SağlıkSigarayı bırakmak

Elektronik sigara için Serviced clearomizers: genel bakış, fotoğraflar ve yorumlar

Bir karar elektronik sigara satın almak için yapıldığında, genellikle bu doğru seçim belirlemek için uzmanlardan kaliteli tavsiye almak için özel bir mağaza ziyareti ile sonuçlanır. Ama ne yazık ki her zaman değil satıcı eğitim düzeyi onu yeterli hacimde gerekli bilgileri müşteri sağlamak için izin verir. clearomizers e-sigaranın bu kadar önemli bir bölümü üzerinde, yapısı ve özellikleri, genellikle satıcı genel olarak bilinmektedir bulunmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi istemek Ancak, zorluklar ortaya çıkabilir.

elektronik sigara temel birimi

Elektronik sigaranın Genel düzenlemesi oldukça basittir. hacminin yarısı, bu unutulmamalıdır, sigaranın yarım günlük ara seviye için yeterli vidalanabilen pil gücü alır. elektronik sigara diğer bir kısmı, bir clearomizers - bu sıvı sigara ve buharlama dökülür yere. bir sıvı ile şişe içine yerleştirilmiş bir unsur - ağız parçasının ana parçaları genellikle bir durdurucu işlevini, sıvı duman ile doldurulur ve ampul, bir buharlaştırıcı içeren clearomizers bulunmaktadır.

clearomizers fonksiyonu

içinde aktif kumanda elemanının - Esas olarak elektronik sigara soluma cihazı ve clearomizers olup. Görevi, anlık pil elektrik akımı ile ultra düşük sıcaklıkta sıvı hacmi kaynatın. Clearomizers fonksiyonu maksimum alanda kaynamaya homojenliğini sağlamak için aynı zamanda. Bu duman solunur izlenime buhar yeterli miktarda sağlar.

cihaz clearomizers

ampul merkezi elemanı clearomizers sıvı ve bir ağızlık, bu buharlaştırıcı gibi diğer parçalar, çok belirgin değildir değildir. Evaporatör clearomizers ana elemanı - bir ısıtma bobini. Sadece çok küçük, açık bir sarmal ile elektrikli şömine veya elektropechke olduğu gibi. spiralin uçları durumunda bazı unsurları ile bağlantılı ve clearomizers vidalama ile akü kutupları ile doğrudan temas halinde gelir.

Spiral bir buharlaştırıcı içinde lifli halat olduğu - fitil. Çıban için sıvı getirmek mümkün fitil spiral olmadan - Bu buharlaşan sıvıyı emer ve esasen onun kaynamasını verir oydu. serbesttir evaporatör mahfaza içine yerleştirilmiş olan bir fitili Spiral hizmet ettiği durumda clearomizers üzerinden açık olması.

türleri

bilerek elektronik sigara kullanımı, aşınma ve parçalara zarar yol açar. İlk onarım / değiştirme için çizgide - clearomizers. Birkaç aya kadar - Nedeniyle elektronik sigara geniş yayılmasına bugün biz onun çalışmalarının kaynak nazikçe zaman sigara uzun dönem yeterince olduğu sonucuna varabiliriz. Ancak, fitilin ve spiral clearomizers ile zamanla kötüleşir.

Başlangıçta, piyasa sadece insansız clearomizers katıldı, daha sonra başarısızlığından sonra basitçe atılır kim de var. Sonra yükseltme geldi. balona ve ağızlık aksine, evaporatör - gerçekten sadece bir eleman korumak istediğini nedenle hizmet çeliği Clearomizers. Bu elektronik sigara sahibi sarmal ısıtıcı element yerine veya hizmet clearomizers çalışan buharlaştırıcı biriminin kendisi fitilleme evde bağımsız bir şekilde, bir fırsat olduğu anlamına gelir.

sorunlar

En sık karşılaşılan sorunlar evaporatör şişe akış kırılmasını kliromayzerov edilir. ampulün akışı nedeniyle birim dik durumdayken elektronik sigaranın çoğunluğu sızıntısını ortadan kaldırır gerçeğine kritik değildir eğer, buharlaştırıcının başarısızlık istenirse başka amaçlar için gadget kullanmak, acil onarım gerektirir.

