TeknolojininElektronik

Dell Inspiron 3542 Yorum

Dizüstü Dell Inspiron 3542 (cihazınızla ilgili kullanıcı geribildirim, aşağıya bakınız) - taşınabilir bilgisayarlar bütçe segmente ait olan bir alet. Kural olarak, bu dizüstü bilgisayarlar uzmanları oldukça sırayla, cihazın maliyetini düşürür, bileşenleri üzerinde kaydedin. Ancak bu durumda en önemli şey de - dengesini bilmek. eğrinin gerisinde Bazen üreticiler, ışık çıkışı işlevselliği aygıtlarının açısından çok ucuz ama sınırlı o yüzden. Dell geliştiriciler fiyat ve kalite arasında hassas dengeyi korumak başardık mı? Bu sorunun cevabı bu makalede bulacaksınız.

dizayn

göze çarpan ilk şey - Cihazın görünümü. Dell'den adamlar ek tasarım öğeleri çıkarılmış ve klasik siyah ve gümüş renk değişkenliği azalır. Ancak, düşük maliyeti rağmen, dizüstü bilgisayar oldukça iyi görünüyor. Tabii ki, hiçbir âyetlerini, bunu bulamazsınız. Dell Inspiron 3542 sadece akıllıca onların daha zengin öncekiler gibi görünecek şekilde tasarlamıştır.

Kapak oldukça iyi bir kabartma paterni ile karakterize edilir, oldukça yüksek bir kalite mat plastikten imal edilmektedir. taban ve daha ucuz bir malzemeden yapılan çalışma paneli - Normal siyah plastik. Bu bileşenler büyük sebebidir akciğerlere çizik ve hasar korkmuyoruz. Ancak, katran bir kaşık olmadan değildi. Konut parmak izlerini toplamak için seviyor. Tabii ki, bu çok zor bir küresel tökezleyerek blok ve sorun sıradan bir bez çözüldü.

giriş aygıtları

Yeni Dell Inspiron 3542 Ada tipi klavye. Bu anahtarlar, böylece misklika neredeyse sıfıra olasılığını azaltır, kısa bir mesafe ile ayrılmaktadır vardır. Bu çok kullanışlı bir özelliktir. Diğer şeylerin yanı sıra, mekanizma tuşları memnun ediyor. Eğer çok iyi püskürtmek sonra Düğme. Bu da, olumlu basıldığı tarih itibariyle hızını etkiler. Klavye oldukça doğru sabittir. merkezi kilit tabanında güçlü bir basınç değil esnek yapar bile. Bu cihazın bir avantajdır hiçbir gürültü ve iyi bir duygu, basıldığında. Belki sadece sitem düğmeleri çok yumuşak olmasıdır. deyiş gibi olsa "tat ve renk."

Başlıca dokunmatik yüzey artık popüler tasarım besknopochnoy gelmiştir. Yani dokunmatik yüzey tek mekanik düğme bulunuyor vardır. Prensip olarak, dokunmatik yüzey oldukça iyidir. Eğer iyi hissetti basın ve dokunmatik yüzey çok hızlı yanıt verdiğinde.

verimlilik

Dell Inspiron 3542 bütçe atıfta olmasına rağmen cihazlara, dizüstü bilgisayar oldukça güçlü bir doldurma sahiptir. laptop Gemide Çekirdek i5-4210U denilen çok başarılı Intel işlemcisi. Bu aksesuar genellikle yüksek fiyatlı Modern dizüstü bulunur. Bu nedenle, ucuz bir laptop onu karşılamak için hoş bir sürpriz oldu. selefine itibaren 4210U iyi bir işlem gücü sağlayan 100'e kadar MHz saat frekansı ile yükseltilmiş olan.

grafikleri gelince, durum biraz daha kötüdür. çip yerleşik bir Intel HD 4400, çalışma frekansları olan 200 ila 1000 MHz arasında değişebilir sahiptir. Buna ek olarak, orada ayrı bir grafik NVIDIA GeForce 820m. biri ondan mucizeler beklememelisiniz böylece bu, oldukça zayıf bir ekran kartı değil. Ayrıca kayda değer doğru çalışması sadece özel olarak Dell Inspiron 3542 sürücüleri için tasarlanmış sağlayacak olmasıdır. Sen üreticisinin resmi web sitesinde indirebilirsiniz.

Ancak, grafik kartı ve işlemci koordinasyon içinde çalışabilecektir. Bu iki bileşen kararlı bir hesaplama gücü, yüksek ve daha da önemlisi sağlar. Kolayca vb en yüksek HD kalitesinde film izlemek, internette sörf, müzik dinlemek gibi böyle sıradan görevleri işleyebilir bu laptop ile Üstelik yeni yayınlanan oyunlar çalıştırabilen hatta bir dizüstü bilgisayar. Örneğin, en düşük ayarlarda yeni "Tomb Raider" görüntüleyebilirsiniz. Sonuçta, düşük grafik ayarları Not defterine sürekli bu sınıf sadece ulaşılamaz sonucu bir çok cihazı, 60 FPS kadar üretir.

Dell Inspiron 3542 Dizüstü yorumlar

Hiç kimse tam olarak bir alıcı olarak ürünü değerlendirmek değildir. İnsanlar en fazla yeni Dell Inspiron 3542. Yorumlar serbest bırakılması iyi tepki, olumlu çağrışım vardır. Birçok yüksek performans, iyi inşa kalitesi, rahat giriş cihazı için PC'yi extol. Tabii ki, küçük bir tasarıma kadar pompalanır, ancak bu küçük şeyler vardır. Hemen hemen herkes görünümünü hayran amacıyla bir dizüstü bilgisayar satın alıyor. Ayrıca sadece laptop fiyatı memnun edemezsiniz. Dell Inspiron bir gurur sahibi olmak 3542 yaklaşık 25 bin ruble ödemek zorunda kalacak. rakiplerin ürünlerine Bağıl oldukça düşük fiyattır.

Sonuç

Bu avantajları bir yeri vardır büyük bir laptop - Sonuç olarak, Dell Inspiron 3542 söylenebilir. "Dell" yetkin uzmanları tasarımı ve vücut malzemesi olarak küçük şeylere kurtarmaya karar verdi. Bu bütçeyle dizüstü oldukça güçlü bir demir tıkmak sağlayacaktır. Ve oldukça iyi bir çözüm. Piyasadaki en iyi cihazlardan bugün biri - O fiyat ve kalite Dell Inspiron 3542 açısından söylemek güvenlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.