Sanat ve EğlenceFilmler

Aleks Gonsales: biyografi, filmografi, kişisel yaşam

Aleks Gonsales - genç İspanyol sanatçı, popülerliğinin zirvesinde artık, yeni nesil idol. Ancak, yakın zamana kadar sadece ünlü bir erkek arkadaşı kız olarak biliniyordu. Ama çalışkanlığı, Bilgi açlığı, seksi görünüyor ve doğal karizması ona Milyonların idolü yapılmış ve otuzdan fazla roller için aktör yüzünden.

Aleks Gonsales. Biyografi: Çocukluk ve ergenlik

Kamu Aleksa Gonsalesa Tam hayvan ismi - Augusto Alejandro Zhoze Gonsales. O Avrupa'nın en güzel şehirlerinden biri olan, İspanya Krallığı başkenti 13 Ağustos 1980 doğumlu - Madrid. Augusto çocuk çok akıllı ve güzel bebeği büyüdü ve dört çağında, ailesi İspanyol serisinin birinde, filminde ateş oğlunu getirmek istendi. Genç bir aktör olarak yaptığı ilk oldu. o da daha sonra küçük roller gençlere oynanan farklı kinonovell içinde kaldırılması gerekiyordu: sadece yüzü çerçevede mükemmel baktı ve "film yapımcıları" akıllı erken çocukla çalışmak memnun etti. 2000 yılında - Ancak, ilk kez bağımsız bir aktör Aleks Gonsales olarak ikinci bin yılın başında ekranda belirdi. Bundan önce o hesap yaklaşık 7 serisi oldu sahiptir ve yüzü tanınabilir bir şekilde oldu. ilk yetişkin rolü de seri ve yirmi aktör sinemaseverlerin binlerce özellikle kızların kalbini fethetmek başardı. Bu yüzden İspanyol sinemasının yeni yıldızı ufku yaktı - bu aktör Aleks Gonsales oldu. Biyografi yavaşça başarı zirvesi götürdü. Zaman, bir çocuk olarak film setlerinde geçirdi boşuna değildi.

gerçek rüya

oyunculuk kariyerini hayal çocukluk Alex, ancak anne onun isteklerini paylaşmak ve oğlan daha ciddi ve öğrenilecek çok şey şeyler yapmak gerektiğini düzenledi vermedi. Alex, tam tersine, oldukça farklı inanıyordu. Böylece, onbeş yaş, rüyasında takip ediyordu, o ev, ebeveyn ailesi, okulu bıraktı ve bağımsız bir hayat yaşamaya başladı. hayatını kazanmak ve Arona Roberta hareket okulda çalışmalar için ödemek için, o bir elektrikçi ve garson olarak iş aramaya vardı. 1999 yılında çalışmanın okulda mezun olduktan sonra o bizim üne yaslar, fakat onun oyunculuk eğitimine devam etmemeye karar: İki yıl boyunca o bütün ülke palyaço Nestor Chmiso üzerinde ünlü ders aldı. istenirse Şimdi, bu komedi rolleri gerçekleştirebilir. Ama bu Alex için yeterli değildi: o meşhur Juan Carlo Korassa tarafından Internacial Çalışmasında Dramatic Art temellerini öğrenmek karar verdi.

Film ilk

Yukarıda belirtildiği gibi, kimin biyografi sert yolda dört yaşına dönmüş onun ilk yetişkin rolü genç oyuncu Aleks Gonsales, 2000 yılında oynadı. O "maço" bir küçük ama belirgin bir rol oynamıştır ve binlerce kız kalbini esir ettiği televizyon dizisi "Pasapalabra-Pasapalabra" oldu. bu film 2003 yılında seri "General Hospital" roller izledi ve daha İçin (2004) "Yıldızlarla Dans".

