Ev ve AileÇocuklar

Sandalyesi Mutlu Bebek William: yorumlar

bebek büyütün - kolay değildir. Burada sevgiye ihtiyacı ve annem için Önemli ama aksesuarları çok çocuk bakmak kolaylaştırmak için sadece. Yüksek sandalye Mutlu Bebek William kullanımı kolaydır, modern ve şık bir tasarıma sahiptir ve yüksek kalitede (birçok anne konu çok fonksiyonlu ve mutlu bir çocuk o zaman harcıyor demek değerlendirmeleri).

şirketi Mutlu Bebek hakkında Biraz

besleme bebek Mutlu Bebek William (yorumlar yatay konuma ayrılacak olabilir, çünkü oturamam çocuklar için ideal olduğunu söylemek) için Sandalye çocuk sevgisi tarafından yaratıldı. yüksek talep Mutlu Bebek çocuklar için ürünler, onlar, dayanıklı, basit ve kullanımı kolay, yüksek kaliteli, olduğu gibi. Çok daha kolay çocukların bakımı.

şirket durmuyor ve sürekli ürünlerini en ileri teknolojileri oluşturmak için başvuran gelişmekte, ürünlerini geliştirmektedir. Çocuklar için ürünler pazarı imalatında liderlerinden biridir. Sekiz yıldır Güvenilir ve istikrarlı çalışma.

detaylara ürün tasarımı ve dikkat müşterilerin dikkatini çekiyor. kullanılan çocuk ürünlerinin üretiminde kesinlikle güvenli malzemelerdir ve tüm ürünler sıkı kontrollerinden geçmiştir ve uluslararası kalite standartlarına uygun.

kalite, değer ve özgün tasarım tasarım kombinasyonu sayesinde çocuklar için ürünler çok popülerlik kazanmıştır ve çocuk malların piyasadaki en popüler hale gelmiştir.

emzirme için sandalyenin Açıklaması

Sandalye Mutlu Bebek William şirkette tartışmasız pazar lideridir. Onun ayırt edici özelliği mükemmel kalitede, kullanımı ve şık tasarımı kolaylığıdır. onun tasarım olamaz sadece orada o Kendini kandırma iyi hissediyor yüzden yatay konum vermek için izin verir ve o zamandan beri, hatta küçük çocuklar uygun değil, aynı zamanda oyuncaklarla küçük bir oyundu ya da şekerleme yapmak.

çocuğu beslemek için tasarlanmış mobilya, bebek beslenmesi sırasında rahatça ayak yerleştirilen üç konumda, ayak dayama ayarlanabilir rahat bir koltuk, vardır. Emniyet kemerleri çocuğun parametrelere ayarlanır, çocuk beş ayrı noktadan sabit ve yumuşak bir astar var olduğunu. Sandalyenin koltuk imitasyon deriden yapılan ve üstündeki bir tekstil mat mesafesindedir. Gerekirse, ayırmak ve bir çamaşır makinesi içinde yıkama olabilir.

Koltuk beş ayar alabilir. Rahat bir üst donatılmış Ayarlanabilir sandalye, üzerinde, istenirse bir bardaklık tepsisi ile kurulabilir. İsteğe bağlı olarak müstakil ve özel düğmeler arkadan bağlı olan ortak bir masa tezgah yemek.

Dört tekerlekten mama sandalyesi bebek mobil yapıyor ve taşımak için kolaylaştırır. Izgara oyuncaklar favori oyuncaklar için katlanmış veya her zaman el altında olacak ve bu durumda çocuk, sallandı edilebilir. sandalye kullanımda değilse, o katlanabilir. Bu durumda, bu kompakt hale gelir ve müdahale etmez.

Ürün Özellikleri

Sandalye Mutlu Bebek William üç yıl altı ay arası çocuklar için tasarlanmıştır. Bu onbeş kilograma kadar tutar. Ürünün Ağırlığı 10.8 kg, ve koltuk genişliği yaklaşık 32 cm'dir. Çocuk koltuğu deri ikame ve kapitone çıkarılabilir masa yapılmış çıkarılabilir bir kapağa sahiptir. Dahili mekanizma Eğer çocuk koltuğu ve ayak dayama büyüklüğüne göre ayarlamak için olanak sağlar. Koltuk yatay olmak üzere üç konumunun sahip olabilir. Parametre katlanmış ürünler:

 • uzunluk - 45 cm;
 • Genişlik - 60 cm;
 • Yükseklik - 82 cm.

Bir sandalyenin açık bir halde çok fazla yer kaplıyor ve boyutları aşağıdaki boyutlar kazanıyor:

 • uzunluk - 79 cm;
 • Genişlik - 60 cm;
 • Yükseklik - 100 cm.

