SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Ellerinizi bir rüya uyuşturmuştu ne korkuyor olmalı

kırgınlık, güçsüzlük veya örneğin - uyku sırasında veya bir kişi uyandıktan sonra Sıklıkla bazı hissedebilirsiniz uyuşmuş elleri rüyasında. Birkaç buna dikkat. Sonuçta, biz sadece biraz kollarınızı germek gerekir ve uyuşma yakında geçer ve biz böyle bir problem olduğunu unutmamak için birkaç dakika var.

Ama aynı zamanda uyuşukluk uzun süre devam olur. Bazı insanlar kendiniz sorunla başa çıkmak için deneyin: kullanım sürtme, eller için kolay bir egzersiz sıkıştırır. Bazen olur, bazen de yok.

Birçok rüyada nedenlerini uyuşmuş elleri öğrenmeye çalışıyor olsa da. Örneğin, en basit ve nispeten zararsız bir gerçektir olabileceğini zor bir pozisyonda uyku başınızın ve boyun sırasında. Burada, tabii ki, çok yastık vardı hangi duruma bağlıdır. Herkes farklıdır ve ped bazı kullanışlı için ise diğerleri için, tam tersine, düşükten çok düşük bulunamamıştır.

Tipik olarak, yanlış zamanda boyun kasları, baş zorlanma pozisyonu ve ardından kan şişeleri basıldığında, önlenmesi kan vücuda yayılırlar. Dolayısıyla aslında bir rüya uyuşmuş eli. Nedenle sizin için en uygun olan yüksekliği, seçeneği seçmek için bir yastıkla bazı deneyler yürütmek başlaması gerekmektedir. minder yedek istenen etkiyi vermez, o zaman farklı.

Ama her zaman değil gerçeğine uyku sırasında uyuşmuş eller, güvenle tedavi etmek gerekir. İnsanlarda ciddi hastalık - Çoğu zaman bu bir başlatır endişe verici bir sinyaldir. Örneğin, böyle bir özellik daha sonra başka vücutta geliştirmek ve neden olabilir pıhtı oluşturmak üzere arterdeki gösterebilir dolaşım yetersizliği ve organın yeme bozuklukları.

Ellerinizi bir rüya uyuşturmuştu ve koşul bir saat devam ederse nedenle, hemen nedenini ve hastalığın erken aşamalarında kurmak ve uygun tedaviyi belirlemek mümkün olacak çalışmaların bir dizi, bir uzmana, görmelisiniz.

Bu yapılmazsa, dokularda değişikliklere sonuçları oldukça korkutucu olabilir. Tabii ki, burada biz karpal tünel sendromu bahsedebiliriz. Büyük bir yük bileğinize olduğunda sıklıkla oluşur. Örneğin, uzun bir süre için bir kişinin bilgisayar başında otururken. şey oldukça dar bir kanal üzerinden bizim parmak uzanır olmasıdır medyan sinir. büyük bir yük parmak etkiler zaman, aynı zamanda tabii ki, dar ve sinir baskı başlar, kanal, üzerine dağıtılır. Yani o sıkışmak ve sonra orada ağrı olduğunu ve bütün bunların sonucu ve uyuşmuş uzuvların gitmeye başlar.

Ayrıca nedeni uyuşmuş elleri omurga ile çeşitli sorunlar olabileceğini. Bu genellikle servikal nedeniyle oluşur. Eğer ense altında ağrı varsa, bu bel ağrısı başlar sahip ayırt edici bir işarettir. Bu tür ağrı farklı şekillerde kendini gösterebilir: Çizim, dikiş. Sonra zaman içinde, onlar ancak bu bile ekstremitelerde, sadece kafasında var hissedebilirsiniz, kalıcı hale gelir ve.

yorgunluk, stres, uyku eksikliği, sürekli obsesif korkusu: Sinir sistemi ile ilgili sorunlar olduğundan da uyku sırasında uyuşmuş elleri tıbbi literatürde ve tespit edilebilir. Neden uyuşmuş eli rüyasında?

nedenleri çok olabilir. Ve, tabii ki, sadece bir uzman, yalnızca doğru, neden rahatsızlık belirlemek için. Ve başınıza sadece doktor tavsiyesi üzerine işlenmiş, ancak edilmelidir. uyuşma her neden için, bunların tedavi, kendi ilaçtır. bir tezahürü ile - ellerde uyuşma sne- hastalıklarının çeşitli içerebilir. Nedenle, doğru bir şekilde tespit etmek önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.