SeyahatSeyahat İpuçları

Kasım ayında Dubai'de: tatillerde ve hava

Ne kadar iyi Dubai'de tatil Kasım ayında? Bu soru genellikle orta bandın soğuk iklim kaçış hayal insanlar tarafından istenir. Nitekim, sonbahar sonu bizim tarafındaki en keyifli dönemi değildir. Sonsuz yağmurlar kimse depresyon içine sürebilirim. Buna ek olarak, grip salgının başlangıcı. Ama nereye Kasım ayında gitmek için? Sonuçta, tropikal ülkelerde (Tayland, Küba, vs.), "yağmur mevsimi" hala devam ediyor. İspanya, Türkiye, İtalya, Yunanistan tatil, plaj sezonu zaten kapalıdır. Mısır sıcaklık göstergelerindeki iyidir, ama sıkıcı hale gelmiştir. Ya sonbahar geçen ay Birleşik Arap Emirlikleri? Bu yazıda bu soruya cevap vermeye çalışıyoruz. Özellikle biz Dubai'de kalanı daha fazla dikkat. BAE mütevazı boyutlarına rağmen, bu ülkede iklim bölgesinde çok bağlıdır, çünkü. ülkenin en sıcak Emirliği: - Eğer eğer bir plaj tatili Fan ve Kasım ayında Dubai'ye gidecek, aşağıdaki bilgilerle ilgilenen olacaktır.

Birleşik Arap Emirlikleri İklim

Bu ülke Hint Okyanusu ait iki koylar ve Umman Körfezi yer almaktadır. Ve bu BAE kıyılarında su sıcaklığı asla yirmi derecenin altına düştüğünde anlamına gelir. Diğer sıcaklık okumaları gelince, Birleşik Arap Emirlikleri kaderinde doğası gözdesi olmaya. Tüm yıl boyunca değil, yaz aylarında! Mayıs'tan Ekim'e kadar, bir kişinin Arap Yarımadası'nda doğmuş belki dayanabilir. Özellikle güçlü çöl emirlik ısıyı hissetti. Kışın, BAE de dinlenmek için iyidir, ama büyük bir gündüz sıcaklık farkı etkiler. Akşamları çok rüzgarlı ve serin olabilir. Eğer Kasım ayında Dubai'ye bir seyahat planlıyorsanız Ama, pişman olmaz. BAE'de sonbahar geçen ay - yoğun sezon. Ekim ayına kadar devam edilir yaz Infernal ısı, yerel halk anlaşılmasındaki serinlik yumuşatır. Kuzeydeki artı otuz derece bir turist geri kalanı için çok rahat olduğu düşünülmektedir.

Kasım ayında Birleşik Arap Emirlikleri

Tüm yıl boyunca ziyaretçiler BAE güneşi, berrak gökyüzü, sıcak ve yumuşak turkuaz denizin tadını çıkarabilir. Böyle tatil kusursuz hizmet ile çarpılır unutulmaz bir deneyim haline gelebilir. Ama Ladin için en rahat koşulları sonbaharın son ayında bu ülkeye geliyor. Eğer Dubai'ye giderseniz Özellikle, yüksek sezonda tüm sevinç yaşayabilirsiniz. Kasım ayında şehrin kentsel harikaları yerine klima otobüsün pencerelerinin, hayatta düşünebilir. Gitmek iyi ve doğal mekanlara - korkmadan geziler hakkında yeterince güneş veya sıcak çarpması söyledi. Farklı emirliğin Kasım ayında sıcaklık okumaları nelerdir? Ras al-Khaimah, Şarcah'ın ve Abu Dabi hava gün otuz dereceye kadar ısıtır. Ve Fujairah'daki sadece yirmi-sekiz. Ama Batılı emirates çölün nefes hissediyorum, ama soğuk bir gece olduğu için. termometre onyedi, hatta on beş dereceye düşer. Fujairah gece havalarda açısından kazanır Wetter - Orada sıcaklık değil yirmi ikinin altına düşmesi.

