Sanat ve EğlenceFilmler

Dizi "Erişim Sorunu": aktörler

2015 yılında izleyiciler kinorabotu yönetmen Michael Khleborodova gördü. Rus televizyon "kullanılamaz" serisi ve dikkatle seçilmiş olan aktörlerin rolü, komedi ve dram unsurlarını bir araya getirir. Andrew Kivinova tarafından yazılan komedi filmin senaryo eleştirmenler ve izleyiciler hem sayısız değerlendirmeler ve tepkiler aldı.

film

Serinin ana entrika iki erkek ekspres isteklerine olmadan, birbirleri ile yer değiştirdi gerçeği yatar. Ilginç bir gerçeği filmde ana karakter rolleri oynamak "geçici olarak" aktörler, uzun diğer birçok film projesinde tarafından bilinen olmasıdır.

Kader ana karakterlerinden biri, Maksima Zolotova, bir şans hayatlarını dönüştürmek için ve küçük bir kasaba denetçi görevini almak üzere hükmetti. bir araştırmacı Anton Pletnev - tesadüfen O başka bir karakterle "ambulans arabaları" idi. Zaman durumdan yararlanarak, Maxim onu belgelerle ve o an yeni bir hayata başlar değişir. Farklı testler çok olması, o kökten birçok şeyi kendi anlayış değiştirir.

kahraman Anton Pletnev tamamen farklı test başlamak için. O belgeler olmadan hastanede olacak onun hafızasını kaybetti ve o zor bir görev olacak - kimliklerini kanıtlamak için.

döküm

multiserial projede ilk planın aktörleri "geçici olarak" - zaten diğer filmlerde rol aldı bir Dmitriy Dyuzhev ve Sergei Bezrukov. "Sıkı rejim Tatiller", "Tugay": Aralarında en ünlü. Dyuzhev ana rolü nereden Ayrıca "cut elmas kurtarır" performans bezrukov içerecek şekilde birlikte çalışmaya çağırdı. Tersine, Dmitry Dyuzheva tarafından film çalışmaktadır zaten Sergei katıldığı romanı rol oynadığını "anne."

"Kullanılamaz" serisinin gelince, burada ana karakterleri ile ilişkili hikaye çizgileri paralel olarak gösterilir ve bunlar sadece başında ve son bölümünde kesişir.

Daha az diğer filmler "geçici olarak" aktörler ve onlar gerçekleştirmek kitleye ilginç olduklarını yardımcı rollere bilinmemektedir unutulmamalıdır. Bunlar arasında: Oleg Taktarov, Catherine Fedulova, Shpak Vera Valeria Lanskaya, Sergey Astakhov, Alexander Tyutin ve diğerleri.

çekim

Moskova'nın filme ve Tula bölgesi için seçilen serinin yaratıcıları. Aleksin - Özellikle, sahnelerin birçok yönetmenin favori kentinde çekildi. ekibi filmi çekilen ile Burada Khleborodov olan "Cennetten Kurye." Sonuç pozitif olduğu gibi karar aynı bölümünde filmde işe gitmek için "geçici olarak kullanılamıyor." Çeşitli ilginç durumların içine düşüşünü filme sürecinde Aktörler.

Yani, Sergey Bezrukov bazı güçlüklere yol açmıştır yerli üretimin eski araba, direksiyonuna gitmek zorunda kaldı. aktör kendisi tarafından da belirtildiği gibi, o "otomasyon" sürme yıllar sonra, manuel şanzıman ile arabaya alışması en zor oldu.

aktörlerin izlenimler

Bütün grubun seri, filmini sonra çeşitli deneyimler ağırlığını korudu. yorumlarla bakılırsa, "geçici olarak" serisinin aktörler onlar için alışılmadık bir projede yer aldı. Örneğin, Dmitry Dyuzhev uzun hafıza kaybına uğrar bir adamı oynamak istedi. Genellikle kurban gibi sorunların sonucunda yeni bir hayata başlar ve yeni özellikler açmak. Dyuzheva göre, filmin onun karakteri, kişisel gelişim yeni bir tur evrimi sırasında yeni bir gösteri içindi.

