ÇirkinlikInşaat

Klima montajı. HVAC ekipmanlarının Kullanım Koşulları

biz, tabii ki, soru ortaya çıkıyor, düzgün yüklü olan klimayı satın alarak. o klima bizim apartmanın tamamını soğutmak için bir yerde duruyordu için Elbette, bizim istediğimiz.

Ama uygulamada gösterdiği gibi, neredeyse imkansızdır ve en önemlisi, üretici tarafından tavsiye edilmez. Her klima kapalı kullanım belirli boyut için tasarlanmış ve standartlara uygun kullanılmadığı takdirde, iş ve hizmet yaşam kalitesinin önemli ölçüde azalacaktır.

Böyle bir durumda o iklime sahip şirketle bağlantı kurmak için ve klima Kiev hizmet yüklemesini sipariş etmek en iyisidir. Kurulum konditsionerai için size gelecek ve Üstatlar, en uygun yer iklimlendirme yüklemeyi seçmenize yardımcı. Ama burada yüzde yüz güven ve daha iyi ve klima koyabilirsiniz nerede olduğunu bulmak için, tabii ki, gerekli değildir. En önemli şey odada olacak kişiyi girmezse hava akışını yönlendirmek için bir konum seçerken. Klima, örneğin, bir koltukta ziyade onun önünde konabilir, her klima ölü bölge vardır Eğer klimanın kendi küçükseniz, eserleri, yok.

Zaten klima var ve nedense onu kaldırmak için gerekirse, tabii ki, akıllıca ve en önemlisi doğru klimanın demontaj gerçekleştirmek uzman şirkete açmaktır.

klima kullanımı da çok düzgün. onun operasyonun basit kuralları takip etmezseniz, sonuçları çok üzücü olabilir. Ne zaman oda sıcaklığı ve dış sıcaklık arasındaki çok fazla fark gerekmez tekniği kullanılarak. En az bir burun akıntısı ve pnömoni en fazla almak için sokak girerken odasında uzun süre ise güçlü farkı beri, en fazla on derece düşmesi Önerilen, bu mümkün. Bizim orgazm çok kötü ortam sıcaklığında hızlı ve önemli bir değişiklik değil tepki verir.

şekline tahliye hortumunu dikkat etmelidir Klimayı yüklerken Ayrıca yapılır ve normal eğim varsa dışarı nasıl gidiyor. Onun için tüm dışarı sızıp değil gidiyor banyosunda olduğu gibi, iç ünitede kalmak olabilir klimanın topladığı nem, mantar sarabilir gereklidir.

Bunu kapatmak sonra birkaç dakika boyunca o soğutma modunda kullanılan banyo Klimada kalıp görünümünü önlemek için basit havalandırma modunda dahil edilmesi gereklidir. Ve tabii en az yılda bir kez gereklidir, bir kural olarak, servis çağırın ve HVAC ekipmanlarının servis bakım yapmak da yapılması ve klimanızın herhangi zararlı mikroorganizmaların yok eder İç ünitenin, antibiyotik tedavisi almaktadır bakımını yaparken.

Ayrıca klimanın servis sırasında bileşenleri ve içinde Freon varlığının tüm kontrol, hem de kompresör yağ miktarı ve tüm bu tepesinde ve gerekirse yakıt ikmali.

Bu makale seçin ve klimanın montajı gibi önemli bir olay yürütmek ve faaliyetinin rahatsızlığını önlemek için yardımcı olacağını düşünüyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.