SağlıkSigarayı bırakmak

Elektronik Nargile: yorumlar, açıklamalar, üretici ve türleri. Elektronik nargile Starbuzz e-hortum: yorumlar

Son zamanlarda adı verilen olağan ürünler yoktu satış "elektronik nargileler." Bunlardan Yorumlar ülkemizde daha fazla insan su borusu sigara ilgilenen gerçeğini doğrulamaktadır.

Mükemmel bir alternatif

Şimdi, pek çok ülkede, bu sigara ile çaresiz bir mücadeledir. Alışkanlık zararını bilerek Bazı insanlar, sonsuza bunu unutmak karar verirler. Ve tutkusunu üstesinden olmayanlar ne olacak? Bir şekilde uyum amacıyla, bunlar alternatif çözümler aramaya zorunda kalıyor. Böyle bir durumda mükemmel bir seçenek elektronik nargileler olacaktır. Bu güncellemelerle ilgili yorumlar sadece yapılan seçim doğruluğunu teyit etmektedir.

Çoğu kullanıcı geleneksel sigaradan daha fazla bu cihazların avantaj altını:

 1. Bunlar son derece güvenlidir. Bu tür cihazlarda bu şekilde yanma külün mekanik ürünleri yangın kaynağı olabilir vardır. Bu cihaz, cebinde taşınabilmesi ve sonuçları tam korkma edilebilir.
 2. Nargile hiç çevre dostu ürünlerin kategorisine atfedilebilir. Bunun yerine zararlı keskin duman onlar kişi için güvenlidir ve tüm diğerlerine zararsızdır buhar üretmek.

Böyle nitelikler özel mağaza ve e-satınalma nargile yönelmek birçok insanı zorluyor. deneyimi olan herhangi sahibini gözden sadece yukarıda tüm doğrulamaktadır.

İlgili cihazlar

sigara içmeyi bıraktı verenlerin birçoğu, zaten her zamanki su boruları gitmek başarmış. Bu iki yöntem arasındaki büyük bir fark yoktur. sigara daha bireysel tüketime yönlendirilirse, nargile hep ekibi ile ilişkilidir. Genellikle insanların sürece kendisi zevk bu yerlere gidin. Ya kalyanokurilschik eğer yolda ya da nerede bu tür olanağı yoktur? Bu durumla başa çıkmak için elektronik nargile yardımcı olur. decapitating her tür cihazların olumlu yönlerinin çok sayıda işaretler gözden geçirin:

 1. Mobilite cihazlar. Bu cihazlar yolda alıp her yerde onları yakalayın.
 2. Taşınabilir nargile uzun bir hazırlık gerektirmez. Bu bir karışım hazırlamak için gereğini ortadan kaldırır ve bir kase şişirme vurmalar uzatıldı. Cihaz sadece almak ve birleştirmek gerekir ve bu 40 saniyeden daha fazla gerektirecektir.
 3. Depolama için özel şartları oluşturmak gerekmez. Cihaz bir cebe veya özel bir kutuda muhafaza edilebilir.
 4. Aromatik sıvıların çok çeşitli satış. Sahibi sadece atomizör değiştirebilir ve cihaz tamamen yeni nargile dönüşecektir.

Bütün bu nitelikler onların yanına destekçileri giderek artan sayıda çekti.

iyi ürün

şirketlerin çeşitli pazar benzer ürünlere taktı. yeni ürünlerin çok sayıda satışa sunulacak arasında, özel dikkat elektronik nargile Starbuzz e-Hortum çekilmektedir. Onun hakkında Yanıtlar bu cihazlarda oldukça farklı bir görünüm olun.

Başlangıç için böyle bir cihaz üç en önemli nitelikleri birleştiren dikkati çekiyor:

 • pratiklik;
 • hareketlilik;
 • zarafet;
 • güvenlik;
 • ekonomi.