Eğer gerekiyorsa, beş pozisyonda olabilir sandalyenin yüksekliğini değiştirebilirsiniz. Tezgah, hem de bu ürünün diğer detaylar düzenlenir ve derinlik üç konumda hareket edebilir. Bu bardak tutucu tepsiyi eşlik edecektir.

Sapanlar bebek özelleştirilebilir parametreleri. Onlar yumuşak bir astar var. Çıkarılabilir kapak eko-deriden olup kesinlikle güvenlidir. Ekli tekstil yapılmış yumuşak ve konforlu bir yataktır. Daha sandalyesi sandalyenin hareket sağlayan bir ayarlanabilir ayak dayama yeri ve dört tekerlekli fren sahiptir. oyuncaklar için ızgara Elinizde tüm temel olmasını sağlar.

sandalyeyi oluşturan malzemeler

Mutfak sandalyesi güvenli malzemelerden yapılır. Çerçeve plastik ve metal oluşur. Koltuk kılıfı,% 100 poliüretandan yapılır ve yatak% 100 polyesterden dikilir.

Mutlu Bebek William Case perişan ve bozuk düzen, farklı, sadece 2999 ruble sipariş edebilirsiniz. Slipcover sandalye eko-deri, tekstil mat ve emniyet kemeri dikilmiş.

Şirketin çeşitler de benzer bir model Mutlu Bebek William Light yoktur. Klasik varyant daha hacimli farklıdır oyuncak sepete, sandalye, bir su geçirmez örtü kaplamasının en alt kısmında bulunan ve yumuşak astar bunun üzerinde olmamasıdır. Daha modeli Mutlu Bebek William Light, birçok müşteriye göre daha neşeli renk tasarımı ayırdı.

Çocuk özellik için bakım edilmesine ilişkin talimatlar

Mutfak sandalyesi periyodik nemli bir bezle temizlenmelidir. Bu amaçla çözücü ve zarar verebilir veya ürünün yüzeyi çizebilir diğer kimyasallar için kullanamazsınız. Bütün metal parçalar çocuk koltuğu kuru kalmalıdır, paslanmayı önlemek için.

Nemli bir bez ve sabunlu su ile tekstil ve deri ürünleri. Ayrıca, bir çamaşır makinesi içinde yıkanabilir. Sandalyenin Bu parçalar, burulma ve darbelerden ağartıcı yoktur. Yine de çamaşır makinesinde kuru değildir.

sandalye Mutlu Bebek William uzun süre kullanılmazsa, bırakmaya gereklidir. oda sıcaklığı koşullarında, kuru, serin, iyi havalandırılan bir odada ürünün saklayın.

Üretilen bebek nitelik rengi

ürünlerin renk paleti farksız zengin bir seçim beslemek için. İmalatçı, Mutlu Bebek William, sadece birkaç renk müşterilerine sunmaktadır:

 • krem;
 • mavi;
 • bej;
 • yeşil;
 • leylak.

Tüm renkler çok yönlüdür ve erkek hem de kız için idealdir. Opsiyon Mutlu Bebek William Bej en çok satan ve çok yönlüdür. Erkekler genellikle mavi veya yeşil bir gölge seçin. kızlar için seçimi, genellikle, modelin Mutlu Bebek William Leylak dikkat mor renk tonu, çünkü küçük adil seks anne seçmek için seviyorum pembe tonları için başka yakın gibi.

ihtiyati tedbirler

Kutlu Bebek William Klasik önlemleri beslenmesi için bir masa kullanmak önemlidir. beslemek için bir sandalyenin ilk kullanımdan önce, ebeveynler talimatları dikkatlice okumalısınız. Çıkarın ve ambalaj üretimini atın. onun güvenilirliğini kontrol etmek sandalyeyi birleştirin.

montaj başlamadan önce, dikkatli bir şekilde tüm ayrıntıları incelemek ve bunların bütünlüğünü sağlamalıdır. Hasara içeriyorsa, böyle bir durumda sandalye toplayamaz. Ürün, tam ve herhangi bir bilgi yokluğunda olamaz. Bu durumda, satın alma, değiştirme veya parçaların mobilya montaj ikmal yapılan mağaza başvurun.

Bir çocuğun kendi başlarına oturup değildir ve geri tutamayacak eğer talimatlara göre bir sandalye kullanmak yasaktır. sandalye onbeş kilogram geçmeyen ağırlığı olan 6 ila 36 ay arasındaki çocuklar için tasarlanmıştır.

Toplayın ve yetişkinler için özel olarak olması gereken bir sandalyeye çeşitli manipülasyonlar yürütmek. Bu durumda çocuk güvenli bir mesafeden uzak olması gerekir. arkalığı veya tepsiyi ayarlarken, sandalyenin hareketli unsurları bebeğin vücuduna temas etmemelidir.