İşten Andreya Kivinova Sergei Bezrukov yorumladı gibi, hikaye Gogol eserlerinden bir şey var. Karakter Bezrukov başka bir kişinin yaşamını denemek zorunda kaldı. Bir alışılmamış bir rol oynayan aktör - karakteri durumdan yararlandı ve farklı bir kişi tanıttı bir subay, spekülatör vardır.

Ben yönetmen göstermek istedi?

yönetmen psikolojisi planının unsurları ile satirik komedi olarak onun Khleborodov kinorabotu açıklanır. Hikayenin vurgulamak kader "saygısız" dir. İki karakter tersine, ve hayatları yeni renklerle oynamaya başladı edilmektedir. Sonuç olarak, onların doğru yolu bulurlar.

Michael Khleborodova göre, zamanımızda, insanlar genellikle istediğiniz şekilde yaşamak, ancak durumlarda yoktur. Bir noktada bütün altüst ciddi bir vaka olduğuna olur. Adam diğer yönde gider ve geri dönmek için hiçbir arzu olduğunu anlar. İç özgürsüzlük Bu tema resimde etkiledi. Bu çocukluktan bazı yükünü o insanlar için de geçerlidir. Sonuç olarak, onlar yaşam zevki getirmiyor üzücü sonuca ve bir şey acilen değiştirilmesi gerekir.

serisi için Yorumlar

izleyicilerine göre, eşleşti filmi "geçici olarak", aktörler ve rol mükemmel Gogol "Müfettiş Genel" kendi arsa benzer. Tek fark gösterisi yerli Rus mizah ek ile modern bir yorumudur olmasıdır. tüm yetkililer arasında sahtekâr dolandırıcı vardır sonra filmde anlatılan durumlar, Rusya topraklarında gerçekleşecek. İnceleme aşamasında söylemek Ancak, filmin fanlar, Alexander Tyutin tarafından belediye başkanı zavorovavshegosya imajı kuvvetle olumsuz duyguları neden olmadı. aktör doğal cazibesi ve acımasız görüntüye Tüm teşekkürler.

Bazı izleyiciler filmde şaşırdık "geçici olarak" aktörler, fotoğraflar bunların önceden KVN afişlerde dolduruldu. Özellikle, eski KVNschik oynadığı küçük hırsızın görüntüsünü, sevdim Dmitry Khrustalev. renkli ve yetenek oldukça zayıf doygunluk araziler sayesinde bir komik sahne açmak başardı.

Birçok güçlü insanlar dokunulmazlıkları ve bilinç kaybı hissi, sınırların ötesine nereye film yapımcıları, özellikle Rus glubinok gerçek konuyu ele inanıyoruz. Memnun ve filmin sonu - pozitif, izleyici düşündürür.

eleştirmenler yorumlar

o çok proje hakkında "geçici olarak kullanılamıyor." - sinema alanında uzman olduğunu, iyi bir senaryo ve düşünülmüş arsa ile Rus komedi inanıyoruz Bir dekore filme, cazibesini ana karakterleri oynadığı Aktörler, mizah ve yetenek duygusu dönüştürmek için.

Komplike olmayan hikaye çizgi, ancak serinin tüm görüntülemek istediğiniz yapar. Eleştirenler, hangi olumsuz tek - Ekranda çok sık olan "titreşimsiz" Bezrukov olduğunu. Bir Dyuzheva veya diğer aktörlerle daha fazla aktör ile Sahneler. tandem rağmen "Dyuzhev bezrukov," onların katılımı komedi söndürmeye ince olan, her zaman bir kazan-kazan olduğunu. Birçok Dmitry Dyuzheva en uygun komedi rolleri hangi onun tam oyunculuk potansiyeli ortaya koymaktadır inanıyoruz. Bezrukov gelince, o tamamen herhangi bir görüntüyü göstermek yapabiliyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.