IlişkilerDüğün

Fayans düğün: nasıl dokuz yıllık yıldönümünü kutlamak için?

Fayans düğün - eşler arasındaki güçlü ve samimi ilişkiler gösterir evli hayatında çok önemli bir tarih. Ama nasıl böyle bir mühim günü kutlamak için? geleneklerin ne tür bağlı kalmaktır? Ne hediye mükemmel olurdu?

fayans düğün neler sunuyor?

Her yıl, bir ömür birlikte yaşamış, bu eşler için büyük önem taşımaktadır. Ve uzun bir geleneğe göre, her yıldönümünü kutlamak için kabul edilmiştir. Aynı tarih severler 9 yıldır evli anlamına gelir.

Fayans düğün, tabii ki, önemli bir olay. Bu arada, bu yıldönümü şimdiye kadar tesadüfi değildir seçildi. Çömlekçilik hem güçlü ve kırılgan malzeme, hem de medeni mutluluk. Bir yandan, yanyana geçirdi dokuz yıl, birbirlerine güçlü duygular ve bağlılık göstermektedir. Ama, öte yandan, bu tarih - dönüm noktası bir tür, bu kabul edildiği çiftin yaşamında bir dönüm dönemi mahiyetinde olmak.

Bazı bölgelerde bu yıldönümü aynı zamanda bir erkek ve bir kadın arasındaki ilişkiyi karakterize eden papatya, denir. sıcaklık, güneş, eğlence ve aşkın simgesi - bir papatya sonra. Bu çiçek birlikte yaşama hala sadece blum ve zirveye ulaşması zamanım olmadı göstermektedir.

Fayans düğün: gelenek ve görenekler

Bu yıldönümü aileniz ve yakın arkadaşlarınızla kutlamak için kabul edilmektedir. Başka bir tatil gibi, bu tarih bazı eğitim gerektirir. Özel olarak, tablo fayans sofra koymak arzu edilebilir. Ayrıca çağrı papatya yıldönümünde olarak mümkünse, bu renklerden bir festival tablo dekore edebilirsiniz. kocası karısına bizzat toplanan bir buket verdi arada, papatya alanında, bu iyiye işarettir düşünülebilir.

Böyle önemli bir günde Sabit gelenek yemekleri kırılıyor. Ve burada tüm eski toprak kupa, fincan tabağı veya plaka gerekir. Daha önce bahsedildiği gibi, evlilik dokuz yıl - Geçiş dönemi mahiyetinde. Son yıllarda, eşlerden her yeterince suç birikmiş. Bu nedenle, her kırık çevreler karı koca sonra içtenlikle iddiaları ifade edilmelidir.

Evet, tabii ki, böyle bir ayin masada misafir neşelendirmek amacıyla bir şaka şekilde gerçekleştirilebilir. Yine de, aslında içtenlikle, ruh hafifletmek birbirlerini affet ve tüm grudges gitmesine izin denemek için en iyisidir. Belki de bu ilişkide bir krizden birkaç kurtaracak.

Fayans düğün: Hangi eşleri vermek?

Boş ellerle ziyarete gitmek pek mümkün değildir. Bu nedenle, birçok kişi toprak düğün hediyesi üzerinde ne olması gerektiği hakkında sorular ilgileniyoruz. Tabii ki, ideal bir seçenek yeni bir olacağını Delftware, törende kırık, eski yerini alır. Oldukça sık bir mevcut çay seti veya masa seti olarak seçildi.

Öte yandan, sen yapabilir çift sürpriz. Örneğin, aile fotoğrafları ile özel bir porselen kupalar sipariş edebilirsiniz - benzer bir hizmet neredeyse her fotoğraf stüdyosunda sunulmaktadır. Ayrıca eşler portrelerini büyük dekoratif duvar tabakları bağış yapabilirsiniz.

Ve tabii ki, bir hediye olarak, size oda daha rahat hale getirecek ve eşleri hep neşeli tatil hatırlatılır, evi dekore etmek porselen hediyelik eşyalar çeşitli sunabilir. Eğer çiçek getirmek karar eğer, bu, tabii ki, papatya olmalıdır edilmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.