Ev ve AileAksesuarlar

Bir beşik Yatak: Çocuk odası önemli bir unsuru düzenlemesi

Herkesten çok daima çocuğunu sevgi ve konfor içinde büyüyen emin olur, biz her şeyin en iyisini almak ve sevgi eksikliği hissetmedim. Yani bir çocuğun hayatı, renkli, parlak ve çok rahat olmasına yardımcı çocuk ürünlerinin birçok bulabilirsiniz mağazalarda, neden bugün. Ancak, ebeveynler genellikle göz ardı edildiği hakkında bebeğin, bakımında şartları vardır. Örneğin, yatağına bir yatak. Bu şey hayatının ilk günlerinden kırıntısı sağlıklı fiziksel gelişimi için çok önemlidir.

Kaliteli bir çocuk yatağı seçimi

Yani, bugünün üreticileri minder geniş bir yelpazede sunuyoruz, ancak bunların hepsi bebekler için uygundur. Cot yatak temel parametrelerine göre seçilmelidir:

  • Rijitlik. yaşamın Bebekler ilk yıl düz bir yüzeye uyku gerekir. Bu nedenle, yatak örtüleri ve yorgan yumuşak satın almak gerekmez. Aslında yıl kırıntısı temel iskeleti ve çok kıvrımlı ve yumuşak yüzeyin oluşumunu gerçekleşir önce onu hiçbir işe olmayacak olmasıdır. Tabii ki, çok daha rahat yatağa bir kuş tüyü yatak üzerinde ama onun ihtiyaçtan çocuğun sağlığı için en az 5-6 yıl vermek.
  • Dolgular. Ne yazık ki, an birçok çocuklara yiyecek değil, aynı zamanda çevredeki sadece alerjik reaksiyonlar ortaya çıkması bir eğilim vardır. Bu nedenle, bir beşik içinde bir yatak seçerek, yapıldığı malzemeye dikkat etmek gereklidir. Alerjisi olan çocuklar için çocuk hindistancevizi için ideal bir yataktır - hindistancevizi lifi alerjik reaksiyonlara neden olmaz. Çok popüler bir model bir araya - bir yandan hindistan cevizi, diğer - bir yumuşak ve esnek bir lateks tabakası. Ama sahip minder gelen bahar blokları onlar çok yumuşak ve olumsuz omurga oluşumunu etkileyebilir - ve köpük reddetme gereklidir.

Ebeveynler bir yıl uyuyacak çocuğunuz olmadığı için karyolası şilte, çok dikkatli seçilmesi gerektiğini hatırlamalıyız. Bu nedenle, bu ürünlerin kalitesi özel dikkat gereklidir. Örneğin, hindistan cevizi veya lateks tabakası ile bir şilte çok uzun bir zaman sürebilir - Bu malzemeler uyum böylece bile yatağa atlama bir alışkanlığı var çocuklar için oldukça zor deforme bulunmaktadır. aynı zamanda bağımsız yaylar bloklar farklı kalite ve güvenilirlik Temeli. köpük olarak, kırıntısı rahatsızlık bir çok getirmek yüzey pürüzlülüğü, üzerinde oluşan, hızlı bir şekilde sarkmalar.

Çocuk atık ürünlerinden yatak korumak için, özel satın alabilirsiniz su geçirmez şilte pedi lateks yaptı.

Bir diğer önemli nokta - Çocuğunuz sağlık sorunlarını yoksa, sağ yatak seçmek için o zaman nasıl, mağazadan satıcı anlatmak. Ama sağlık doktor bebeğe özel bir tavsiye için ise ortopedik yatak, daha iyi bir model belirlemekte ve uygun bir ürün yapmak için doktorunuza sormak - o zaman satıcıları ve kız tavsiye tavsiyesi itimat değmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.