Gıda ve içecekYemek tarifleri

Doldurulmuş ham mantar - lezzetli ve kolay

Mantarlar çeşitli yemeklerin hazırlanmasında kullanılır. Onlar kendi lezzetli ve iştah açıcı vardır. Bu ürünün en özgün yemekleri biri çiğ mantar ile doldurulmuş bulunmaktadır. Bunlar çok kolay hazırlanır ve sonuçta tüm beklentileri aşıyor. Ayrıca, herhangi bir fırsat için harika bir atıştırmalık var.

Neredeyse dolması mantar kapaklar ve bacakları ve hamuru kullanarak bu yemeğin tüm varyantları dolum hazırlamak için vardır. Öncelikle daha kolay şeyler yapmak için, büyük mantarı satın almanız gerekir. Mantar yıkandı ve kir temizlenmelidir. Daha sonra, sapını kesip derinlemesine kazanmak için biraz kapağının etini çıkarın. Biz bir temel, Dolgunuzu dolduracaktır olsun.

Doldurulmuş çiğ mantar, size takdirine herhangi bir ürün şeyler. Doğal olarak, birbirleriyle ve mantar ile birlikte olmalıdır. En kolay ve yaygın doldurma kendilerini mantar vardır. Temiz Bunu yapmak ve ince soğan doğranır belirleyin. soğan saydam olana kadar Sonra bir tavada kızartın. bacakları ve mantar eti gibi ince mümkün kesme ve soğan ekleyin. Kızartma sürecinde, biraz su dökün ve kaynamaya için bekleyebilir. Sonra, ortaya koymak kızarmış mantar bir tabakta soğan ve rendelenmiş peyniri ekleyin. Dolum tek bir varlık haline gelir ve ufalanmış değil gereklidir. Daha sonra her bir şapka hazırlanan karışım ile doldurulmuş ve ön yağlamak yağ bir fırın tepsisine üzerine yayıldı. Her şapkanın üzerine peynir ince bir tabak koydu. mantar rendelenmiş peynir serpin, o zaman çökmeye ve fırın tepsisine düşecek. Daha sonra, fırında çiğ doldurulmuş mantar koydu.

hazırlanmış ve otlar, sarımsak, hardal ve doldurulabilir mantar. Fırında, doldurulmuş mantar büyük bir meze vardır. şapka doldurma alabilecek daha büyük bir mantar seçimi. Bu durumda, biz bacaklar ayrı değil, ama sadece bir çay kaşığı yardımıyla etten biraz kaldırın. Maydanoz büyük demet al ve gibi ince sürede doğrayın. buna sarımsak ekleme basın geçirildi ve tereyağı yaklaşık iki çay kaşığı. sarımsak miktarı kendi başınıza alın. Eğer bir yemek gusto gitmek istiyorsanız, bu içeriğin daha fazla sürebilir. Sonra, tuz ve karabiberi ekleyin. kapağın içini hardal yayılmalıdır. Eğer hardal tanesi ele alırsak, hatta daha lezzetli olacaktır. pişirilmiş mantar karışımı ile doldurun ve bir fırın tepsisine koyun. çiğ dolma koyun , fırında mantar 10-15 dakika süreyle, hızlı bir şekilde hazırlayın. Bu yemeğin sıcak ihtiyacını servis edin.

ve aşağıdaki terkip maddeleri doldurma mantarlar için kullanılabilir. Büyük mantar al yıkama ve şapkalar bacakları ayırın. küçük küpler halinde kesilmiş Bacaklar, çok ince doğranmış dereotu bir grup, ekleyin. Oluşan karışım krem birkaç yemek kaşığı konulmuştur. Dolum çok sıvı değildi emin olun. Daha sonra, bu karışım, mantar kapaklar ile doldurulmuş. üstte üç peynir ve peynir ince plakalar kullanmak daha iyidir, bu yüzden ufalanmış değil. Biz yağlanmış fırın tepsisine kap koymak ve fırına verin. pişirme süresi 15-20 dakikadır. Bu aperatif sıcak servis edilmelidir. mantar, ekşi krema ve otlar klasik kombinasyonu yemeğin çok lezzetli ve doyurucu hale getirir.

doldurulmuş mantar hazırlamak için size maddelerden herhangi alabilir. Her şey sizin hayal ve ürünlerin bulunmasına bağlıdır. Bu nedenle, kendi lezzet verme, misafirlerinizi ve ev alışılmadık tarifi şaşırtabilir. Madde edilecek mantar dolması onlar hala herhangi bir durum için büyük bir aperatif ve herhangi bir tabloyu dekore edecek, klasik ya da orijinal.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.