SağlıkMüstahzarlar

"Biostrepta" (mum): kullanımı analoglar, yorumlara talimatlar

Doğanın bir uzantısı - temel görevi kadına önce ayarlanmalıdır. Doğum - keyifli ve hoş işleri, ancak pelvik organ enflamatuvar ve yapışkan işlemi ile ilgili kısırlık olasılığı vardır. dikkatli sağlığını izlemek, hem de jinekolog tüm şartlara uymalıdır bu kadar ciddi bir tanıyı kaçının.

Tanı yapılmış ise de tedavi edilebilir, akut veya kronik enflamasyon ile ilişkili olabilir, çünkü değil umutsuzluk. Bu gibi durumlarda ilaç tedavisi bir eylem dar spektrumlu bir antibiyotik, anti-enflamatuar ilaçlar ve ilaç içerir. Onlar pelvik organların mukoza kurtarma için esastır. "Biostrepta" Mumların bazılarıdır.

Neden bu ilacı gerekiyor?

ilaç adı verilen belirli bir bileşiğin sahip dokularda kan durgunluk, kan pıhtılaşması ve süpürasyon ameliyat sonrası dikişlerin oluşumu ile bağlantılı çeşitli hastalıkların ile başa çıkmak için yardımcı olur. streptokinaz ve streptodomaz - - iki bileşen ile "Biostrepta" işin üstesinden gelebilen.

Streptokinaz - bunların yoğunluğu azaltır, trombosit hücreleri ile reaksiyona girebilme yeteneğine sahip bir enzim. Sonuç olarak kan az yoğun hale gelir ve daha iyi dokular hasar kan damarları aracılığıyla dolaşabilir. Enzim tromboz, ana arterlerin tıkanması, aynı zamanda, kalp dokusunun nekrozu tedavisinde vazgeçilmezdir.

Streptodornase - kan plazmasında hemoglobin seçimi gerektirir eritrosit hücreleri yok edebilen hayati streptokoklar, ile oluşan enzim. Onun özelliği sıvılaştırma irinli kitleler halinde kendini gösterir.

Bu nedenle, açıkça söyleyebiliriz mumlar "Biostrepta" - vücudun iyileşme hızları ameliyat sonrası yaralar, kan durgunluk bağlı pelvik hastalıklar, hem de kronik iltihaplı süreçler (endometrit, vajinit, endometriyoz) neden olduğu olası komplikasyonlar tedavisinde büyük bir yardımcı, .

Mumlar "Biostrepta": deyim

Sadece bir fitil olarak adlandırılan ilaç bırakın. Altı rektal fitil paketi plastik hücrelerde paketlenmiş. endikasyonları şunlardır:

 1. Pelvik bölgede uzun süreli ağrısı, yapıştırma yöntemi.
 2. cerrahi (diyatermi, kürtaj) sonra yapışıklık riski.
 3. yumurtalıkların Kronik ve akut inflamasyon.
 4. Eğitim ameliyattan sonra mührü ile iltihaplanmış.
 5. birçok etiyolojiye endometrit.
 6. Yumurtalıkların huylu tümörler;
 7. Endometriozis.

Dozlama

Rektal fitiller 1-3 kez rektum günde içine uygulanır. kıvılcım sayısı enflamatuar sürecin şiddetine bağlıdır.

Ağır vakalarda, tedavinin süresi 9 gün sürer. İlk 3 - günde üç fitil, ayrıca 2 için ilaç miktarının azaltılması, - üç gün ve bir tane olmak üzere - son üç gün içinde tamamlanır.

Ayrıca, hafif ve orta şiddette oranının durumlarda 9 gün sürer:

 • İki kez 1 fitil - İlk 3 gün;
 • bir kere 1 mum - Sonraki 4 gün;

Tedavi süresince Başına ilacın üç paketlerine kadar sürebilir. Altıncı minimal invaziv cerrahi prosedürü ve sonra ilk saat atamak - abdominal cerrahi sonrası.

Kontrendikasyonlar

Hiçbir yan etkileri Nadir ilaçlar, istisna ve mumlar "Biostrepta" dir. İlaç kontrendikedir Kullanım devletler için talimatlar:

 • bileşenleri haline karşı bireyin hassasiyeti varsa;
 • taze yara ve dikişlerin varlığı (uygulama dikişleri zayıflaması ve kesim kanama neden olabilir);
 • Gebelik ve emzirme döneminde.

