lala - Filmin ana karakteri. kamp serbestte Hayat, romantik, ancak çoğu zaman birçok zorluklarla ilişkilidir. Dünya üzerindeki tüm normal insanlar gibi maddi sorunlarla dahil. değil istisna ve Lala - Herkes büyük bir yaşam ve kendilerine daha iyi bir hayat istiyor. mali durumunu iyileştirmek amacıyla, o geleneksel çingene yolda karar - "kanın çağrısı" insanlar tarafından çağrılan hırsızlık, için. dizi "melez Lala" nin oyuncunun mükemmel resmin ana bölüm oynadı.

ana olaylar

sadece mali Lyali davranışın nedenini oldu mu? Ayrıca, çoğunlukla birçok eylemlerin nedenidir adrenalin, bu.

Ana karakter soymak zenginlerin evlerinden biri için düşünülmüş. Lala girdim ve hedef zaten yakın, ama sahipleri oğlu Sergei, evdeydim. O bir soygun sırasında yakaladım. Ama polise aramadım: o başka ceza icat - düğün. Lily onun teklifini kabul etti ve Sergei evlenmeyi kabul etti. O andan itibaren o serinin temelini oluşturduğu olayları meydana gelmeye başladı. entrika kızlar kökeni oldu. o bile dışarı doğru - Diğer kişinin akrabalarının benzer değildir. Bu veriler ve o bir çingene olmadığını düşündürmektedir: yeşil gözlü, kızıl saçlı - bu onların tipim değil. Ailesinin kim, kampta yoktu Kim nerede, o? o sadece on yedi yaşında olduğunu ve onun fiil veya davranışlarda öncülüğünde yaşamın bütünü, önündeki çünkü arzu, kendisi hakkında her şeyi bilmek.

"Melez Lala" - 2014

filmde rol aldı aktörler, oyun birbirini mükemmel şekilde tamamlar. hikayede, biz travma olmadan kaçmak ve sevilen biri ile kalmak zorunda olduğu bir aşk dörtgen vardır. Gerçek duygular "melez Lala" aktörler gösterdi. Ve seri olarak onlar tarafından oynanan rolü, seyirci hayranlık denir. Bu oluşturulan filmin popülaritesi bir göstergesidir. Ama ilgi izleyicilere ilginç kalmasına izin ve bu ilgi azalmaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.