Yani bu tür cihazların kendileri alıcılar için almak istiyorum aynen bu. Gerçekten de, zararsız duman son yıllarda arzu insanların tüm büyük kitleleri kapsar. Her kişinin kendi zayıflıklarını ve arzularını müsamaha olduğu bilinmektedir. Bir Starbuzz e-Hhose fırsat verir. Bu zaman ve her yerde nargile sigara içilebilir. Aynı zamanda onun sahibi her zaman modaya uygun ve şık görünüyor. Böyle bir cihaz, elinde tutmak için hoş. Sahibi güven değil, aynı zamanda her zaman için fırsat sadece görünen eğilim olması.

tasarım avantajları

Birçok yıkananlara ne kadar uygun elektronik nargile sigara Starbuzz e-Hose söylüyorlar. Bu durumda Yorumlar cihazın tasarımını ilgilendirmektedir. Tipik olarak standart bir kit aşağıdakileri içerir:

1) Boru hookah.

2) Ağızlık.

3) Bir ya da iki kartuş.

4) şarj.

Silikon ipuçları 5) çifti.

kullanım kurallarına 6) Eğitim.

Bu nargile çok basittir mı:

 1. İlk olarak, ara parça halkası sökerek ve silikon conta kaldırmak gerekir.
 2. tüp içinde yer kartuşları. Bu geleneksel sarmal hareketi ile yapılır.
 3. conta yerine takın.
 4. ringe ağızlığı yerleştirin ve yerine tutturmak için.

Şimdi nargile çalışmaya hazırdır. Bu sadece derin bir sürükle kalır ve istenilen zevk almak. Cihazın arka tarafında operasyon durumunu gösteren gösterge ışığı. Ampul yanmaz sıkarken, bu cihazı şarj etmek gerektiği anlamına gelir. Bunu yapmak için, özel bir cihaz vasıtasıyla olmalı, sadece ağa bağlanın.

parlak temsili

Dünyadaki her şey elektronik sigara ürünlerinin üretim yapan birkaç şirket var. Bunlar en yüksek kalitede, aynı zamanda özgün tasarım mal üretmek. Bu listedeki en önemli temsilcisi bir elektronik nargile Starbuzz olduğunu. birçok insanın Yorumlar bugün kendi alanında en popüler markalarından biri olduğunu söylüyor. Bu ürünler her müşterinin isteğini yerine edebiliyoruz. Eğer kendileri seçebilirler birçok modeller arasında uygun olan bir sistemdir sadece tat, özellikleri ve duman miktarı değil, aynı zamanda renk tercihleri dikkate alır için.

insanların bazı kategorileri için bu özellikle önemlidir. Şimdi aşağıdaki renklerde marka ticari olarak bulunabilen su boruları geçerli:

 • Mavi.
 • Kırmızı.
 • Mor.
 • Pembe.
 • Siyah.

Eğer bunların çoğu neon ışıkları sahip olduğunu eklerseniz, seçim daha da ilginç hale gelir. her şeyden önce için, bu markanın cihazlar isteyen neredeyse herkes hesaplı olan sadece o ekleyebilir. Sonuçta, 4000 3500 aralığında para miktarı sürekli sigara alışkanlığı vazgeçmek isteyen herkes gelemez.

Amerikan kalite

sigara içme ürününün başka layık temsilcisi elektronik nargile Meydanı. Bu konuda yıkananlara sadece olumlu Yorumlar.

tek bir ses olarak tüm ki:

1) mükemmel kalitede. 2006 yılında kurulan Amerikan şirketi PHD Pazarlama, Inc.'e ait yepyeni,. Starbuzz nargile üretmeye başladı dan Kaliforniya uzmanlar öncelikle kendi yurttaşları ile birlikte sonra onlara elektronik sigara ve aksesuar imalatı yapan ve. Ancak, daha sonra ortaklar ayrı ayrı çalışır hale geldi. ürünlerini görünüşte çok benzer Belki de bu yüzden. Ama bu kendi ürünlerinin kalitesini etkilemez.

2) şık tasarım. Böyle bir cihaz her yerde görünmeye çekinmez ve buna arkadaşlarıyla bir konuşma farketmez ile doğa pahalı bir restoranda yürür veya akşam yemeği.

3), geleneksel su borusundan farklı Kare iç. Yıkananlar aynı eğlenceli ve keyifli sağladı.

4) en iyi Amerikan üreticiden 22 farklı tatlar Of daima alıcı en kaprisli memnun sağlayacak birini seçebilir.

