SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Çirkin rozasea, bu nedir?

Rosacea, bu nedir? Bu yaygın bir estetik cilt hastalığıdır. Bu açık bir şekilde yüzünde görebilir kılcal kan damarları, sorunu ifade edilmiştir. Böyle cildin görünümünü çirkin görünüyor yanı sıra, sağlık için tehlikeli olabilir.

Rosacea, hangisi o? Aslında, sorun harici burun kızarıklık ile karakterize edilir. Hastalığın tümörün en sık sitesi - burun her iki tarafında kılcal. Yaz aylarında ve gündüz ve gece rosacea Ağırlaştırılmış.

Rosacea: ne olduğunu ve neden oluyor?

Bu fenomen bir hastalık kendisi olarak kabul edilmez. görünümü temel nedeni - Genetik bir yatkınlık. Antibiyotiklerin veya türlerini: İstatistik düzenli olarak belirli bazı ilaçlar alıyor tenli veya hastalarla insanları couperose o en yatkın onaylamak kan sulandırıcı. Rosacea alkolün hayranlarınızın etkiler.

Sınıflar sadece sorunu vurgulamak için güneş gibi işin belli tipleri, hava değişimi, doğal koşullar, faktörlerdir, ancak kök neden olur. Rusya'da, rozasea oldukça yaygın olarak kabul edilir. değişen derecelerde yılında hayatının farklı dönemlerinde onu bu kadar insan muzdarip. Tam olarak veya en az nedenler listesini daraltmak böyle bir sorun zordur.

Rosacea, bu nedir? Bu genişleme , kan damarları, deri yüzeyine çok yakın düzenlenmiş. ısı ve ısıya karşı duyarlı hem kırmızı ve kuru alanların yer rosacea konsantrasyonlarını Bak. Bu nedenle, aşırı ısı, stres, kan damarları dilate veya küçük kılcal damarlar zarar neden olabilir cilt kaşıma.

Çıkarma rosacea

Bugünün tıp bu soruna hiçbir benzersiz bir çözüm vardır. Ama semptomları en aza indirmek ve olası elbette komplikasyonları önlemek için. İlk olarak, bu tür provokatörlerin, sauna, jakuzi, spa küveti ve duş kaçınmalıdır. basın veya etkilenen bölgeyi ovmak etmeyin. herhangi bir alkollü içeceklerin kullanımını hariç tutar.

Rosacea Karşı Cildi yatıştırmaya jel kullanılması önerilir. Çok iyi mağaza buzdolabında jel ve soğutulmuş kullanın. Bir günlük güneş kremi kullanmak gerekir tüm yıl boyunca, geniş ağzına sahip şapkalar kullanın.

Temel önlemler ve hedefler:

  1. Yaz aylarında güneş ışığına cilt temasından kaçının.
  2. Emin olarak gün boyunca cildi nemlendirmek için.
  3. tüm yıl boyunca (kozmetik ve vitaminler yoluyla) derinin dehidratasyon kaçının.

Ne olacak güzellik

Kozmetikçi cilt tipi için uygun doğru ürünleri seçmek ve onlar şunlardır:

  1. işlemini durdurmak ve komplikasyonları önlemek için yardımcı olacaktır soruna, zamanında ve doğru bir yaklaşım.
  2. Rosacea sorun genellikle sadece yüzün bir kısmını kaplamaktadır. Ustaca, yüzün farklı bölgelerinde uygun bakım korumak farklı ilaçlar birleştirmek için önemlidir.

Unutmayın! Eğer ancak bir güzellik gözetiminde, hastalığın gelişiminin kontrol altına alabilir ki!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.