ÇirkinlikTamirat

Seramik zemin seçimi İpuçları çinileri

Kendi evinde donatılması, her zaman onun güzel, sıcak ve rahat görmek istiyorum. popüler İngiliz ifadesini hatırlanması: Her mülk sahibi evlerinin güvenilirlik emin olmak istiyor "Evim benim kalem". Ana rollerden biri, konfor, işlevsellik ve işyerlerinin bakım kolaylığı sağlayan bir karo seramik zemin oynar. Bu malzeme çok uzun bir süre ile artan yük (mutfak, banyo ve tuvalet) ile dekorasyon için kullanılır. Ama inşaat sektörünün gelişimine bugünkü aşamasında seramik karo oldukça farklı bir amaca satın aldı. O lüks salonlarda, oturma odalarında, şömine odası zemin dekore. Parlak ve zarif fayans kendilerini ülke evleri ve onların açık verandalar döşenmiş konservatuvar, süsleyin.

seramik avantajları

son teknolojiye göre yapılmış modern karo, diğer yer kaplamaları üzerinde birçok avantajı vardır.

  1. Bu döşeme ana pozitif kalitesi haklı onun gücü olarak kabul edilebilir. çimento veya beton kapakları dayanabilir daha özelliğinden ödün vermeden seramik karoların Laid tüm kuralları birkaç kat daha yüksek yük dayanacak.
  2. Teknik olarak öz sertliği malzeme eğmek ve ağır yükler splitability sırasında, sıcaklık farklılıkları deforme izin vermez parametreler. Birçok mutfak, banyo ve diğer tesisler için yer karoları satın tercih nedeni budur.
  3. seramik karo lehine sesleri önemli bir özelliği, onun mutlak yanmazlık ve yangın dayanımı kabul edilebilir. şömine odasında onu zemini taşlı, ateşin dert olamaz.
  4. Zemin malzemesi için bir başka avantaj ise, bir atmosferde ısıtılarak genel olarak yanma mümkün olmadığı için, kişinin sağlığına zarar herhangi bir zararlı madde yaymaz üzerine.
  5. Seramik taban kaplamasının avantajı, elektrik akımını iletmeyen olması olduğu düşünülür. Aslında bu mükemmel bir yalıtkandır.

Bu avantajlara ilave olarak daha fazla ve aşağıdakileri içerir: en aşındırıcı kimyasal güneş ışığı solmaz malzeme tepki vermez. Seramik karoları kalitesi için olduğu gibi, bir kural hatırlamak gereklidir: bu önemli bir kalınlığa sahip olmalıdır (en azından 16 mm'dir.). Seramik katta güvenli yürüyüş için biraz kaba, en kötü ihtimalle, pürüzsüz fayans, ancak herhangi bir durumda, parlak değil kullanabilirsiniz. Islak parlak katta da kayma ve ağır yaralı olsun çok kolaydır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.