deniz yüzme

Biz gelmezdim Hangi Emirates - bir birinci sınıf plaj tatil olacak Kasım ayında Sharjah, Fujairah, Dubai, için. Ancak, su sıcaklığı en az marjinal, ancak bölgeye göre farklılık gösterir. Bunun yerine, sular göre yöntem. Bu emirates Basra Körfezi kapalı çünkü Örneğin, Ras al-Khaimah, Sharjah, Abu Dabi kıyılarında, deniz, yaz aylarında sıcak. Ne zaman yirmi beş derece artı, uzun yüzer yapabilirsiniz. Aynı zamanda, su gibi bir ısı güneşlenme sonrası ferahlık vermektedir. yirmiüç derece - Umman Körfezi kıyılarında bulunan Fujairah,, deniz biraz daha soğuktur. Ama fırtınalar ve bulanıklık görülmektedir. yağış gelince, o zaman bunların olasılığı Birleşik Arap Emirlikleri sonbaharın son ayı için oldukça küçük. Sadece Aralık ayında, yağmurlar Sharjah en sık düşmeye başlar ve.

Kasım ayında Dubai'de Hava

Biz zaten, hepsi farklı emirliğin en yüksek sıcaklık davranışını belirtmiştik. Bu nedenle, Dubai ve BAE en çok ziyaret edilen bölgesidir. Hatta Kasım ayının sonunda, Arap kış arifesinde, termometre burada gün gösterir, artı otuz iki, hatta 35 derece. Yani bir başlıklı, almak gerekir. Olması ve güneş gözlüğü faydalıdır. Sonuçta, güneş gökyüzünde dokuz saat bir günde toplam haddeleme olsa bile, onun aktivitesini azaltmaz. Koruyucu krem ile tatile almak da önemlidir. Beyaz cilt çok kuvvetli morötesi radyasyon fazlasının muzdarip. Bir güneş dışında Şemsiye, gereksiz olurdu. Ama burada, almaya akşam yürüyüşleri özellikle severler gerekenler, bu nedenle hafif bir ceket ya da sıcak kazak olduğunu. Sonuçta, termometre onyedi dereceye Dubai'de geceleri düşer. Bu deniz banyo yapmak için en rahat koşulları emirlik olarak. Su sıcaklığı + 27 ° C

Kasım ayında Dubai'de Turlar

Let Diyelim: Birleşik Arap Emirlikleri kalmak kış arifesinde çok ucuz değil. erken rezervasyon programının kullanılması ya da bir "yanma" izin satın almadıkça "demokratik" fiyatlar bir tur çok zordur bulun. Eylül ayında daha yüksek yüzde Bütün yirmi ikiye sonbaharın son ayında Birleşik Arap Emirlikleri tatil maliyeti. Eğer Dubai'nin ortalama tura Eğer (dört yıldız ve yemeklerle birlikte otel, on gün "herşey dahil"), bu altmış altı buçuk bin ruble gelen iki kişi mal olacak. Ama Birleşik Arap Emirlikleri ünlü su parkları üzerinde tasarruf edebilirsiniz. plajlar güneşlenme ve sıcaklık yüzme için her türlü konforu sağlamak eğer Sonuçta, şartlandırılmış havzalarının gitmeye gerek yoktur. Bu nedenle, sahipleri su parkları indirimler açıklayacak.

Kasım ayında Dubai olay ay

BAE'de Geç sonbahar bir tur ile bir plaj tatili birleştirmek fırsat verir. Dubai gibi bu garip metropolde, hatta sahil bir üst turistik olabilir. böyle "Jumeirah Beach Park", "Al Mamzar'da" veya Palm olarak plajlara söz konusu olduğunda ardından Plajı Jumeirah, yapay adalarda. Uyarı: Bu kıyı tek seks izin günler var. Kasım ayında Dubai'de sıcaklık, bir plaj tatili için çok rahat değil görünüyorsa, ünlü su parklarından biri olan taşıyın. çocuklarla metropol ziyaret eğer, Dubailand bir ziyarette emin olun. Bu kasaba kadar bypass kapsamı içinde eğlence "Disneyland". Ve yetişkinler tepeleri aşağı kayan veya deve üzerinde polo oyununda, kayaklar üzerinde sürme pratik yapabilirsiniz. Kasım ayında, Dubai Uluslararası Motor Show Dubai Motor Show'da düzenlenen. Ve ayın son haftasında değil az değerli Sergi Dubai Mücevher Hafta tutulur. Üzerinde Takı altında piyasa fiyatları satın alınabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.