özel durum

Kontra olarak açıkça Gebelik ve emzirme döneminde kullanımı mümkün olmadığını belirtti. Ama çocuğa riskinden fazla anneye faydaları, o atandı sağlık göstergeleri açısından ve emzirme sırasında ilacı kullanmak için bir ihtiyaç varsa.

Bu dönemde, tedavinin süresi, emzirme vazgeçmek zorunda.

yerine daha?

Lublin fabrikasında üretilen fitiller "Distreptaza", - O mumlar "Biostrepta" tek jenerik olduğu unutulmamalıdır. "Distreptaza" tam eşleşme her iki aktif madde ve dozaj ve uygulama şekli bulunmaktadır. Bu ama sadece biraz yalnız fiyata farklıdır.

"Distreptaza" ek olarak, orada aynı sorunla başa çıkma "Biostrepta" mum, analogları, ancak bir sebze ve homeopatik bileşime sahiptir.

fitiller firması "topuk" - Bu "Agnus Kosmopleks C" sayılabilir. Bunlar doğal maddelerden büyük bir listesi var. anti-enflamatuar, sekretoliticheskim, secretomotoric, analjezik, antimikrobiyal etkiye sahiptirler. vücudun savunmasını Canlandıracak, tüm ihlalleri normalleştirir.

ne zaman Atanan:

 • pelvik organları iltihaplanması, hem de artan salgı vajinit olarak;
 • KBB hastalıkları: sinüzit, sinüzit, bronşit;
 • kronik obstrüktif pulmoner hastalık.

Fitiller "Revitaksa"

Bu, henüz bitki bileşenlerinin iyi seçilen bileşime sahip bir kompleks hazırlanmasıdır. Bu hiyalüronik asit, çay ağacı yağı, nergis özü, aloe ve içerdiği Centella asiatica.

Bu, anti-enflamatuar, antiseptik, rejeneratif özellikleri vardır. Aloe yerel bağışıklığı yükseltir ve hızlı yara iyileşmesi katkıda doku metabolizmasını artırır. Çay ağacı yağı da antifungal nedeniyle patojenleri, antiseptik yeteneklerini engeller. Centella Asiatica epitel hücrelerinin oluşumuna katılır kolajen üretimini stimüle eder.

Endikasyonları şunlardır:

 • Resepsiyon çok antimikrobik sırasında mantar enfeksiyonlarının önlenmesi;
 • yıkanma gölet, havuz sonrası enfeksiyonların önlenmesi;
 • mikrotravmalar mukoza ile ilişkili enflamatuar süreçler;
 • vajinoz, servikal erozyon, atrofik ve dejeneratif colpites;
 • servikal prolapsus, pelvik taban yetmezliği ile bağlantılı vajinal cerrahi;
 • tıbbi manipülasyonlar, büyük ölçüde travmatik mukozası (kriyoterapi, diatermi, kürtaj, anne bitki sarmal).

Gece için bir mum kullanın. Tedavinin gidişatı en az 5 gün olmalıdır.

Başkaları ne diyorsun?

Bu ilaçla karşı karşıya hastalar, karışık değerlendirmeleri verir. karışıklık çoğu maliyetidir. Ama bu sürüm bir formda eşsiz bir üründür. Evet, o bir tam analog "Distreptaza" var, ama değeri özellikle aşağı değildi.

Buna ek olarak, aynı zamanda Candles'ın Biostrepta" son derece olumsuz yorumlar verdik olanlar var. Ameliyat sonrası müdahale tedavisinde kullanılması vajinal mukoza, hastalar fazla bir değişiklik göremiyoruz yapışıklıklar olasılığını durdurmak olduğunu gerçeğine değinen para boşa karar verdi.

Ancak vakaların duyulan memnuniyetsizlik olumlu geribildirim bir sürü kaplı. tümörler vardı kronik inflamatuar süreçler muzdarip kadınlar, bu aracın kullanımı mükemmel sonuçlar verir unutmayın.

, Fiyatı gördükten sonra, onun uygulamasını terk etmeye karar varsa, doktor sadece "Biostrepta" mumlarını tayin olmadığını düşünün. Talimat ve geribildirim uyuşturucu size yardımcı veya olmaz anlayabileceği, amacıyla kesin var bunları inceledikten sonra.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.