Gelişmekte olan ülkelerin yanmış tadı - bir noktada elektronik sigara operasyonu olarak, solunan buharın tat önemli bir bozulma olabileceğini belirtti. Bu durumda, fitilin ömrü dışarı çıktı anlamak gerekir - bu sadece yanmış. takipteki modeller değiştirilmesi gerekir standları kliromayzerov. servisli - sadece fitil değiştirmeniz gerekiyor.

clearomizers çalışmayı durdurur, evaporatör - ilk nedenidir. Spiral ısıtma elemanının arızasında elektronik sigara sadece çiftleri tahsis sona:, ışıklar ve buhar yayımlanan varsa, buharlaştırıcı elektronik gösterge kullanıldığı zaman.

incelikler ve işletme ve bakım nüanslar

aslında bir bütün olarak elektronik sigara olarak görev Clearomizers - kullanımı oldukça basit bir şeydir. doğruluğunu tutarak, sen bir süredir cihazı kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, aleti kullanan bir işlem,, biraz daha kolay ve daha hoş olacak örneğin vidalama kalıbı ya da bir baz doğruluğu dikkat, eğer. Bazı modellerde (örneğin, clearomizers Evod MT BCC), merkezi boru gevşek olabilir paroprovodyaschaya zaman, sızıntı ve değiştirilmesi için ihtiyacına yol Bu işlem, ihmal. Bu elektronik sigara tutarken sadece dikkat ederek önlenebilir.

İncelemeler bakılırsa, çok, evaporatör tüm parçaları çok küçük olduğunu nedeni fitil veya spiral buharlaştırıcı daha basit ve yeni bir fitil ve ısıtma bobini ile tam tüm buharlaştırıcı yerine daha kolay giyilen elektronik sigara, bir bakıma clearomizers kullanılması tavsiye edilir sonuca bazı zor parmaklarını tutmak için. Örneğin, görev ısıtma bobini fitili iplik zorluktur: Ortak desen (örneğin clearomizers CC ve diğerleri) bir çok milimetrenin yaklaşık bir delik çaplı spiral ısıtıcı elemanı vardır.

Yaklaşık aynı ısıtma elemanı kendisi yerine görevi zorluğudur: küçük boyutları bıyık doğru oluk içine almak iletken hatta cımbız yardımıyla, çok zordur spiral de.

Popüler modeller

Bu mini inceleme kullanıcı kabulü alınmadan kliromayzerov, en yaygın seçenekleri ile başlamak tavsiye edilir. Bunun nedeni - İnternette değil, aynı zamanda elektronik sigara satışı için en çevrimdışı mağazalarında sadece veri bileşenleri durumu.

Kesin istatistikler mevcut değildir, ancak clearomizers BCC Evod, görünüşe göre, en yaygın biridir. alt taban vida açılmış olması, bu tip kliromayzerov daha kaçak dinlenme risklere maruz görünüyor. Ancak öyle değil. Bu lastik conta aşınma nedeniyle daha kullanıcı dikkatsizlik tarafından en sık servis clearomizers oluşur. kendisi, güvenilir operasyonda bir alt ısıtma ve basit sahiptir. elektronik sigara kesinlikle dikkate değer bu seçeneği tercih clearomizers hakkında bir soru varsa.

Piyasa da diğer alternatif ve daha az layık modelini sunulmuştur. Bunlardan biri - CC Kanger T2 clearomizers. bunların tasarım Bu model parovyvodyaschuyu tüp içinde içme sıvısı ile temas olasılığını ortadan kaldırır. Bu yakıt doldurduktan sonra "başlangıç" kolaylaştırır.

Çift clearomizers

Mega VT (versiyon Joyetech eGo One) - İki spiraller kullanıcılara büyüleyen başka hizmet clearomizers. çözüm her zaman yoğun buhar bir sürü almak olanak veren basit ve amaca uygundur.

Ancak, bu biraz blok versiyonunda buharlaştırıcının değiştirilmesi durumunda elektronik sigara kullanımının maliyeti arttırır ve bağımsız ve spiraller ve fitilleri değiştirilmesini zorlaştırır. Bu hizmet clearomizers seçerseniz Buna, hazır olmalıdır.

yerine bir sonuca ait

Bazı sigara içenler önemli soru için: Ne kadar konvansiyonel kıyasla elektronik sigara geçerek kurtaracak? Cevap basittir: hiç değil. Aslında, bu tip sıvılar, clearomizers, buharlaştırıcılar monte formda ya da kısmen gibi tüketim her türlü maliyeti - aylık dönemde, normal sigaralar gibi aynı "yiyen".

elektronik cihazların kullanımının kuşkusuz avantajı geleneksel Sigaranın aslında terk edilebilir nedeniyle, binalarında, hiç hoş olmayan kokular varsa duman ve sağlığa önemli zarar vermemekte mümkün olmasıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.