SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Deri altına Solucanlar. Nerede bu hastalığa yaptı?

Parazitoloji insan vücudunun herhangi bir yerinde görünebilir parazitik enfestasyonlar, çeşitli inceler. içeride neredeyse tüm hastaları karartıcı vücut, çok kötüydü gerçeği. Ancak, solucanlar çıplak gözle görülemeyecek kadar çok onların varlığından haberdar değiller. gerçek bir panik artırdı tüm dünyada insan derisi doktorlar altında görülürse Solucanlar, çoğu insan iğrenmeye neden. Bir süre önce televizyon daha önceden bilinen hastalıklar bildirilmiştir. Başlıca tezahürü deri altında solucan. Bu nahoş durum birkaç büyük ülkeden kadar erken gözlendi. Hastalığın daha önce sadece Hindistan bilinen deri içi parazitlik, patojen hem de semptomlar sadece mevcut farklıdır.

deri altında Solucanlar: uzman görüşü

Çeşitli kaynaklar öne hastalığın etiyolojisi konusunda farklı versiyonlarını koydu. Parasitologists bu patoloji dirofilariasis has aradı. insan patojeni ek olarak, özellikle köpeklerde, evcil hayvanlarda bulunmuştur. Sivrisinek ısırığı ile Dirofilaria bulaşabilen tarafından taşındı. Bu böcekler, bir hayvan veya insan kanı ile parazit larvalarını besleyin. Dirofilaria repens ve immitis: 2 patojenin türevleri vardır. İlk yalnızca deri altında solucanlar olarak kendini gösterir. iç organların ikinci parazitik, ciddi komplikasyonlar neden olur. Şu anda insanlar hayata daha az tehlikeli olan sadece Dirofilaria repens karşılar. insanlar var böyle "canlı" veya "kötü parçacığı" olarak hastalığın eş vardır.

virüs Morgelonov

Diğer kaynaklara göre, kişinin deri altında solucan daha önce bilinmeyen virüs ya da mantar etkeni olan başka gizemli hastalık, bir tezahürüdür. Morgelonov hastalığı - Bilim adamları bu Fransa'dan geldi ve ilk isabet insanların adları ile seçildi söylüyor. Bu patolojinin sonra sonra Birleşik Devletleri ve Batı Avrupa ve bütün dünya kapalı bulunuyor. İki teoriler arasında Ortak hastalık ciddi azalma bağışıklık insanları etkilemesidir.

hastalık belirtileri

etiyolojisi hala tam olarak anlaşılamamıştır rağmen, belirtiler aynıdır. Virüs Morgelonov olarak heartworm ana tezahürü - derisinin altında solucanlar. Bunlar gözle görülür vücudun farklı bölümünde görünen, bir bölgeden diğerine serbestçe hareket edebiliyoruz. Birincisi, hastalar üç boyutlu oluşumu için parazit almak ama hareketleri kendi cilt yaşayan birisi olduğunu anlar ve dehşete düşmektedir. Genellikle, vücut tek patojeni alır, ama nadir durumlarda mümkün ve çok sayıda larva penetrasyon olduğunu. Bu hastalık dışında rahatsızlıktan derinin altında gizemli hastalık Morgelona, hasta deneyimleri nerede solucan yaşamları bölgede şiddetli kaşıntı ve ağrı ise. cilt kanar iltihaplı, suppurate olmaya başlar. O ülsere cilt kusurlarını oluşturdu ve etkeni yıkıma yeni bir yer arayan sonra.

Hastalığın tedavisi

Şu anda bu hastalığın kurtulmak için nasıl sorusuna kesin bir cevap yoktur. Yine insan derisinden altında yaşayan solucanlar, yok edilmelidir. Parasitologists bu durumda o ameliyat nedeniyle hareket patojenin yeteneği akıldışıdır savunuyorlar. Onlara göre, hastalık Dirofilaria doğrudan etkileyen, konservatif olarak tedavi edilmelidir. mantar kökenliler yönünde eğilim Bilim adamları, uygun tedaviyi öneriyoruz. Çalışmanın altında çeşitli ilaçların eylem. Ancak, mantar karşıtı maddeler için, Morgelona hastalığı, kademeli olarak derinin etkilenen alanlar daha az olur zayıflatır. Şu anda tekrarlayan hastalığı hakkında bilgiler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.