Aleks Gonsales: Aşk hayatım

Çarpıcı görünümü ile genç sanatçı bir sürü sevgilim ve ünlü vardı şaşırtıcı değildir. yüksekliği 179 cm'dir Aleks Gonsales, eğitimli vücut tutucu genelde model görünümü ile kızlar arasında görüldü. Ve sette sık sık yıldızlı tanıma vardı İspanyol serinin. Ben, hayatında o bir adam şu ya da bu yıldız olarak öğrenmiş hatta bir dönemdi. Yani, kız arkadaşlarının listesinde Aleksa Gonsalesa Monica Cruz (Penelope Cruz kardeş), Seon'un Beatriz Montañez Mart Toren ve diğerleri gibi bu tür İspanyol ünlüler. Bu arada, onlar bile, Monica meşgul edildi ve tüm aktörlerin yakında bir düğün oynayacak olmasından gitti. Ancak, bir kez filmi "kontak açık" setinde onun ortağı Adriana Ugarte araya geldi ve onlara ateşli tutkuyu patlak arasında Alex son seçim yapmış gibi görünüyor. Son birkaç yıldır o basında, arasındaki tartışmalar hakkında çeşitli bilgiler var olmasına rağmen, kız arkadaşına sadık kalmıştır seven çift. Aleks Gonsales yanında birçok röportajda o yeni neslin en yetenekli aktris tutkusu çağırır. Başlangıçta ilişkilerini reklam vermedi, ama hiçbir şey kameraların bakışları saklanmak mümkün değildir: Malaga Film Festivali meraklı paparazzi kamera tutkuyla çerçeve içinde çift öpüşme yakalamak olabilir üzerinde ve o zamandan beri ilişkileri birçok çevrelerde dedikodu başladı.

Aleks Gonsales: filmografi ve rol

seyircinin favorisi, Aleksa Gonsalesa katılımıyla Bugün filmler, tek fazla otuz sayabilir. - Son bir tanesi "Love Akrep In" - "alkış" kabul edildi İspanyol seyirci, ancak tüm İspanyolca konuşulan ülkelerde değil sadece. Genelde, yetenek Aleksa Gonsalesa giderek hız kazanıyor ve Antonio Banderas, Dzhordzh Kluni ve diğerleri gibi böyle güzide aktörleri meydan gerekebilir. "kurtların Land", "ikinci tur", "Ateşleme", "X-Men", "Fransa'nın Gül" "Goya" ve diğerleri - bu onun katıldığı filmlerin tamamlanmamış bir listedir.

başarının zirvesi

2005 yılından bu yana, Aleks Gonsales hızla başarı üstüne gitti. Bu Alex filmi Melek Daniel Cebrián, kuyuda acemi boksör oynadığı rol için kategori "Yılın Keşfi" kategorisinde ödüle "Goya" için aday bu yirmi beş yılda, ve 2013th yıl gerçekten onun için bir zaferdi. Birincisi, o dergisinin "G OLC" göre yılın adamı seçildi. o ödülü alıyor gününde verdiği bir röportajda, Alex nihayet kendini şanslı gördüğünü söyledi. İkincisi, o birkaç film ve televizyon dizisinde rol aldı. Adriana Ugarte - Üçüncü, onun yanında İspanya'da en çok arzu edilen kadın oldu! Ancak, kimin biyografi Aleks Gonsales, bir '33 onun yaratıcı kariyer açısından bir zafer sıçrama yapmaktır, hala moda kısa ömürlü olduğu için, moda olmak tehlikelidir ve her zaman eyer olabilmek için, sürekli yeni algılamaya yetiştirmek gerekir, farkında olduğuna inanmaktadır bilgi, zihinsel ve fiziksel olarak gelişir. Onu gerilimlerde ve tarihsel filmlerde hem oynamaya yardımcı olan çeşitli spor yapan, o bunun için hep zamanı yoktur olduğu kabul edilmektedir rağmen, okumada vakit geçirmeyi seviyor. O, tabii ki, onun Hollywood kariyeri boyama sınırlı değildir inanmaktadır, "X-Men" İngilizce ilgilenen ve iyi konuşan ve. Alex tüm o gelecek henüz sahip olduğunu düşünür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.