Gıda ve içecekYemek tarifleri

Ekmek makinesinde Borodino ekmek: Basit bir tarifi, minimum çaba

Bu süreç uzun sanatın bir tür dönüşmüştür böylece ekmek Bake hep zor olmuştur. Ana bilgisayarlar sıkıca ekmek makinesi dahil rütbeleri olan modern teknolojinin büyük miktarda var olan Bugün ise, silahlı. İyi düşünce ve sevgi ile ekmek fırında, bu yemeğin gerçek yaşayan bir organizmadır, şefler isteklerine dinleyecek. siyah gibi beyaz ekmek ekmek makinesi tüm bilimsel yasaları pişir, ama yeni başlayanlar ürünleri yağma olmaz ve aile ve misafirler memnun etmek için birkaç basit ipucu daha iyi tanışırız.

Ana işletim çevrimleri Breadmakers nihai ürünlerin pişirilmesi, hamur yoğurma, bileşenlerin karışımıdır. Makine ürünleri elle yüklenir. Fazla çalışma otomatik olarak yürütülür.

lezzetli ve hava ortaya çıktı böylece nasıl, ekmek makinesi ekmek pişirmeye? Bu az veya hiç çaba gerektirir yapmak için. Biz anneannelerimizin yaptıklarını bu süreci karşılaştırmak, o zaman bu otomasyon on kat hayatını basitleştirdi söylemek güvenlidir. Antik çağda, her şeyi manuel yoğurma, Opara gaz kabarcıklarının oluşumu ve hamur süreci yükseliyordu sıcak bir yere yola çıktık. Şimdi fırın bağımsız bir şekilde, tek bir uygulama için "yoğurma" sıcaklık destekler. Böylece hamur çöker ve delinmiş fazla gazlara uzaklaştırılmıştır.

Yeniden süspansiyon test için farklı zamanlarda gerektiren, tüm pişirilir ekmek türü bağlıdır. Ekmek makinesinde Borodino ekmek zamanki beyaz ile daha hazırlamak için az zaman gerektirir. hamur makinesi Pişmiş ve gelecekteki pişirme istenilen şekilde bunun dışında alabilirsiniz. Borodino ekmek otomatik ekmek makinesi pişmiş. Bütün bunlar hostes gereklidir - bu sadece ben almak istiyorum kızartma, derecesini ortaya çıkarmak. "Kalan ısı", burada katılaşmış kabuk ve kilolu çıkarılır fazla hava kullanarak. Ekmek süredir durumda kalacak olsa bile, yavaş soğutma işlemi yoktur.

Ekmek hamuru ana bileşenleri maya, un ve sudur. Ek de çok farklı olabilir ve tamamen sınırlı sayısı edebilirsiniz. Son zamanlarda çok popüler mayasız hamur ile ekmek pişirmeye. reçeteleri için ekşi hamur kabartıcı ajanı olarak kullanılır. mevcut Borodino ekmek hazırlamak için ekmek makinesi, daha iyidir klasik tarifi hamur kalmaya devam. Pişirme için temel gereksinim tarifi, dikkatli bir ölçme ve tartım belirtilen doğru sırayla, içerik maddeleri atmaktadır. Başlangıçta sıvı dökmek ve sonra yavaş yavaş maya bırakılmalıdır son aşamada, kuru malzemelerin içine dökün arzu edilir.

Ekmek makinesinde Borodino ekmek çeşitli bileşenler ile takviye edilebilir. Onlar dağıtıcıdan koymak gerekir. katkı maddeleri peynir, fındık, kayısı ve diğerleri kullanılabilir zamanda.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.