Eğer bir sandalyede bir çocuk koymadan önce, düzgün monte edilmeli ve tüm parçalar güvence altına alınmalıdır emin olun. Açık konumda tablo katta sağlam durmalıdır. Bir çocuk sandalyede iniş her zaman, emniyet kemeri giymeli. Bu noktada Tekerlekler güvenli fren sabitlenmelidir. sandalye uzakta merdiven ve adımlar uzanan düz yatay yüzey üzerinde yer almalıdır.

Devrilmediyse çünkü sen çalamaz bir sandalyenin ile, ayrıca üzerine tırmanmaya kabul edilemez. İçinde birden fazla çocuk dikmek gerekli değildir. Masanın üzerinde engelli dengeyi olur ve sandalyeyi dönüşebilecek bu gibi çanta ve diğer öğeleri koymak mümkün değildir. Yumuşak astar olmadan sandalyeyi kullanmayın.

Sandalyesi genellikle güneşe maruz kalıyorsa, kumaş çabuk rengini kaybeder ve beslenmeleri için güneş özelliğinde zamanın uzunluğu ısınabilir unutulmamalıdır. Eğer bebeğiniz koymak önce Yani, mobilya yeterli serin ve çocuk yandı olmadığından emin olun.

çocuk koltuğu kullanılmadığında ise, bebeğin ulaşamayacağı depolanır ve bunun monte edilmiş durumda yerleştirmek için arzu edilir edilmelidir. , Sandalyenin yaşam temiz tutulmalıdır uzatmak zaman zaman nemli bir bezle silin. elektrikli ev aletleri, gaz soba ve diğer ısı kaynaklarına yakın koymayın.

Çocuk bunları germek ve yukarı tırmanmaya için bir girişim yapmak gibi bir bebek için yüksek sandalye, perde, halat ve iç benzeri unsurların yanında yer olmamalıdır. Çoğu zaman, bu durum düşen ve boğulma nedeni haline gelir.

bir sandalyede oturan bir çocuk, sabitlenen ve bir yetişkinin sürekli denetim altında olduğu kısımdır.

Bileşenler ve ürünlerin montaj

Sadece emzirme için bir sandalye satın Değil, daha doğru toplamak için gereklidir. Bu ürünün ana bileşenleri şunlardır:

 • koltuğu;
 • koltuk kılıfı;
 • Tekstil yumuşak yatak;
 • Tablo ve bir bardak tutucu bir tepsi;
 • Ön ve arka tekerlekler;
 • her iki bacak;
 • durmak;
 • vida, civata ve çamaşır makineleri;
 • bir metal çubuk;
 • birbirleriyle bacakları birbirine bağlayan metal ekseni;
 • oyuncaklar için sepeti.

Ürün Mutlu Bebek William Blue ana montaj aşağıdaki ana adımlardan oluşur:

 • taban takımı. Ayaklar paketten çıkarılarak arka tarafta düğmelerini tıklayın. düğmesini basılı tutun destek yayılır. Boru bacaklar plastik temellerine vidalar ile tutturulur. sağ ve sol ayak birbirine metal ekseni ve tüm yapı sıkıca cıvatalar ile sabitlenir.
 • Emniyet tertibatı. Koltuk iyice çocuk koltuğu üstünde bulunan çerçevesine sabitlenmiş. Buna ek olarak, özel kelepçe ile çubuk düzeltin.
 • ayak ucu montaj. her iki tarafta ayrı ayrı koltuklar sinüs içine yerleştirilir dur. Birkaç kez yuvalarının güvenilirliğini denetlemek için yukarı ve aşağı gider.
 • tekerlekleri yükleniyor. Tekerleklerin paketten çıkarılarak alt taban tabloya eklemek edilir.
 • tablo tamir ediyorum. tablalı altındaki kolu hafifçe tablo çekme ve kol dayama dekompoze düzenlemek gerekir.

emzirme için koltuk monte edilecek sonra, yükseklik ayarı sırt, kol dayama yerleri, masa tablaları konumlandırmak için gereklidir. Biz tekerlekler gerektiğinde kullanılması gereken frenleri olduğunu unutmamak gerekir. Eğer sandalyede bebeği koymadan önce, yine ürün doğru monte edilir ve tüm parçaların emniyetli şekilde bağlanmış olduğunu tekrar emin olmalıdır.