Buna ek olarak, cihaz, dört saatten daha uzun sürekli sigara sağlar. Ek şarj mutlaka birlikte bir cihaz kullanılarak geleneksel bir elektrik prizine ile gerçekleştirilir.

nargile zararlı mı?

Sen elektronik Nargile hakkında değerlendirme çeşitli duyabiliyorum. Hatta bazıları sağlığa zararlı ve tehlikeli tür cihazları düşünün. Ama pratikte böyle şüpheler, hiçbir onay bulabilirsiniz. Hatta doktorlar, olası sonuçlarını inceleyerek, böyle bir cihaz yardımı ile sigara başka bir yöntemle daha adama az zarar yapabiliyor sonucuna vardı.

Gerçekten de, ilk olarak, örneğin hookahs içinde sadece bunların sıvıları ve bunların karışımları beznikotinovye kullanılır. Ancak, bunların etki şey daha kötü. İkinci olarak, bu tür sistemler pratik yanma süreçleri ve bunların olası sonuçlarını dahil değildir. Bu nargile kendini yakmak veya bir yangın tehlikesine neden mümkün değildir. Üçüncüsü, elektronik cihaz çok sigara bağımlılığından kurtulmak sağlar. Dördüncü olarak, cihaz diğerlerini engellemez. Kalın buhar oldukça hızlı yayar ve kimseye rahatsızlık bile en ufak bir ipucu vermez. Aynı zamanda, bu elektronik cihazların dezavantajlarına ürettikleri etkisi olağan nargilenin çok daha zayıf olduğu gerçeğini bağlanabilir.

Kısa nargile

En son, Rusya'da birçok içmeyenler memnun olan başka aksesuar satışında ortaya çıktı. Bu bir elektronik nargile Luxlite olduğunu. Yorumlar birçok alıcı böyle bir ürün için bekleyen söylüyorlar. Kısa nargile kez öncelikle kadınları sevdiğini, ün kazandırmıştır.

Cihaz sadece süper kompakt ama aynı zamanda çok basit değildir. Pil, bir buhar jeneratörü ve tat: Orada da içinde olan metal gövdesi vardır. Aynı zamanda dahili bir ağızlık ve basınç sensörü yonga bulunur. vücut dışında ek bir etkisi yaratır doğu tarzında, resimleriyle bezenmiştir. büyüklüğü için daha bir hookah elektronik sigara gibidir. göstergenin ters sonunda bir ışık sadece duygu güçlendirir. aparatın kolaylığı Yeniden şarj gerektirmez aslında oluşur. Aslında, bir tek cihaz. Ancak, bin puf yoksundur. Eğer sadece 300 ruble maliyeti göz önüne aldığımızda Ama bu, oldukça yeterlidir. Buna ek olarak, kullanımı basitlik büyüleyici. koruyucu kapağı çıkarmak için yeterli olacaktır ve biz cihaz kullanıma hazır olduğunu varsayabiliriz.

popüler minimalizm

Starbuzz ve Kare şirketleri de kendi çeşitler listesi, e-Mini nargile var. Zaten ünlü şirket geliştirme yönünde ilgili doğru seçim yaptığını gerçeğine böyle bir cihaz, anlamlı tanıklık satın almış olanlar kişilerden gelen geri bildirimler.

Tabii ki, yeniden kullanılabilir cihaz avantajları vardır. Bu ücret veya tadını değiştirebilir. Doğal olarak, zaman ve para kaybı doludur. Örneğin, bir su borusu yol boşaltılır. Ne yapmalı? Nerede o iş geri bir elektrik prizine aramaya? Bir sola bir başka araç ile başa çıkmak için daha kolay değil midir? sadece kendileri için ek sorunlar yaratmadan, çöpe atmak ve eğlenmek devam edebilirsiniz kullanılan cihaz. Bu avantaj açıktır. mini nargile piyasada talep çok neden Belki de bu. Müşteri rüşvet onların küçük boyutlu (9 santimetre) ve şaşırtıcı kompaktlık. Böyle bir cihaz, hatta bir kız her zaman için debriyaj koymak taraftan alabilirsin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.