GüzellikBakım ürünleri

Lock-up: Genel Bakış, uygulama özellikleri ve yorumlar

Birçok açıdan makyaj uygulaması, bir ürünün teknik ve yorumları visagistes kozmetik ajan sapmak olabilir seçiminde. Ama dünyadan uzmanlar birbiriyle uyumlu benzersiz bir durum söz konusudur - bu kilit makyaj kullanmak ihtiyacıdır. Bu büyülü ürünün makyaj sayesinde mükemmel bakacağız ve gün boyunca sürecek. Ama ekranda dükkanlarda sen firmalar, fiyat aralığı ve kalite açısından farklı kilitlerinin çok sayıda görebilirsiniz. Yani ne vasıta tercih edilmeye ve önemli bir fark olup olmadığını edilir?

Bir sprey olarak Tutucu makyaj

Bu, şu anda piyasada mevcut olan tek kilit vardır. Tipik olarak, bir kap içinde bir kozmetik sorunsuz bir torba ya da kozmetik torbaya çok uygun, yeterince hafif ve küçük boyutudur.

uygulama yöntemi

Daha önce makyaj ile kaplı yüzü, kilidi uygulayın. Aynı zamanda Gözler ve ağız kapatılmalıdır. püskürtmek için en uygun mesafe - yüzündeki yirmi ya da otuz santimetre.

Sprey-lock lezzet yoksun makyaj ve bileşimi alkol ve paraben bulmak imkansız olacaktır.

Sprey-lock makyaj. yorumlar

Zaten ürünü denedi edenler referansları - İnternet Eğer herhangi bir ürün satın almadan önce, en önemlisi bu konuda detaylı bilgi bulabilir ve bu iyidir. Benzer bir hüner yersiz alımlarını ve harçlık önlenmesine yardımcı olur.

yanıtlarını inceleyelim. "Ah, make-lock! Sadece vazgeçilmez bir araçtır!" - bu kelimeler makyaj sanatçılarından ve onların memnun müşterilerden duyulabilir. Kozmetik ürün heyecanla işi alır. Ürün aynı zamanda çok yönlü: bu makyaj sabitleme kendi amacı için sadece kullanılabilir, ıslak fırça veya uygulanan byutiblender için.

Donlara meydana geldiğinde özellikle kış aylarında ihtiyaç duyulur Kilit makyaj nedeniyle içerdiği E vitamini ile cildi nemlendirir.

Dahası, bir kozmetik tabaklanması ve hafif kavurucu güneşin sonra, örneğin, ortaya çıkan, derinin kızarmasına çekebilirsiniz.

Birçok kadın cilt özellikle yorgun ve su dengesini korumak için ihtiyacı olan bir uçak ya da uzun mesafelerde taşınması yolculuk, uzun uçuşlar sırasında makyaj tutucu kullandık. Kilit görev ile başa çıkacak olması, sen yüzde yüz kesinlikle, fakat şişedeki şüpheli bir sıvı ile uçağa edilip edilmeyeceğine karar olabilir - Büyük bir soruya.

Bazı kızlar kilit makyaj güvenle astar olarak kullanılabileceğini söylüyor. uygulaması sonrası cilt biraz yapışkan yüz ve hissedilmez ince bir film ile kaplanmış olur, fakat bu ton kaynaklar, kapatıcı veya tozun uygulanması için ideal olması. oldukça doğru kelime - "film" rağmen. Bunun yerine, nem tabakası. bilindiği gibi Ve ıslak cilde, tüm araçlar daha iyi uygulanır.

Bilindiği gibi kesintiye zaman su dengesini, cilt pul ve vakıf kullanırken tüm kusurlar daha da kendini göstermektedir. Böyle bir durumda, derhal tatsız durumu düzeltmek makyaj sprey kilidi kullanın. Bazı kızlar Böyle bir durumda olduğu düşünülmektedir ve termal suyu yardımcı olur. Ama, deneyim gösterdiği gibi, sadece durumu ağırlaştırmaktadır ve ayrıca cildin kurumasına.

Belki birisi için aşağıdaki danışma gizemin bir dünya açılış olacak, fakat toz, ıslak uygulanabilir. Bunu yapmak için, mandalı yüzünde sprey birkaç saniye bekleyin ve bir fırça ile toz uygulayın. Bir vakıf gibi bakmak, ancak deri ağırlık olmadan olacaktır. Başlangıçta, tahta biraz garip gelebilir, ama hayat hack kullanımı ile tespit parçasının böyle yorum Bir sürü kız bırakır, bu yüzden kesinlikle bir cami olduğunu.

Hangi şirket tercih vermek

Şu anda, bir sınıf ve massmarket midlmarket ve lüks olarak, toplama emniyetini bulunabilir birçok firma bulunmaktadır. En popüler ve kanıtlanmış Nyx ve L'Oreal vardır. markaların her biri için ayrı ayrı konuşmak gerekir.

Nyx

Nyx - hızlı Los Angeles güneşli kentinde, ABD'de 1999 yılında ortaya çıktı ve kozmetik markası, popülerlik kazandı. Nyx yeni ürünlerin ortaya çıkması için kız ve dünyanın her yerinden profesyonel makyaj sanatçıları izledi. On yıldan fazla, şirket uygun fiyata yüksek kalite kozmetik satın almak için fırsat sağlar.

Birçok tanınmış makyaj sanatçıları bu Nyx makyaj tutucu kullanın. New York Moda Haftası'nda Özellikle popüler ürünü. En önemlisi, tam bir makyaj tutucusu onun donukluk ekleyerek veya tersine, ışık zenciye ve - taze bütün gün makyaj tutmak için. Ürünü Nyx, kullanan kadınların kilit cildin sıkılığını hissi yaratmaz unutmayın. Tam tersine, su dengesini stabilize ve yüzünü yeniler.

L'Oreal

1909 yılında Fransa'da kurulan L'Oreal şirketi, hızla dünyada lider bir kozmetik şirketi oldu. Markanın kurucusu - Ezhen Shueller, bir kimya mühendisi, kuaförlük sanatı hayran. Ünlü şirketi L'Oreal başlatarak, dünyanın ilk sentezlenen saç boyası yarattı.

Kilit makyaj "Loreal" benzer Nyx anlamına aşağı değildir. Onlar bir tane var Çalışma prensibi: o gün boyunca taze kalacak şekilde, makyajını düzeltmek için. Kilit L'Oreal kullanarak Makyaj sanatçıları, diyelim sızdırabiliriz veya soyulabilir, yani kızlar dert etmeyin olamaz her durumda demektir. kuru, yağlı ya da kombinasyon olup, tüm cilt tipleri bakımlı vasıtalar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.