BilgisayarlarYazılım

Skype nasıl kullanılır: Temel Bilgiler

aile ve insan ve iş ortakları ile iletişim keyifli ve verimli olmalıdır. Ama nasıl ederken, örneğin, şehrin farklı yerlerinde, hatta farklı ülkelerde, bunu başarmak için? Çok basit! Bunu yapmak için, sadece Skype'ı nasıl kullanılacağı aşina olmak zorunda!

Hemen bu program tamamen ücretsiz olduğunu söyledi (ya da daha doğrusu, onun indir) gerekmektedir. Birkaç dakika - Ve bilgisayarınıza kurun. Bu arama kutusuna girilen sadece internet ve sorgu ihtiyacı var. Ancak, SERPs sonuçları arasında programın resmi web seçme ve oradan indirebilirsiniz. Yani, PC'nizde uygulamaları ile birlikte virüs yerleşmiş gerçeğine güven olabilir.

Daha sonra, programın ayarlanması gerekir. Çok basit. Skype kendisi gerekli tüm ipuçları vermektedir. Önemli! Skype kullanmadan önce, kişisel olacak kullanıcı adı ve parola belirleyerek kayıt yaptırmaları gerekecek fırsatlardan bu yazılım mucize dünyasında "geçiş". Hiçbir arzusu bu bilgileri girmek için programa her giriş varsa, siz "Beni Hatırla" bir "tik" koyabilirsiniz. Bu sağlayacaktır otomatik oturum. Ancak, Skype erişim, yok hangi tüm bilgisayarlarda bunu yapmak için. Gerçekten de, bu durumda, hesap kimseyi kullanmak mümkün olacak.

kullanıcı adı ve şifre girildiğinde, Skype nasıl kullanılacağına ilişkin çalışmaya davet ediyoruz. Bu arada, iyi bir fikir ilk kendi profilini güncellemek için: Bir fotoğraf ve iletişim bilgileri (e-posta, telefon) ekleyin. Böylece arkadaşların bulmak için daha kolay olacaktır!

Programın penceresi genellikle iki bölüme ayrılmıştır. kişilerin listesinin - Sağ tarafta. Kişi listenize eklemek isteyen kullanıcılar ile bulunabilir bir arama dizisi, aynı bölümde. Bunu yapmak için, girmek için kullanıcı adı (alternatif - posta veya telefon numarası) ve "Kişilere ekle" yi tıklayın. kullanıcı talebi onayladıktan sonra, kişi listesinde görmek ve iletişim kurmak için mümkün olacaktır.

Sonra en ilginç soru var. Nasıl iletişim kurmak için Skype'ı kullanmak? çeşitli türevleri vardır. İlk - metin mesajları. Tanınmış "ICQ" gibi bir şey. Bir gülen ve dosyaları paylaşmak için yeteneği örneğin, ayarlamak için zorlamaya hangi düğmelerin bahsetmek daha uygundur (ekran sağlamak, (dosyayı aktarmak için ekranın üst kısmındaki artı işaretini tıklayın ve bilgisayarınızdan bir dosyayı seçmelisiniz) da vardır, virüs). Ayrıca grup konuşmaları (sohbetler) oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak için, sadece tıklamanız gerekir "kişileri ekleyin."

video tarafından iletişim yeteneği - Skype'ın en çekici özelliklerinden biri. Nasıl bu amaçla Skype'ı kullanmak? Evet, sadece düğme "Görüntülü Arama" seçeneğini tıklayın. Ve iki tarafın birbirlerini görmek mümkün olacak! Bu canlı videoda tek taraflı olabilir.

Ayrıca yardımcı olabilir programı SMS göndermek ve mobil ve sabit hat telefonlarından çağrı yapmak. Ancak bu hizmetler, programın işlevselliği geri kalanı aksine ödenir. Ama bir sürü değildir! İşte Skype için temel talimatları olduğunu. bir şey belli değil, her zaman sistemin desteğiyle iletişime geçebilirsiniz!

Aslında, Skype üzerinden iletişim - çok basit ve kolay bir şey öğrenmek için!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.