ÇirkinlikKendin yap

Elleriyle Çocuk alanı için fikirler

Bakım, ebeveynlerin çocukların açık havada olması gerektiğini biliyoruz. Çocukların neredeyse onlar bahçesinde olduğu gerekçesiyle yürümeyi reddettiği için bu sorun, çok acil ilgisi ile. Ve belki de haklılar? Sonuçta, çocuklar araba ve bisiklet korkusu olmadan güvenle oynayabilir hatta normal bir oyun alanı, yoktur.

Ebeveynler Çocuk alanı sorununu çözmek zorunda başka kim?

elleri ile çok daha iyi ve daha rahat yapmak mümkün olacak ve en önemlisi, bahçesinde çocuklar tüm isteklerini karşılayacak. ped altında topraklarının temizlenmesi ve tesviye ile başlayın. Sen çok para gerekmez yapmayı kabul ama işin çoğunu emek yoğun aşamalarının biridir. Önemli olan - donatılması başlamak için kendi elleriyle parkı ve eldeki malzemeler onu daha güzel ve daha iyi hale getirmek için mümkün olabilir. İnşa kendi çocukları için size olacak tüm.

Eğer Çocuk park içinde Kaç fikre düşünebilir? Kendi elleri, çocuklar için gerçek bir peri masalı yaratacaktır. yaşlı olanlar, mutlu bu süreçte yer almak. Örneğin, bahçe, resim, çit meşgul ve sitenin diğer basit unsurları yapabilirsiniz.

oyun alanı iyi düşünülmüş bir tasarım. elleri ile özel yapmak. Örneğin (her zamanki salıncak ve kum havuzu yanında), donatmak mümkündür çocuk evleri, malyshnya vb kızları ve anneleri, alışveriş yapmak ve oynamak için mutlu olurdu.

Sıradan günlüklerden çocuklar için bir lokomotif iyi büyük çocuklar için tabloyla gazebo yanı sıra banklar inşa edebilirsiniz. Ve neden, aslında, sandpit mutlaka kare veya dikdörtgen olmalıdır? Bir araba, diyelim ki, ya bir uçağın şeklinde olup olmadığı, onu çalmak için çok daha eğlenceli.

kurbağalar bir zürafa için - Eski lastikler çeşitli boşluklar, ama bütün hayvanat bahçesi sadece inşa edilebilir ki.

Plastik şişeler de olsa boşta dayanamayıp: Biraz hayal gücü ve çok renkli bir sınırı olarak kullanılabilmektedir. Ve ne güzel bir çiçek yatak onlardan çizebilirsiniz! onlar filler ve fare ile penguenleri değil, aynı zamanda tüm saraylar sadece yapmak o kadar çeşitli hacimlerde Sıradan plastik şişeler birbiriyle bağlantılıdır. Tabii ki, onlar tahtadan yapılmış el sanatları gibi dayanıklı değildir, ancak güçlerinin çocuklarının kendi yapmak.

Ne harika görünürdü mantar çayır, eski kütükleri ya da ahşap kirişlerin donanımlı! avlu değil, sadece bir rüya! Bu sitede komşu evlerden çok, hatta komşu bölgelerden değil çocuklar oynamaya geldi.

Neden çok az anne elleriyle çocuk oyun donatılması yansıtır? kendi çocukları oynamak nerede Gerçekten onlar umurumda değil? Denersen gün sadece bir çift sonra, nakit minimum geçirmiş olan karmaşık bir oyun oluşturabilirsiniz.

yetişkin benim çocukluk birkaç gün geri gidip ve bahçesinde çocuklarını çok daha oyun alanları olacağını yerde olmak diye düşünüyorum. kendi elleri maalesef çocukları göze alamaz oyunlar, bir arayüz oluşturduk olurdu vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.