Tablo Mutlu Bebek William beslenmesi için: price

Tablo besleme büyük alışveriş merkezleri, Rusya'nın bölgesel şehirlerde satın alınabilir. mağazanın tam adresini şirketin resmi web belirlenmesine yardımcı olacaktır. Orada, içinde, Şehrinizi seçin, "Nerede? Buy" mevcut mağazaların listesini açmak için üzerine ve birkaç saniye içinde tıklayın. Kural olarak, ürün büyük alışveriş merkezleri ve çocuk mağazalarında satılmaktadır. Benzer ürünler birçok çocuk çevrimiçi mağazalarda bulunabilir. Saat Online danışman yuvarlak Web sitesinde, mallar hakkında tüm soruları sorabilirsiniz.

Çocuklar için mobilya Mutlu Bebek William maliyeti bir dükkanda biçimlendirme bağlı ve 7500-10000 ruble aralıkları değişebilir. Çoğu zaman, çocuk ürünleri saklar sandalyesi satın alabilirsiniz, hangi organizasyonlar daha ucuz.

Bu ürünün üreticisinin Ülke Çin (Hong Kong) 'dir. Bu ürünü satın aldığınızda çıkışları on iki aylık bir garanti sağlar.

Sandalyesi Mutlu Bebek William: yorumlar

Yüksek sandalye bebek çocuk bakımı gerçek bir yardımcısıdır. Tüketiciler çocuklar, mutfakta annemden oynarken, gıda tüketen birkaç saat bir gün geçirmek ve hatta bazen de uyku seviyorum ki onun rahat bir koltuk, kaydetti. Çift tepsi onları yemek için değil, aynı zamanda çizim ve heykel için değil sadece hizmet vermektedir. Kolayca bir tezgah bırakarak nemli bir bezle veya tamamen kaldırılmış ile silinebilir. artık gerekli eğer, o zaman bu madde sadece çıkarılır ve eşyanın alt arka kısmında özel bir cihaz asılır. Ebeveynler sandalye kolayca daire etrafında hareket ve tekerlekler üzerinde düzenlenmiş gerekli sabit fren eğer unutmayın.

Birçok anne koltuğu yatay pozisyona getirilebilir memnun, ve bunun bir kısmını çünkü ve aldım bu özellikten olduğunu. Bu yüzden biraz şekerleme alabilir bebek için bir salon sandalyede sandalyeyi çıkıyor. Bu kolaylık ve bir sandalye Mutlu Bebek William ait ayarlanabilir koltuk yüksekliği sağlar. Yorumlar hatta iç tasarım konusunda uzun süreli kullanımdan sonra Kırdı değil de başka bir şey değildir ve kırık değil unutmayın. Bu aynı zamanda uzun süreli kullanımdan sonra, yeni benziyor kapakları, koltuk için geçerlidir. Birçok kadın ve kapak ve araç yıkama tekstil mat kirli. Anneler sandalyede çocuk rahat ve konforlu olduğunu ve emniyet kemeri emniyetli düşen onu korur bebekle sabittir söylüyorlar. Bu kullanıcıların hoşuna ve sandalye kompakt katlanmasını ve bu konumda o taşınması kolaydır.

Kez ayak tutar kullanıcıları ve tasarım tescili, Delights. Bu şık, gösterişli ve modern görünüyor.

Bu ürünün iyi performansına rağmen, bazı ebeveynler sevmiyorum anlar vardır. Her şeyden önce, bir koltuk ayar tam dikey konuma bulunmamasıdır. tekerlekler üzerinde fren Unharmonized. Ayrıca çocuk için kullanımları rahatsız eder ki, ızgara oyuncak çok küçük ve konabilir neredeyse hiçbir şey yoktur ve emniyet kemerleri sürekli bükülmüş unutmayın. İçinde olmak için, koltuğun üzerinde bulunan sentetik mat sevmiyorum Ancak birçok çocuk terleme ve çok hoş değil hissediyor.

Başka bir anne, bir çocuk ittiği takdirde koltuğa uzunca bir süre hoşlanmaz kokusu gelebilir, bunun olmadığını söyler, çocuk bez olmadan oturursa elbise giymek daha iyidir. Bazı ebeveynler önyüklemenin kırılganlığını not ediyorlar, zamanla soyulduğunu ve sadece çirkin olduğunu, büyük bir tabletin işaretlendiğini ve küçük bir dairede kullanımını rahatsız ettiğini söylüyorlar.

Bazı müşteriler ürünün maliyetini çok yüksek buluyor ve benzer bir sandalyeyi daha düşük bir fiyata bulabildiğinizi söylüyor.

Yukarıdakilerin hepsinden yola çıkarak, beslenme sandalyesinin bu modelinin sadece bir kaçından, çoğunlukla annelerden memnun olduğunu, bu satın alımla mutlu olduğunu ve genellikle bunu arkadaşlarına ve akrabalarına tavsiye ettikleri sonucuna varabiliriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.