Sanat ve EğlenceTV

Anna Gerasimova - TV programı "Dom-2" nin skandal katılımcı

Seyirci Onların hareketinden hemen sonra unutmak birçoğu bin katılımcı içinden geçirilen TV projesi "Dom-2" 12 yıl boyunca. Ama sette görünüm ilk günü gösteri hayranları bahsetmek ve bir süre sonra hafızadan kaybolmazlar kendini zorlayarak ayrı birey vardır. Bu aydınlık katılımcılar Anna Gerasimova, şehrin trenine bir genç kız belirdi dahil yürütmenin yerine 2015 sonbaharında. o sadece yedi gün proje üzerinde harcama hatırladı ne?

Ne katılımcı hakkında bilinen

Ekim açıklıkta 9 nüfuslu erkeklerin gelişi yerine sadece üç adamlar projesini sol bekliyorduk. Ama geçit Anna Gerasimova seçildi bunlardan birisi iki güzel kızlar içerir. Biyografi sevimli uzun saçlı esmer, yükseklik 172 cm ve sahne arkasında kalmıştır. O şehir trenin bir model sundu. Born kız - 1997/05/26 yıl. Katılımcılar o bir yıl kariyer yapmaya çalışıyorum, ailelerinden ayrı yaşayan olduğunu öğrendik. bir melek bakan çok ince (49 kg) Esmer Vaclav Vengrzhanovskim bir aşk kurma arzusu açıkladı.

Hava Anna On Gerasimova isteksizliği onu zaman ve gençlik atık çağırarak, eğitimlerine devam etmek söyledi. Ona göre, daha adil seks tercihen işe, daha az yemek ve daha uykuya ihtiyacı vardır. Onun hayatında adamlar fazlasıyla yeterli iken karşı cinsle önceki ilişkisinden, o sadece bir kez vardı uzun ilişkiyi biliyoruz.

sıralamasında uğruna?

projeye bıraktı arasında her ne kadar uğruna, Vaclav başarısız bir kız ile bir ilişki kurmak. Ve resmen adam katılımcıya evli olduğu gerçeğini suçlamıyorum Ekaterine Korol, o hiçbir medeni ilişkiler kiminle ve dişi seks yaptığı korkunç korku. Anna Gerasimova aralarında koştu için her türlü çabayı, yaptığı resmi statüsüne rağmen, iki tek odayı paylaşmak kabul etti "kıvılcım". Ama, reaksiyonun en azından bazı alamadı çıkarak partinin derecelendirmesini kazanmak için tüm girişimleri bıraktı.

Onun bariz Wenceslas tarihinin ne pahasına olursa proje üzerinde kalmak arzusu, ancak gözyaşları ve üçüncü gün projesi ile kaçmaya çalışan - bu nedir? Hepsi aynı derece veya rahatsız duygular?

arzusuna onunla her erkeği fethetmek için yeteneğini Açıklanacak, havuzda vakit geçirdikten sonra neşeli kız, İlya Krotkova, yaşlı erkeklere verilen eski eşi Alexandra Gozias ile ilişkilerin restorasyonu için bir proje üzerinde var olan. Bu onun özlemleri skandal hesaplaşmaya eski eşinin aşağılayıcı ve onunla birlikte düzenlenmesi, takdir etmedi. Genç Anna ile Samimiyet eşi yokluğunda meydana gelen ve onun geldikten sonra kamu malı haline geldi. Hiçbir fazla uzatmadan sulu ayrıntıları üzerinde görüşmeler ve seyirci olarak gerçekten gözyaşları Anna rahatsız inanıyoruz.

Yeni gün - yeni keşifler

Neredeyse geri telestroyku üzerinde kapısından Kadın. sauna geçirdiği gece Krotkova Svetlana Kalmetova muzdarip ve Anna Gerasimova arifesinde ağladı: Ve ertesi gün, seyirci gerçek bir şok yaşadı. "Dom-2" Birisi yatağında ve şirket iki kız Ilya Krotkov ve İlya Yabbarov yapılan gerçeğiyle uyuyamadım önemli değildi seethed. Ve seks için o gece televizyon projesinin farklı bir üyesi ile Anna meydana geldi. Böyle gevşeklik rahatsız hissetti gelen kadın yatak odasının katı ahlaki ilkelere ile karakterize değil.

daha da sinirlendirdi katılımcılar daha misilleme ortaklarını eleştirdi içinde, önde gelen bayan ile uğraşan bir boru ile erkekliğini karşılaştıran. durum alenen tarafından Golgota'daki bunu kamçılamak arzusu ile sona erdi Andrew Chueva, karşısında memnun tuzlu şişin. Böyle tutkular, tabii ki, bir ulaşılamaz yükseklikte görüşlerin notunu yükseltti. Ve aktörün beceri izleyiciye bir melek bir yüzü olan genç esmer gösterir olmasın, konuydu?

Sihirli büyü ve voodoo bebek

esterler Lider Vlad Kadono projesinde konuşma, bir sihirbaz olarak kendini konumlandırılmış "medyumlar Savaşı". Onun teknikleri kullanarak Anna Gerasimova, mesleki çalışmaları için bir model: kırmızı kapşonlu, çünkü o tüm ayinler harcadığı paçavra yapılmış voodoo bebek ile büyüler. Memnun ifadeleri Kristiny Deryabinoy bir şekilde kamuya boya veya kan ya bebek ve suçluyu cezalandırmaya çalışıyor, gözlerini delip bozar. Sonra da Christina yatağa bayanlar yatakhanede atar.

Bir sesle metalle, yol açabilir neyi sorusu üzerine şunları söylüyor: "Burada ölecek." Bu örnek, ve sadece bu tam alay katılımcıların sadece bir ziyaret oyuncu umudunu bırakır. Bu doğru mu?

Projeden Çekilme

TV projesi ile kız ayrılma nedenleri hakkında birçok versiyonu vardır. Kendini resmen o kalıcı tuşları ile birlikte kozmetik, küçük şeyler, hem de kat kaybolduğunu belirterek, hırsızlık için ana nedeni çağırdı. Bu, en az bir türlü insanlar, zaten özel bir odada bilmediğiniz ortağı ile yerleşmek hayal projelerde geçmesini olmamasından açıklar. Bu hırsızlık kurtuldu, görünüyor.

umutsuzluk, istismar sürülen ikinci versiyonuna göre, o iddiaya o gösterinin organizatörleri affetmez ne olabilir sakinleri, tehlikeye, kadının yatak odasında bir kaptan püskürtülür.

Üçüncü görüş de bulunmaktadır. Bir kız hakkında her zaman bilgi arayan yanı o proje için yaşamış Ne kadar. Biz o 18 ila 50 yaş arasındaki erkek arayan bir arkadaşlık sitesi onu sayfayı buldum. Birisi nedeniyle erkeklerin yaş ve kız yaşar önerdi. Son olarak, çıplak poz Anna Gerasimova fotoğraflarını bulundu. poz beklemeden, kız projesini bıraktı.

Her ne idiyse, onun sayfa "VKontakte" konulu gösteri eski bir üyesi ismini değiştirmiş. Şimdi Anna Kahelashvili olduğunu. Ve izleyiciler sadece gerçekten proje üzerinde skandal tarihinin gerisinde ne tahmin edebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.